Auto 13. gün Üstadlar bu yapraklarda ki içe kıvrılma nedir acaba?

Andromeda08

Yeni üye
Üstadlar Merhaba , ilk growum 1m2 lik çadırda 4 auto saksım var, saksıya geçişlerinin 13. günü. 1000w led ışık 60 cm mesafede, %50 çalışıyor. Sıcaklık 25 - nemi 65-75 arasında tutmaya çalışıyorum. Acemilik işte besin verdim önce sonra kestim ph ayarlı sade sulama yapıyorum şimdi. bi çiçeğin yapraklarında içe doğru kıvrılma var nedir ne yapmak gerekir yol gösterirseniz çok sevinirim 98d6b2f2-254e-4f9a-af0c-646bc21fe495.jpg

WeedMann

Üye
Üstadlar Merhaba , ilk growum 1m2 lik çadırda 4 auto saksım var, saksıya geçişlerinin 13. günü. 1000w led ışık 60 cm mesafede, %50 çalışıyor. Sıcaklık 25 - nemi 65-75 arasında tutmaya çalışıyorum. Acemilik işte besin verdim önce sonra kestim ph ayarlı sade sulama yapıyorum şimdi. bi çiçeğin yapraklarında içe doğru kıvrılma var nedir ne yapmak gerekir yol gösterirseniz çok sevinirim Ekli dosyayı görüntüle 6608

https://www.growweedeasy.com/cannabis-symptoms-pictures - bitki hastalıkları kaydet link dursun bi yerde

Benim bir bitkim de böyleydi yakın mesafe ışıktan diye düşünüyorum ışığı dibine kadar sokmuşum ümidim yoktu ama düzeldi sonradan ışığı doğru mesafeye çekince

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****