Aradaki Farkın Sebebi?

Selam bremınlar..
Hollanda’dan getirttiğim auto gorilla tohumlarım çiçeklenme dönemindeler. 5li paket olarak aldım fakat resimlerde gördüğünüz üzere sanki farklı genetik gibiler. Hafif morlu gibi olan farklı diğer 4ü böyle yeşilli. Ya ben kafayı yedim çok dikkat ediyorum yada araya başka tohum mu karışmış acaba. Fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ediyorum. 3B9EEA70-7CE1-4CE6-BF90-0048C971010E.jpeg50305860-69BF-4EC2-BFB3-1360D03F7974.jpeg

Bende 2 hafta önce kadar auto gorilla glue ektim. Ve bu genetiği çok sevdiğim için 15 adet tohum bir defada aldım. Efsane güzel bir kokusu ve diz titreten bi kafası var. Ama hiç mor renge dönüşene rastlamadım kanka. Muhtemelen farklı genetik karıştı araya.

Kankalar ben de Auto gerilla yetiştirmeye çalışıyorum. Filiz verme, çimlenme aşaması 2 kat yavaş ilerliyor. Geçen gün burada bir kişi daha aynı sorunu yaşadığına dair bir şeyler yazmıştı. Bu genetiğe özgü bir şey mi acaba? Sizde de süreç yavaş mı ilerledi?

Dostum devamlı toprak ıslak ise gelişemez. Oksijen lazım köklere
Aynen hemen çözdün. O hataya düştüm hatta 2 tohumum toprak içinde çürüdü. Şuan kalan 2 taneyi
100 watt cfl ile çimlendirmeye çalışıyorum, o da toprağı hiç kurutmuyor.
Sence saksıları kısa süreliğine güneş ışığı gören bir yerin hemen az yanına gölge bir alana çıkarıp biraz kurutayım mı

Kabininde vantilatörün varsa toprağa vuracak şekilde aç, ışıklarınıda aç bekle kendi kurur dostum zaten. Sulama gerçekten çok önemli. Ben valla hiç gecikme yaşamadım hatta 27temmuzda ektiğimi söylediğim bi başlıkta @silas34 kral güzel ve hızlı geliştiğini söyledi. Yani tamamen ortamla alakalı bi durum

Kabininde vantilatörün varsa toprağa vuracak şekilde aç, ışıklarınıda aç bekle kendi kurur dostum zaten. Sulama gerçekten çok önemli. Ben valla hiç gecikme yaşamadım hatta 27temmuzda ektiğimi söylediğim bi başlıkta @silas34 kral güzel ve hızlı geliştiğini söyledi. Yani tamamen ortamla alakalı bi durum
Çok sağol. Tohum toprak altındayken vantilatör açmak hiç aklıma gelmezdi:) deniyorum şimdi:)

Benim de en korktuğum ve uzun zamandır üzerimde cenabetlik olduğunu düşündüğüm bir kısımdır bu çimlendirme kısmı. Psikolojim bozuldu.

Dediğiniz gibi yaptım ve az önce fanımı açtım. Dereceyi 26 santigratta nemi de yüzde 60 ta tutuyorum. Toprak light biobiz. Saksı şu aşamada pet plastik şişe, alttan delikli. Yorumun için teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ****** * **** **** ******** ******** ******* hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ********** ********* ** ** ****** ** *** ****** hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** ** ** ****** *** ***** ********* **** ********* **** **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • Night owl Night owl:
    *** *** **** ***** *** ******* **** ***** ****** ** ** ****** *** ******** ****** *** ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** **** ** ***** ** ** ****** *** ***** **** ********* *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ** ***** ********* ****** ******** *** ******* ****** ********** ***** hahahaha*** hahahaha****
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** **** ******** ****** ********* ******* ** ***** ********* ****** ******** *** ******* ****** ********** ***** hahahaha*** hahahaha****
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** **** ********** * ***** **** ********** ******** *** *** ******* *** ***** **** * ******* * **** ********** ********* ******** ****
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******** hahahaha ****** ***** hahahaha**** ***** ******** ****** ******** *****
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******* *** ** ******* **** ******** hahahaha ****** ***** hahahaha**** ***** ******** ****** ******** *****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** ********* *** ***** *** ********* **** ********* ******* ******* ***** ** ****** ******* *** ******
  • shellman shellman:
    ***** *** ********** ********** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ******** ******* ** ***** ******** ***** *** ********** ********** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* ** ****** **** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* **** ********* ***** **********
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ****** ****** hahahaha** ******** **** **** ******** ******* ** ***** ********
    shellman shellman: ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ******...