Arkadaşlar bitki de böyle bi sıkıntı oluştu nedendir

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kanka benim bitkide boyle olmustu nicotin mosaik virüsü sanmistim attim bitkiyi ama degildi galiba oyle olsa diger bitkilerede gecerdi. benimkine benziyor senin bitkide. bocek yemis olabilir mi acaba. bitkiye mikroskopla bak yapragin ustune altina böcek var mı diye yada sicaklik nem ayarlarin dogru mu havalandirmayi nasil yapiyorsun vantilator var mi
Bu siteyide incele biraz, yardimci olur mutlaka 
https://www.growweedeasy.com/marijuana-symptoms menulerde diger hastaliklarin listeside var direk attigim linkte acilan sayfaya takilma sadece

Duk4

Yeni üye
Kanka 560 m3 lük havalandırma + vantilatör var 240 120 200 kabin boyutu sıcaklık ortalama 26 derece nem 50 ışık mesafesi 50 cm cob led 50 w x 14 adet

Site için teşekkürler kanka bakıcam detaylıca

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Cvp: Arkadaşlar bitki de böyle bi sıkıntı oluştu nedendir

Duk4' Alıntı:
Kanka 560 m3 lük havalandırma + vantilatör var 240 120 200 kabin boyutu sıcaklık ortalama 26 derece nem 50 ışık mesafesi 50 cm cob led 50 w x 14 adet

Site için teşekkürler kanka bakıcam detaylıca

Tamam kanka daha kucuk bitki zaten duzelir gibime geliyor onemli olan yeni cikan yapraklarda sorun olmamasi revive ver bi kere bitkiye belki yeni cikan yapraklar icin faydasi olur ve dedigim sitedeki konulari oku senin bitkine benzer hastaliklar var

Beng-ü Bade

Yeni üye
Yeni çıkacak yapraklarda olmayacak bak görürsün sulamayada dikkat et dediğim gibi bitki üzerinde ve yapraklarında su kalmasın ışık mercek etkisi ile yapabiliyor.

baharbahar

Yeni üye
kankacım @hepkafaadam ın verdiği siteden baktım da ph sorunu yaşayan bitkinin yapraklarıyla aynı görünüyolar bi kontrol et sende. ph nasıl ayarlıyosun detaylı bi şekilde anlatırsan ustalar bi yanlışın warsa yönlendirir.

bide yaprakların ısak görünüyo bitkiyi sularken yaprakları da suluyomusun?

Duk4

Yeni üye

Kanka ph ölçüm aleti ile kontrol edip veriyorum 6.6 6.7 6.5 ayarlarında hep, başta kabin de bi problem oldu sıcaklık 30 derecelere ulaştı 2 gün öyle idare ettim diğer bitkiler güzel gidiyor sadece bu bitki böyle oldu şuan işteyim akşam resim atarım heryerinden filiz patlattı değişik bi bitki olucak sorunu daha anlamadım 4 gün su vermedim çok suçlamadan diye bez saksı bide yeni yapraklarda bi sorun gözükmüyor şuan

Ü

Üye silindi 16592

Guest

yaprak uçları yanmış gübreden oluyor genelde, 4-5 yapraktan önce gübre verme kanka ,birde yapraklarda beyaz böcekler mi var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ****** ******* *** ** **** ******* **** hahahaha*** ***** ******* *** ***** *** ***** ** ******* ***** * ***** ******** *** * *** ******* ******** hahahaha* **** ********* hahahaha*** *** ***** **** *** ** hahahaha*** ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ******** hahahaha* *** **** *** *** hahahaha ******** ***** ****
    G ganjasevdalısı: ****** ******** hahahaha* *** **** *** *** hahahaha ******** ***** ****