arkadaşlar bitkim oto mu photo mu?

selam herkese, daha önce oto tecrübem oldu ancak bu sefer hem oto hem photo deniyorum. ışık bestwa 600w kullanıyorum. 18-6 ışık döngüsü, hem bloom hem veg ışıkları yanıyor aynı anda.

genetik ak-48 photo ancak 32. günde olan bitkide pistiller var çiçeklenmeye girmiş gibi görünüyor. neden böyle oldu ki veya bu normal mi?

G0FRET

Üye
Normal değil kanka autodur bu ben 60-70 ci gün 12-12 döngüyse sokunca sömeklenmeye girdi sen ışıkla oynamadığın halde sömeklenmeye girdiyse %90 autodur ( eğer strese soktuysan farklı tabi)

Normal değil kanka autodur bu ben 60-70 ci gün 12-12 döngüyse sokunca sömeklenmeye girdi sen ışıkla oynamadığın halde sömeklenmeye girdiyse %90 autodur ( eğer strese soktuysan farklı tabi)
kanka yanında oto ile büyüdüğü için otoyu hasat edene kadar vegde tutmayı planlamıştım. süre uzun olunca tabi çok uzar başa çıkılmaz diye lst yaptım epey. strese girmiş olabilir bi ihtimal. onun dışında ışık sabitti.

Varsacicek

Yeni üye
selam herkese, daha önce oto tecrübem oldu ancak bu sefer hem oto hem photo deniyorum. ışık bestwa 600w kullanıyorum. 18-6 ışık döngüsü, hem bloom hem veg ışıkları yanıyor aynı anda.

genetik ak-48 photo ancak 32. günde olan bitkide pistiller var çiçeklenmeye girmiş gibi görünüyor. neden böyle oldu ki veya bu normal mi?

Kanka konuyla alakasiz olucak ama isigindan memnummusun kac bitki bakiyorsun o isikla?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!