Auto amnesia haze 34.gün

Eimal

Müptezel

Yorumlarınız nelerdir?

C

Canna

Guest
Evet tohumlar sponsordan ben tavsiye etmistim @szrlkrsii . Dostum gübre miktari ve isik gücü hakkinda bilgi verirmisin, masallahin var. Cok iyi görünüyorlar. :) Acelen yoksa ve kabin ici müsait ise 12 hafta vegte tut sonra ver cicege.

Eimal

Müptezel
Evet tohumlar sponsordan ben tavsiye etmistim @szrlkrsii . Dostum gübre miktari ve isik gücü hakkinda bilgi verirmisin, masallahin var. Cok iyi görünüyorlar. :) Acelen yoksa ve kabin ici müsait ise 12 hafta vegte tut sonra ver cicege.
Işık mesafesini biraz evvel 30 cm 28.000lm çektim usta.
Gübreler canna şemasının yarı miktarını veriyoru.
Isı 24c nem 55

Woppy

Ordinaryüs
Başlıkta auto yazıyor ne iş anlamadım. Autoda olsa photoda olsa küçük kalmıslar neyi yanlış yapıyorsun bi düşün knk. Hava ısık ve gübre konusunda bence yarı mıktar verecem dıye kendını sartlandırma ufak ufak her sulamada dozjı arttır zaten fazla gelirse bitki sana hemen söyler yaprak uclarında ufaktan sararma kuruma tarzı baslar hemen ph ayarlı sade sulama verip sonraki sulamada gübreleri bı tık azltıp devam ke.

Eimal

Müptezel
3 hafta büyümediler kank, çiçek torfuna ekmiştim kök tutmadı. Sonra plagron lights mixe aktardım, canlandılar.
Yanlışı düzellttik gibi. Tohumlar auto diye spariş ettim, photomu, automu bilmiyorum. Auto diye ümid edip devam ediyoruz :)

3 hafta büyümediler kank, çiçek torfuna ekmiştim kök tutmadı. Sonra plagron lights mixe aktardım, canlandılar.
Yanlışı düzellttik gibi. Tohumlar auto diye spariş ettim, photomu, automu bilmiyorum. Auto diye ümid edip devam ediyoruz :)
Auto degil gibiler. 34 gunse vegde kalmaz ne olursa plsun auto bitki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********