ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN YA LÜTFEN !!!!

melo12

Yeni üye
1.SAĞDAKİ BİTKİ OTO JACK DURMAK BİLMİYOR 2METREYİ GEÇTİ NERDEYSE IŞIĞA YAPIŞTI ÜST KISIMDA SORUN OLUŞTU SANIRIM YANDI NE YAPMAM GEREKİYOR

2. SOLDAKİ BİTKİMİN OTO OLDUĞUNDAN ŞÜPE EDİYORUM ODA OTO JACK YALNIZ AYNI ANDA EKMEME RAĞMEN 35. GÜNÜ TIK YOK

GENELER OLARAK BİTKİLERİM NE DURUMDA NE YAPMAM GEREKİYOR 35. GÜNÜM

BİOBİZZ SERİSİ GÜBRELERİMİ DÜZENLİ VERİYORUM SULAMA DA PH A DİKKAT EDİYORUM NEM İYİ SICAKLIK İYİ

LÜTFEN YARDIMCI OLUN

C

Canna

Guest
Super crop yap, youtube ye ``cannabis super crop`` yaz seyret videolari.

C

Canna

Guest
Dostum ustalarin cogu elini ayagini cekti, cünki paylastiklari bilgileri ipine takan yok, bende 2 defa sildirdim nikimi. verdigi emek bosa oldugunu anlayan usta cekti gitti, ayni his bende de sik sik oluyor.Birak git düsencesi, Dostum sadece bitkinin ic liflerini kiracaksin, üst zara zarar vermedigin sürece sikinti olmaz

melo12

Yeni üye
Dostum ustalarin cogu elini ayagini cekti, cünki paylastiklari bilgileri ipine takan yok, bende 2 defa sildirdim nikimi. verdigi emek bosa oldugunu anlayan usta cekti gitti, ayni his bende de sik sik oluyor.Birak git düsencesi, Dostum sadece bitkinin ic liflerini kiracaksin, üst zara zarar vermedigin sürece sikinti olmaz
saolasın hocam

melo12

Yeni üye
reisim sanırım yaptım ama bi çıt sesi geldi neyse artık ilk grow yapıcak bişey yok :)

2. sorum soldaki bitkim sence 35. günde hiç tepki vermediği için çiçeğe acaba photo olabilir mi söz daha yormiycam seni :)

C

Canna

Guest
35 günde cicege girmedi ise bitkin photo dostum, auto bitki 4 haftada en gec cicege girmesi lazim, ayrica yor beni, yor ki, yardimci olabileyim:):)

Legend86

Müptezel
Ben outdoor yaptım bu yaz mainlining eğitimi verdim süper crop yaptım ana dal ortadan ikiye ayrıldığı bile oldu, bantladım iple bağladım, korkma bişe olmaz çok çok azıcık küser, sonra yine kanka olursunuz :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********