Arkadaslar 55 günluk ama harika tecrübe!

Mr jkiff

Yeni üye
Arkadaslar öncelikle herkesi selamliyorum.
Sponsordan 1 yil önce tohum aldim, şuan 55 günluk bir cılız bir auto, digeri femm o nasil peki? Gunde 18/6 ile isiklandiriyorum.
YORUMLARINIZI ALABILIRMIYIM.
Bu femm olan

Bu da auto.

cannabis16

Ordinaryüs
ruhun mu hasta,kafan çok mu güzel,dengeiz misin nesin sen bilader Allah aşkına ya.....

bu bitkileri yolunmuş kaz gibi bu kadar yolmanın anlamı nedir..bunu nasıl bi ilme göre neyi baz alarak yaptığın umurumda değil yani tabiatta işler böyle mi yürüyor diye tek yıllık yabani otları düşünsen işin içinden çıkacan da...akıl koymak işine gelmedi yada ne bileyim...

bitkilerin haline içim yandı..neyle fotosentez yapıp glikoz elde edip bunu da bünyelerinde budlanmaya döndürecekler..ağzına s..mışsın bitkilerin..

C

Canna

Guest
ruhun mu hasta,kafan çok mu güzel,dengeiz misin nesin sen bilader Allah aşkına ya.....

bu bitkileri yolunmuş kaz gibi bu kadar yolmanın anlamı nedir..bunu nasıl bi ilme göre neyi baz alarak yaptığın umurumda değil yani tabiatta işler böyle mi yürüyor diye tek yıllık yabani otları düşünsen işin içinden çıkacan da...akıl koymak işine gelmedi yada ne bileyim...

bitkilerin haline içim yandı..neyle fotosentez yapıp glikoz elde edip bunu da bünyelerinde budlanmaya döndürecekler..ağzına s..mışsın bitkilerin..
Yazamadigimi sen yazdin, anasi bellenmis kizlardan dolayi kizdim gittim. Ama forumsuzda olmuyor geri geldim

(tutku)

Üye

Hata yapmış bakamamıs belki öylesine belki hobi amaçlı bakıyor belki bilgisizlikten belkide yanlış yönlendirme sonucu olmuştur..insanların eleştirme hakları oldugu gibi eleştirilme haklarıda vardır ama emin ol kimsenin kimseye böyle birşey için hakaret etme hakkı yoktur eğer bu arkadaşa dogrusunu gösterirsen bunun için sabır eder çaba gösterirsen bu onu ettiğin hakaretlerden çok daha mutlu edecektir..! Hayırlı geceler.

Mr jkiff

Yeni üye
Böyle insanlar ile cevap yazasim bile yoktur.
Sonuc olarak burasi forum ögrenme yeridir.
Bu sekilde lavbali lavbali konusamazssiniz.
Sonuc olarak ben bir sey paylaşmisim.
Hatalarim varsa guzelce uyarabilirsiniz.
Bu sekilde kendinizi ego tatmini yapmaktan baska bir sey yapmiyorsunuz.
Ama önemli degil. Varsa yol gösterecek bir arkadaş buyursun. Yorum yapsın.
Boş konuşup kendinizi tatmin edeceksiniz **** gidin burdan cok bilmiş ibneler.
Iste simdi bu sekilde konuşmam nasil yakışmıyorsa, sizde ona göre yorum yaparken bi düşünün

Mr jkiff

Yeni üye
Dostum sen mutlu musun o bitkilerinden, mühim olan bu. Yorum yazarsam üzülürsün
Mutluluk konusuna gelince evet mutluyum bu benim 2ci growum. Ögreniyorum hatalarim varmi diye buraya bilgi kendimizi gelistirmek icin paylastim sizde yol gosterip hatalarimi soylerseniz sevinirim. Tesekkur edrrim

• Like
Tepkiler: WDT

Mr jkiff

Yeni üye

Kanka neden buraya ayni senin gibi ruhlari hasta, kafasi guzel, dengesiz insanlar mi birseyler paylasiyor? Ha eger boyleyse rutbene bakarak sen herkesten daha dengesiz olman lazim. Burasi forum adam akilli birsey paylastim, hatalarim varsa guzel bir sekil de aydinlatirsan sevinirim ama bu sekilde dikkat cekmen icin yorum yaziyorsun. Egonu tatmin etme gibi bir uğraş icinde gibisin galiba. Olay basit bir konu actim. Paylaştım varsa bir sikinti guzelce anlatirsin faydasi olur hem bana hem bu konuyu gören arkadaslar. Ama senin yaptigin sey kimseye faydasi yok ama kendi egonu tatmin etmek için guzel bir yol izliyorsun.
Neyse bende sizin gibi bu şekil konuşursam sizden farkim olmaz. Varsa yonlendirmek adina diyecegin bir şey buyur söyle

wolferic

Müptezel
koşullara göre iyi bakmışsın auto çöp tohummuş bide auto ile photoyu aynı yerde yetiştirme fikrini kim verdi sponsor magdurumusun .bu döneminde bütün fan yapraklarını kırpmak sorun olmaz ama dönem çiçek dönemi ama photodamı 55.ci gününde

