Arkadaşlar besin yanığı mı besin eksikliği mi ?

Kızlarım 70. Günündeler , 2 hafta önce molibend eksikliği çektiler (pH 6.5 altında rastlanıyormuş ve pH downun kalitesizliği yüzünden ortaya çıkıyormuş) ama şu an da o sıkıntımı çözdüm tabi bu sırada alt yapraklarımın hepsi sarardı molibend eksikliği yüzünden , son bir haftadır da besin yanığına benzettiğini bir problem var ama tam olarak anlayamadım fotoğrafları inceleyip yorum yaparsanız sevinirim.

kızlar;
ekipman ve şartlar;
600w hps
Biobizz full set
An grubundan ovdrive,bir bud, reviver ve riho skin
20 lt airpot saksı
Secret jardin kabin (120x120)
350 m3 egzoz fanı
200 m3 giriş fanı
Cooltube
Adwa ad 12 (probu biraz eskidiği için ufak sapmalar yaşanıyor)

sıcaklık çok değişken malum yaza girdik , ama genel olarak ışıklar kapanmadığı sürece 25 derecenin altına inmiyor 28 in üstünde çıkmıyor.
Nem 40-52 arası.
PH 6.2 ile 6.6 arası.

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum sonlara yaklaşmıssın ph ayarlı sulamanı yap gübrelerini fazla verme. 2-3 boşsulama yap runoff lu.Fazla mudahale edilmez yavastan sonlara yaklastıgın ıcın bu growu bole bıtır sorun teşkil etmez. Sıcaklık stresi yaşatma , Gübreye abanma yeter.

Dostum sonlara yaklaşmıssın ph ayarlı sulamanı yap gübrelerini fazla verme. 2-3 boşsulama yap runoff lu.Fazla mudahale edilmez yavastan sonlara yaklastıgın ıcın bu growu bole bıtır sorun teşkil etmez. Sıcaklık stresi yaşatma , Gübreye abanma yeter.
dostum teşekkür ederim öncelikle , dediğini bir tanesine uygulayacağım ama geri kalan üç tanesinde tricomlar tamamen şeffaf.
cümleyi toparlamak gerekirse kızlarımın bir tanesini 2 hafta sonra keseceğim ama diğer üç tanesi tricom görüntüsüyle en az 3 haftası daha var bu üç kızımada mı dediğin gibi bakayım ?

pardon arkadaşlar beklerseniz hemen fotoğrafları güncelleyeceğim yanlış resimleri yüklemişi bunlar 2 hafta önceki hali.

higthead

Jolly Green
dostum teşekkür ederim öncelikle , dediğini bir tanesine uygulayacağım ama geri kalan üç tanesinde tricomlar tamamen şeffaf.
cümleyi toparlamak gerekirse kızlarımın bir tanesini 2 hafta sonra keseceğim ama diğer üç tanesi tricom görüntüsüyle en az 3 haftası daha var bu üç kızımada mı dediğin gibi bakayım ?

Tabıkıde aynı sekılde bakıcaksın. ph ayarlı suyunu ver cızelgede hangı gubreler yazıyorsa yarısını kullan artık sona yaklasıyorsun gubre bassan bıtkın buyumez suan stabılı koru someklerı sısırmeye bak olay bu.

Tabıkıde aynı sekılde bakıcaksın. ph ayarlı suyunu ver cızelgede hangı gubreler yazıyorsa yarısını kullan artık sona yaklasıyorsun gubre bassan bıtkın buyumez suan stabılı koru someklerı sısırmeye bak olay bu.
Evet ama ben şu an da zaten çeyreğinden az koyuyorum , 7 litre suya 21 ml koymam gereken bloomu 7 litreye 4 ml koyuyorum .

bir de an gübreleriyle biobizzi beraber kullanıyorum arada belki ondan olabilir.

higthead

Jolly Green
Evet ama ben şu an da zaten çeyreğinden az koyuyorum , 7 litre suya 21 ml koymam gereken bloomu 7 litreye 4 ml koyuyorum .

bir de an gübreleriyle biobizzi beraber kullanıyorum arada belki ondan olabilir.

Dostum sende hiç gübrelememişsin=) mesela 1 lt 2ml yazıyorsa 1lt 1ml olarak git. yarısı derken ceyrege yakın değil=)

An gübreleri ile biobizz kullanabilirsin sorun olmaz. Aynı içerik ürünler olmadıkca.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****