Askerde G-3 evde G-13

Marryhuana

Yeni üye
Kankalar sponsordan sipariş ettiğim g-13 ler geldi sistemi kuruyorum yavastan merak ettiğim g-13 strain cinsi feminizied yohumları nasıl bir cinstir 
ne sever 
ne kadar sürede çiçeklenmeye girer
 kumas saksı kaç litre almalıyım 
Be bir bitkiden ne kadar ot verir 
Bu cins hakkında bilgi sahibi değilim ama almış bulundum ekim yapmadan önce ekeniniz biçeniniz varmı yada bilgi sahibi olan teşekkürler Bol hasatlar cümletten

Cvp: Askerde G-3 evde G-13

Marryhuana' Alıntı:
Kankalar sponsordan sipariş ettiğim g-13 ler geldi sistemi kuruyorum yavastan merak ettiğim g-13 strain cinsi feminizied yohumları nasıl bir cinstir 
ne sever 
ne kadar sürede çiçeklenmeye girer
 kumas saksı kaç litre almalıyım 
Be bir bitkiden ne kadar ot verir 
Bu cins hakkında bilgi sahibi değilim ama almış bulundum ekim yapmadan önce ekeniniz biçeniniz varmı yada bilgi sahibi olan teşekkürler Bol hasatlar cümletten

Dostum g-13 sativa bi cins. Leafly.com adlı siteden cinsin detaylarını okuyabilirsin.
Bitki eger auto değil ise çiçeklenmeye sen sokarsın bitkini ışık periyodunu 12/12'ye düşürerek. Eger auto ise 4. veya 5. hafta kendisi giricektir çiçeklenme evresine.
Hasat miktarı ise senin sağladıgın koşullara baglı ışık,havalandırma,nem,verdigin egitimler birçok etken etkiler hasat miktarını.
Saksı olarak da airpot veya kumaş saksı kullanabilirsin. Minimum 12lt. öneririm
Şimdiden bol hasatlar umarım güzel bir grow geçirirsin bol şans.

Marryhuana

Yeni üye
[quote pid='29242' dateline='1546463968']
G13 düz heralde kanka 10 tanesi 10€ olandan . Jack kanka eyv dedidğin yerden inceledim 1 metre kadar boy atıyor atmıyor 80*80*180 kabin küçük kalmaz diye zannediyorum eğer çok boy atarsa ampülü değiştiririm bende ;) kanka birşey daha sorıyım grow marketlere güvenebilirmiyiz acaba yarın birgün alışveriş yapanları incelemeye almazlar umarım sonucta fatura kayıtları tutuluyor paranoya olmamak elde değil :/ fransa da bürokratlar içiyor serbest türkiye de bürokratlar sikişiyor 
[/quote]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********