Arkadaşlar bi halt ettim. Bi destek pls.. :(

Türk

Üye
Beyler ben toprak yetmeyecek diye bir dunya caba verip kirmizi torpak buldum. Iki gun tas toprak ayikladim beklettim. Sonra kalan biobiz lightmix torf ile karistirdim. Ama şuan büyük bitki sade torf oldugu icin dulamada sorun olmuyor. 500ml du 2 günde kuruyor. Lakin bu küçük bitkilerin toprakları bahsettiğim gibi normal toprak karisimi ve büyük bitkiye kiyasla 2 kattan daha agirlar ve kurumuyotlar. Buda daha az sulama daha az gubre takviyesi anlamina geliyor. Toprak siparis edip topragi degistirebilirmiyim sizce? Lütfen bi akil verin ne yapabilirim bu durumda?

normalde perlitinin bile yetersiz olduğu toprağa farklı bi toprak katman zaten mantıklı değil öncelikle söyliceklerim şunlar sadece güzel temiz harbi sigara içmek istersen ne yazıldıysa ne dendıyse kuralına göre oynamalısın çunku bu bir bitki be sen dışarıyı içeriye getirdiğini sakın unutma tahmin ettin üzere doğada evet öylesıne altına normal gübre verip salsansa sigara sigara olucaktır ama ilgi alaka kuralına göre bişileri yapmak çaba harcamak sigaranın kafasını ve kalitesini değiştirir şöyle bi durumda söz konusu karıştırmış olduğun toprağı köklerini temizleyip o topraktan arındırmak mumkun değildir kesınlıkle tavsiye etmem kopartırsın zarar verirsin kendı damarların gibi dusun hangısı koparsa kopsun bi yerden bişi gider o yüzden bu şekilde 18 lt saksıya geçir altına light yerleştir şu an 18 isede hiç bişi yapma flash işlemine kadar böyle git gübreyi ve ph aksatma bol dumanlar.

Türk

Üye
Siparisi verdim ustam torf siparisini. Perlit ve pomza da istedim. Gelmesi 1 hafta surer zaten. Farkli yollar deniycem kurutmak icin. Olmazsa mecbur bitkilerin saksisini degistiricem. Baska carem
normalde perlitinin bile yetersiz olduğu toprağa farklı bi toprak katman zaten mantıklı değil öncelikle söyliceklerim şunlar sadece güzel temiz harbi sigara içmek istersen ne yazıldıysa ne dendıyse kuralına göre oynamalısın çunku bu bir bitki be sen dışarıyı içeriye getirdiğini sakın unutma tahmin ettin üzere doğada evet öylesıne altına normal gübre verip salsansa sigara sigara olucaktır ama ilgi alaka kuralına göre bişileri yapmak çaba harcamak sigaranın kafasını ve kalitesini değiştirir şöyle bi durumda söz konusu karıştırmış olduğun toprağı köklerini temizleyip o topraktan arındırmak mumkun değildir kesınlıkle tavsiye etmem kopartırsın zarar verirsin kendı damarların gibi dusun hangısı koparsa kopsun bi yerden bişi gider o yüzden bu şekilde 18 lt saksıya geçir altına light yerleştir şu an 18 isede hiç bişi yapma flash işlemine kadar böyle git gübreyi ve ph aksatma bol dumanlar.
yok çünkü ne yazikki. Yoksa ne verdigim du eriyecek. Nede yeteri kadar su verebilicem bitkilere

Türk

Üye
Saksim 7lt bu arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** * ** ********** ****** hahahaha**** ** ******** *** ********* ****** hahahahahahahaha
  • O oziozi:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ******* ** ***** ******** hahahaha**** ** hahahaha***** ******* ********* **** **** ********* ******* ********* ***** **** **** hahahaha********* ******* ********** ****** ********* ********* hahahaha ****** ****** ********** ****** hahahaha ****** **********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • I ıssızmüptezel:
    hahahaha ******* *** ******* ******** ***** ***** ********** ***** ********** **
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha******* ******* *** ******* ******** ***** ***** ********** ***** ********** **
    +1
  • I ıssızmüptezel:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ********* **** hahahaha hahahaha**** ******* ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ***** *** hahahaha* ******** *** ***** *** ********* *********
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ****** ******* *** hahahaha* ****** ** ***** ******** **** **** ***** ******** ******* ******** ** *** ** ** ****** ****** ********* ** ****** ***** *********
  • Madkusa Madkusa:
  • L lityum:
    hahahaha** **** ******* ***** *** hahahaha* ******** *** ***** *** ********* *********
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha*
  • L lityum:
    ********** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** hahahaha hahahaha**** ******* ****** ***** ****** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
    hahahaha* hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* hahahaha ** ***** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6: