arkadaşımın deposunda şöyle bir ışık buldum

doktor53

Üye
arkadaşlar merhaba arkadaşımın deposunda resimde gözüktüğü gibi bir ışık buldum bizim kullandığımız ışıkla aynı cinsmi artı bunu satmak istesem para edermi 400 w klasik let ışığım mevcut ona ekleme yaparım gine let ışıkla diye düşünüyorum satmam imkansızsa 400 w let ışıkla aynı kabinde kullanabilirmiyim 56e4b9ca-b097-4a44-afaa-f0c1044ec7b1.jpg56e4b9ca-b097-4a44-afaa-f0c1044ec7b1.jpg

A

ALTINPİPO

Guest
cooltube yani havalandırmalı reflektör ısığın ısısını hava landırma takıp ona ısıyı cekıp daha cok yakınlastırma ımkanın var havalandırma takmıyacaksan kullanma

doktor53

Üye
bütcen nekadar 4 bıtkı ıcın 480qb çok çok ıyı gıdır 400watt shp de ıs görür

Ben zaten ortalama şuana kadar 8 bin filan harcamışımdır hocam saksıyla buluşmasının 5 günü 4 tohum çöp oldu eklemek istemiştim bir tane daha ayrıca ne kadar çok ışık okadar iyi hasat diye biliyorum o yüzden eklersem ışık daha iyi olur diye düşündüm

5c82cc56-8cbc-47c9-9822-447c3b725f00.jpg
8ba518b5-953f-40f1-86f9-1a8bdc5977c2.jpg

A

ALTINPİPO

Guest
Ben zaten ortalama şuana kadar 8 bin filan harcamışımdır hocam saksıyla buluşmasının 5 günü 4 tohum çöp oldu eklemek istemiştim bir tane daha ayrıca ne kadar çok ışık okadar iyi hasat diye biliyorum o yüzden eklersem ışık daha iyi olur diye düşündüm

Ekli dosyayı görüntüle 4398
Ekli dosyayı görüntüle 4397
o led yeterlı o saksılara gerekmez dostum led alıp 150wat eklemede yapabılırsın ama hps ıcın balast ısık alman gerekıyor ona hıc bulasma elektırık faturan atar led ıyıdır

Reception

Kıdemli Üye
Doktor o elindekinden bana lazım 400w hps var cooltube olmadığı için sıcaklık 30 derecelere çıkıyor şu anda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha *** **** ***** ******* ***** ** ** ******** ** * **** hahahaha ******** ***** ** ***** *** *****
  • R RainGrow:
    ******* ******** ******** hahahaha**** ***** *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** **** ****** ******** ******** *** ** ***** ******** ** hahahaha*
  • A ax-b:
    **** ********** ******* ********* **** ****** * ****** ******* ********* ********
    +2
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ****** **** *** hahahaha *** hahahaha ******** ** ** ***** *** * ***** **
    +1
  • A ax-b:
    ****** ******* ***** * hahahaha ***** ********* * hahahaha*
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    hahahaha* hahahaha****
    +1
    ****** * ***** hahahaha ****** * ***** ********* ***** ***
    +1
  • R RainGrow:
    *** *** ****** ****** ********** *** ******** *** hahahaha ***** **** ******* *** ** ******** ****** ** ***** *** ****** **** *** hahahaha *** hahahaha ******** ** ** ***** *** * ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ** hahahaha*****
    +1
  • A ax-b:
    ******** ****** ******** ******* ** ***** ******** * ***** hahahaha ****** * ***** ********* ***** ***
  • R RainGrow:
    ***** hahahaha hahahaha**** ** ** ******* ***** ****** ***** *** ***** hahahaha ** ********** ** **** ******** ********* hahahaha* hahahaha****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** *** ** ******** ******** ********** *** ** ******** ********** ******** ****** * ***** hahahaha ****** * ***** ********* ***** ***
    ***** ***** ***** ******* **** ** **** ****** *** ***** hahahaha ******* hahahaha ********** ****** ******** ******* ** ***** **
    *** ** hahahaha* ********* ********** *** ** ******** ******** ********** *** ** ******** ********** ********
    hahahaha *** ***** ***** ***** *** ** ******** ******** ********** *** ** ******** ********** ********
    +1
  • R RainGrow:
    ** *** ****** ******* ** ******* ***** ** * ****** ***** ********* hahahaha* ********** **** ******** *** ********** ****** *****
    ********** *** hahahaha* hahahaha** *
    +1
    hahahaha****** ********* **
  • M Mpt77:
    hahahaha ***** ******* ****** ***** *** ******* *********
    M Mpt77: hahahaha ***** ******* ****** ***** *** ******* *********