An ve biobizz beraber kullanım Hk.

karacocuk

Yeni üye
Arkadaşlar AN Micro ve Grow siparişi verdim üçlüsünü bulamadığım için biobizz Bloom aldım tamamlamak için ayrıca bir adette biobizz Root Juice anlamadığım konu AN olanlar PH perfect gübreler birbirine karışınca PH perfect özelliğini yitirirmi verdiğim su yardımcı olursanız sevinirim bol hasatlar herkese

karacocuk

Yeni üye
Yokmu arkadaşlar bişeyler yazacak gübrelerim geldi herhangi Bi sıkıntı yaşarmıyım beraber kullanımda

rdmgz

Yeni üye
ben bio grow-bloom-big bud kullaniyorum.hepsini takvim biriminin yarisi kadar veriyorum.tam verdigimde sararma oldu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    * **** *** ***** ******* ** ******** ********* ******* *** ********** ********* *** ******* ****** ********* ******** ******** **** ******** **** ******* **** ******* *** ***** **** * * **** hahahaha ********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha hahahaha** ******** *** hahahaha** ***** ********* **** **
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • G Groww1010:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    ***** *** ****** ****** ******* ******* ****** ***** ********** hahahaha** hahahaha** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ******** *** ***** ********** ********* ***** **** ******** hahahaha hahahaha** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********** *** ***** *** ********* ***** *** ** ***** ****** *** *** ** ***** ********** ***** *** ***** *****
    *** ********* hahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ** *** ***** ** ****** hahahaha **** ******** ***** ******** *** ********** * **** *** ***** ******* ** ******** ********* ******* *** ********** ********* *** ******* ****** *********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ****** *** ********* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ******** ********** *** hahahaha** ******** ******** *** ***** ********** ********* ***** **** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** ********** ******** ** *** ***** ** ****** hahahaha **** ******** ***** ******** *** **********
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** ***** ****** **** ***** ***** *** ********* ****** ********** ******* * ******** ***** ******** ******* ****** ****** * * **** **** ***** ********* ****** ****** ** ***** ****** ****
    +1
  • B bongalov:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* hahahahahahahaha****** hahahahahahahaha
    ***** ****** ********** ***** ***** **** ****** hahahaha* *****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ******* *** ******* hahahaha**** ******* ******** ******** ******* ******** ** *** ******* ****** hahahaha ******* ****** ** ***** ***** *** **** ******** ****** ****** ***** *** ****** *** *********
    Night owl Night owl: ***** **** **** ******* *** ******* hahahaha**** ******* ******** ******** ******* ********...