Arkadaşla hasatımızı karşılaştiriyoruz yardim lazim

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest
Kankaalar. arkadaşla Ortak tohum aldık zkittlezz photo 130. Gün arkadaşimın, benim de 110 gün oldu. Bu alttakiler arkadaşın bitkiler

Bun alttakiler de benim bitkiler.

Benim bitkilerde sararma mecvut. Hele bitanesi baya sarardı. Ama daha dolmaya devam ediyo. Arkadasın 130 gun oldu onun hasat durumu nedir bilgisi olan varsa. Buyutec yok telefon kamerasindan cektik. Benimkine de overdrive vermeye başlıcam.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Isi biliyorsun kanka yapilacak tek yorum var. Eline saglik ikinizinde :) Sararan yapraklari takma kafana normal.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hala sisiyor dedin kanka trichomlari görmeden bir sey söylemek ama 130 günde bir photo bitki icin ideal. Bence over at 1 hafta sonra flash ve mutlu son:)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka baktim genetik Indika agirlikli biraz THC düserse trichomlar bakamadigin icin merak etme onuda CBD tamamlar.

Hemlock

Yeni üye
Eline sağlık çok güzeller vakit geçmiş gibi duruyor.Lakin bi sorum olacak bu genetiği sponsorda bulamazsın sanırım başka yerden mi aldınız

Ü

Üye silindi 25603

Guest
THC si %23 ve üzeri yaziyor:) kanka devam önce over sonra fluhs

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Eline sağlık çok güzeller vakit geçmiş gibi duruyor.Lakin bi sorum olacak bu genetiği sponsorda bulamazsın sanırım başka yerden mi aldınız
Kanka sponsorda da cok iyi genetikler var. Dünya esrar kupasi kazanmis genetikler var DEGENETIKA da

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Abi peki benim jack herer autodan 65 gr kuru almam. Cok iyi gr verdi bitki. Tatmin etti beni sadece sativa agirlikliydi bizde gittik thc 23 olani bulduk bayiltsin bizi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bekle az kaldi essek tepmise döndürecek sizi ) benim yetistirdigim genetiklerinde THC si %21-24

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hele bunu bir hasat et keyfini bak, sana eger sativa seviyorsan amnesia haze photo tavsiye ederim THC %24 mevlamin sasirtiyor. :)

SKUNKX

Üye
Kankaalar. arkadaşla Ortak tohum aldık zkittlezz photo 130. Gün arkadaşimın, benim de 110 gün oldu. Bu alttakiler arkadaşın bitkiler

Bun alttakiler de benim bitkiler.

Benim bitkilerde sararma mecvut. Hele bitanesi baya sarardı. Ama daha dolmaya devam ediyo. Arkadasın 130 gun oldu onun hasat durumu nedir bilgisi olan varsa. Buyutec yok telefon kamerasindan cektik. Benimkine de overdrive vermeye başlıcam.
Arkadasinin hasat zamani gelmis pistillerin %70 inden fazla kahverengilik var seninki daha devam fazla bekletmesin arkadasin bence dahada senin 2 haftan var gibi dostum

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Arkadasinin hasat zamani gelmis pistillerin %70 inden fazla kahverengilik var seninki daha devam fazla bekletmesin arkadasin bence dahada senin 2 haftan var gibi dostum
Kanka bizde pistillerden yola cikiyoruz dedigin gibi benim overdrive zamanim geldi sonra bi flush benim hasatta tamam olur. Ama onun agaçta sararma olmadi bende oldu o biraz uzdu beni

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Hele bunu bir hasat et keyfini bak, sana eger sativa seviyorsan amnesia haze photo tavsiye ederim THC %24 mevlamin sasirtiyor. :)
Bro white whindow varmis oonu oneriyolar. Indica lazim bize thc yuksek ve bayiltandan en iyisi hangisiyse. Auto da photoda olur 2 sinden de varsa guzel genetikkler bundan sonra onlari alcaz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bakmak lazim indika genetikleri pek tanimiyorum ben sativaciyim. Gezin söyle bir sponsorlarin sayfasinda, yoksa bakarsin artik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ******* * ** ******* ** ******* *** ******** *** ****** ***** * *** ******** ***** * ***** ** ** ****** **** ******* ******** **** ***** **** ******* ******** *** ****** ***** ** ****** ***** ** ***** ********** * * ********* ******* **** ***** ********* ********* ****** ** ** hahahaha**** hahahaha* ****** ***** *** *** * ***** ******* *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ** ** ** ** * ***** **** ****** hahahaha*** ******** ********* ****** **** ***** ***** *** ******* **** *** ******** hahahaha **
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    ********* ***** **** ******* **** hahahaha* ***
  • M Marryhuana:
    **** * * ***** ** **** ****** ***** ******* ******** **** ********** ** **** *** ***** ** ** ******* ***** * *** ******** ***** ****** ******** ********* *** *** *** ****** ******** ***** **** ******** * ****** ** ******** *** ***** ** ** ***** ****** ** ***** **** **** ** ***** ** ********** ** ***** ** ***** ***** *******
    M Marryhuana: **** * * ***** ** **** ****** ***** ******* ******** **** ********** ** **** *** ***** ** **...