C

Canna

Guest
Mutluluk konusuna gelince evet mutluyum bu benim 2ci growum. Ögreniyorum hatalarim varmi diye buraya bilgi kendimizi gelistirmek icin paylastim sizde yol gosterip hatalarimi soylerseniz sevinirim. Tesekkur edrrim
Tamam dostum, ama en bastan danissan ve daha iyi verimli grow yapsan. Tabiki burada ögreneceksin, ve bizde sana ögretecegiz. Bazen sert yorumlar alabilirsin kizmana gerek yok. Sen belki bir seferde anliyorsun sana önerileni ama inan bana o kadar cok üye varki ayni soruyu defalarca sorup hala hata yapan. O sert yorumlarin sebebi senin daha iyi grow yapman icin, maglesef her growcuyu ayni keseye koyabiliyoruz bazen. Sor dostum sor ki bilgilen.

deneysel bende bir bitkimde yapmistim tum fan yapraklarini kesme olayini ve sonuc olarak yukarida yazilanlar gibi somekler sismemisti.
sen bilmeden yapmissin ben bilerek yaptim mesela ve evet kafam kirik biraz sacma sapan seyler yapip denemeyi seviyorum, bitki benim istersem mazotla sularim kimse karisamaz!
olacak boyle seyler hata yapa yapa en iyisini ogreniriz.
elestirenler cok mu bi sik biliyordu ilk basladiginda?
yada hic hata yapmadilar mi?

#Cigâ

Doktor
Fan yapraklari kesilmesi lazim diye okumustum kanka forumda o yuzden budadım. Hatalarim varsa beni yönlendirirsen ne yapmam gerekiyor diye sevinirim kanka.
kankam bu hatalar senin için tecrübe olur bitki fotosentezi fan yapraklarından sağlar fan yaprağı bırakmazsan bitkide gelişim namına bir şey göremezsin solunum yollarını yok etmek gibi bu growun böyle oldu artık dönüş yok bir dahaki growun da konu açarsan aşamlı olarak yardım edilir zaten ( bu arada herkesi dinleme konu aç yardım gerektiğin de çoğunluğun fikirlerini alırsan daha iyi olur )

higthead

Jolly Green
Dostum bızım kızma sebebimiz nedir biliyor musun? Okudun ettin bazı şeyleri öğrendin.Yahu altta chat dıye bırsey var veya konu acabılıyorsun. Sor danış et kimse seni sordun diye terslemez.Bende kızdım cünkü bu kadar basit hataya düştüğün için. Hadi toprağın kitlenir bitki besin alamaz oky ama bitkiyi filizlendirip saksıyı toprakla doldurup sıstemını kurup bıtkıyı buyutup sonra bukadar basıt hata yapman anlamsız çünkü zoru başarmışssın herseyı yapmıssın. Neyse olan olmuş bıtkıyı elleme kendıne gelsın sımdı son hız metabolızma hızlanarak toparlamaya calıscak kendını.

Aklına takılan soru olursa chat e yaz veya konu ac hadı hıc bırını yapamadın ozelden bıze anlık sorularını sor.

Mr jkiff

Yeni üye
koşullara göre iyi bakmışsın auto çöp tohummuş bide auto ile photoyu aynı yerde yetiştirme fikrini kim verdi sponsor magdurumusun .bu döneminde bütün fan yapraklarını kırpmak sorun olmaz ama dönem çiçek dönemi ama photodamı 55.ci gününde
Evet tohumlar karisik geldi bende buyudukten sonra anladim biri pjoto digeri auto. Evet 2 si ayni anda ektim 2 si 55 gunluk

Mr jkiff

Yeni üye
Dostum bızım kızma sebebimiz nedir biliyor musun? Okudun ettin bazı şeyleri öğrendin.Yahu altta chat dıye bırsey var veya konu acabılıyorsun. Sor danış et kimse seni sordun diye terslemez.Bende kızdım cünkü bu kadar basit hataya düştüğün için. Hadi toprağın kitlenir bitki besin alamaz oky ama bitkiyi filizlendirip saksıyı toprakla doldurup sıstemını kurup bıtkıyı buyutup sonra bukadar basıt hata yapman anlamsız çünkü zoru başarmışssın herseyı yapmıssın. Neyse olan olmuş bıtkıyı elleme kendıne gelsın sımdı son hız metabolızma hızlanarak toparlamaya calıscak kendını.

Aklına takılan soru olursa chat e yaz veya konu ac hadı hıc bırını yapamadın ozelden bıze anlık sorularını sor.
Eywallah sikinti yok hepinize tesekkur ederim ondan yana hic bir problem yok sadece baktim hayirdir hepiniz uzerime çüllandiniz. Zatwn bir daha mumkun degil aklimdan cikmaz. Şimdi nasil bir yol tavsiye ediyorsuniz? Biri auto digeri photo ? Ne yapayim

WDT

Üye
Arkadaslar öncelikle herkesi selamliyorum.
Sponsordan 1 yil önce tohum aldim, şuan 55 günluk bir cılız bir auto, digeri femm o nasil peki? Gunde 18/6 ile isiklandiriyorum.
YORUMLARINIZI ALABILIRMIYIM.
Bu femm olan

Bu da auto.

Eline sağlık dostum. Doğru yolda olduğunu söyleye bilirim. Bitkiler biraz bodur kalmış gibi. Resimler düzgün deil ama bodur gibi geldi bana. Dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ****** ** **** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    hahahahahahahaha ******* ***** ******** ***** ****** ***
  • ax-b ax-b:
    **** ******** ******* ********* ***** ********** hahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ** ******* *** hahahaha***** ***
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    **** *** **** **** hahahaha*** ***** ***** ******* ********** hahahaha****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ****** *
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* *** ***** ********** ** *** ** ** * *** *** * **** ****** ******* ******* ***** **** ******
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
    ********** **** ******* ***** ***** ********** **** **** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ****** ******* ***** ********* ***