Arkadaşlar ww blue dream auto 16 günlük

Acemi4647

Yeni üye
18/6 1200 w cob led 80 cm mesafe altında mavi sarı beyaz specturumda AN Tang çizelgesinde gübre miktarı biraz daha az bi şekilde ilerliyorum 16 günlük kızlarıma daha calmag vermediö 250 ml su ile her sulama gübreli gidiyorum nem makinası olduğu halde %45 %60 arası ilerliyor arttıramoyorım bi türlü vantilatör iki tane çapraz vuruyor bitkilerin durumu bu suanlıl bi yorum yaparmısnz

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Bilmiyorum yapıcakmısın ama tam topping zamanı. Güzel gidiyorsun her sulama 100ml arttır Çevresine vererek.

higthead

Jolly Green
Autoya topping yapayımmı yarın lstye başlayacaktım ?

Dostum kimisi yapıyor kimisi yapmıyor.Eğer tecrübeliysen sağlam bakabilirim diyorsan topping yap 3-4-5 gün strese giricek ama 2 sağlam sömeğin olur lst ile diğerlerini eşitlersen tadından yenmez. Topping yapıp an den revive ile destekle mis mis=) Karar senin. Normalde 4. 5. boğumda atılıyor ama çok küçük olmadığı sürece sıkıntı yok.

Acemi4647

Yeni üye
Knka bence lst yap ilk growun ise elleme hic
Bende öyle düşünüyorum ikinci growda mahsül bitmeye yakın başladığımda yaparım lstyide nasıl yapacağımı bilmiyorum ama saksının tam ortasına koyöadıö bitkileri bilerek yüzde 70 e yüzde 30 gibi diğer tarafa yatırcam ellemicem olurmu öyle ?

higthead

Jolly Green
Bende öyle düşünüyorum ikinci growda mahsül bitmeye yakın başladığımda yaparım lstyide nasıl yapacağımı bilmiyorum ama saksının tam ortasına koyöadıö bitkileri bilerek yüzde 70 e yüzde 30 gibi diğer tarafa yatırcam ellemicem olurmu öyle ?

Olur dostum. yatırdıktan sonra dallarıda sabitlemen lazım günlük kontrol et.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Valla benimde bugün 17 ci gun knka bende lst yapicaktim ellemedim ilk gworum diye zarar vermek istemedim

Erbapadayı

Yeni üye
18/6 1200 w cob led 80 cm mesafe altında mavi sarı beyaz specturumda AN Tang çizelgesinde gübre miktarı biraz daha az bi şekilde ilerliyorum 16 günlük kızlarıma daha calmag vermediö 250 ml su ile her sulama gübreli gidiyorum nem makinası olduğu halde %45 %60 arası ilerliyor arttıramoyorım bi türlü vantilatör iki tane çapraz vuruyor bitkilerin durumu bu suanlıl bi yorum yaparmısnz
Bende aynı sorunla karşilaştim. Nem %50 yi gecemiyordu. Az önce kullanmadigim eski bir atleti islattim bolca ve içeri astım. Hava girişi saglayan fanını önüne bir bardak su koydum. Bardağın içinede yarisi dişarda kalacak şekilde bulaşik süngeri koydum. İki saat gecti uzerinden neredeyse şuanda nem %71

Acemi4647

Yeni üye
TAMAMDIR usta denicem bende suan %70 i yakaladım ve 4 tanesine lst yaptım abiler doğrumu bi söyleyin üstten eğdim boş yere doğru tam karşısındanda kabloyla en alttan cektim kök bölgesini düz yaptım ??

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******