Arkadaşlar lst yapamıyorum bitki auto

Fluent

Üye
Selamlar kankalar öncelikle dumanınız bol olsun. Benim ilk growum tohum auto 18. Gün-de bitkim var tek bitki lst yapmalı mıyım? Açıkçası cesaret edemiyorum toprağa çok sağlam tutunmuş gibi gözükmüyor bitki.

Biraz kısa kalmış gibi zaten. Fıkır verirseniz çok sevinirim.

Fluent

Üye
İ

İdare ediyor sıkıntı yok şimdilik hastalık da görünmüyor. Ph ayarlı sulama ve call mag uygula biraz daha palazlansınlar forumdan bakarak lst iyice araştır öyle yapmaya başla
Bio biz ve bio grow dışında gübrem yok hocam, ekleme ne yapmalıyım bir de bloom gübreyi sadece çiçeklenmede verecez ama bio growu hasata kadar değil mi ?

OttoMan347

√SEFİR√
Onu uzmanları yanutlasın kanka seni yanlış yönlenditmek istemem :) ben full+full organikciyim alınan gübrelerle yardımcı olamam

higthead

Jolly Green
Bio biz ve bio grow dışında gübrem yok hocam, ekleme ne yapmalıyım bir de bloom gübreyi sadece çiçeklenmede verecez ama bio growu hasata kadar değil mi ?

Dostum bio nun grow ve bloom ile hasat alabilirsin ama hasat pek seni ne kadar tatmin eder bilmiyorum.Bütçe kısıltı ise ek olarak An serisinden b-52 , bigbud , overdrive al ve kessinlikle cal mag eklemelisin yoksa sorun yaşarsın. Veg döneminde bio grow ve b-52 kullan. Bloom döneminde bio bloom , b52 , big bud ve pistiller yüzde 15 kızarınca big bud kesip overdrive ile sömeklere son vuruş yap. cal mag her 3 sulamada 1 vermelisin cal mag sız olmaz.

An serisindeki rhino skin ile aynı içerik boşuna yüksek fiyat verme yani potasyum silikat hem daha ucuz hemde bitkine zırh yaparsın yani sıcak soguk etkısı stressten uzak olur hem dalların kalınlaşır potasyum silikat ile.

Fluent

Üye
Dostum bio nun grow ve bloom ile hasat alabilirsin ama hasat pek seni ne kadar tatmin eder bilmiyorum.Bütçe kısıltı ise ek olarak An serisinden b-52 , bigbud , overdrive al ve kessinlikle cal mag eklemelisin yoksa sorun yaşarsın. Veg döneminde bio grow ve b-52 kullan. Bloom döneminde bio bloom , b52 , big bud ve pistiller yüzde 15 kızarınca big bud kesip overdrive ile sömeklere son vuruş yap. cal mag her 3 sulamada 1 vermelisin cal mag sız olmaz.

An serisindeki rhino skin ile aynı içerik boşuna yüksek fiyat verme yani potasyum silikat hem daha ucuz hemde bitkine zırh yaparsın yani sıcak soguk etkısı stressten uzak olur hem dalların kalınlaşır potasyum silikat ile.
Hocam bütçe sorunu yok şu an 20. Gün-de bitki. Söylediklerin biraz karışık geldi şimdi hangi marka gübreyi falan almalıyım kafam karıştı iyi bi verim almak istiyorum.

higthead

Jolly Green
Hocam bütçe sorunu yok şu an 20. Gün-de bitki. Söylediklerin biraz karışık geldi şimdi hangi marka gübreyi falan almalıyım kafam karıştı iyi bi verim almak istiyorum.

Bio grow yani veg döneminde:
bio grow
advanced tan b-52

advanced Cal mag musluk suyu ile suluyorsan 10 veya 15 güne 1 sulamada yeterlidir.

Bio bloom yani çiçeklenme döneminde:
bio grow
advanced b 52 devam
advanced big bud
advanced overdrive (pistiller yuzde 15 kızarınca big bud vermeyi kesiyorsun sadece 2 hafta overdrive veriyosun ve kesiyosun)
attığım linkte ise rhino skin içeriği yani potasyum slikat. sona kadar kullanıyorsun.

Fluent

Üye
Bio grow yani veg döneminde:
bio grow
advanced tan b-52

advanced Cal mag musluk suyu ile suluyorsan 10 veya 15 güne 1 sulamada yeterlidir.

Bio bloom yani çiçeklenme döneminde:
bio grow
advanced b 52 devam
advanced big bud
advanced overdrive (pistiller yuzde 15 kızarınca big bud vermeyi kesiyorsun sadece 2 hafta overdrive veriyosun ve kesiyosun)
attığım linkte ise rhino skin içeriği yani potasyum slikat. sona kadar kullanıyorsun.
Eyvallah sağol hocam.

Fluent

Üye
İ

İdare ediyor sıkıntı yok şimdilik hastalık da görünmüyor. Ph ayarlı sulama ve call mag uygula biraz daha palazlansınlar forumdan bakarak lst iyice araştır öyle yapmaya başla

Hocam selamlar. Bi sorum olacaktı. Bu gün ledi kapattım 3 4 saat sonra kontrol için bitkiye baktığımda tüm yaprakları aşağı salmış kendini. Acaba neden olmuş olabilir, ben de ledi yeniden çalıştırdım.

SilverAce

Yeni üye
Hocam selamlar. Bi sorum olacaktı. Bu gün ledi kapattım 3 4 saat sonra kontrol için bitkiye baktığımda tüm yaprakları aşağı salmış kendini. Acaba neden olmuş olabilir, ben de ledi yeniden çalıştırdım.
Kankam bitki de aynı biz insanlar gibi uykuya geçiyormuş gibi düşün. Işığı açtığında tekrar uyanıp yapraklarını ışığa doğru çeviriyor. Yani normal kankam sıkıntı yapma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ***** ****** ******** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ** ****** **
  • M Melodirdy:
    ***** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ********* ***** ********** hahahaha******* ********** ******* *** hahahaha**
  • M Melodirdy:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ****** *** ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ********* ** hahahaha ***** *** ******** ****** hahahaha*** ** ****** ******** ***** ********** ****** ******* ***** ***** ******* **** hahahaha****** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha *** **** ********** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** ****** ***** ***** ** ****** **** ******* hahahaha* hahahaha *** **** ********** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** *** *** **** hahahaha********* ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** * ******** ****** ****** ******** ********* hahahaha*** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ****** ******* **** ******* ********* *** hahahaha**** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**
    T terbiyeligunahkar: ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**