An Ph Perfect

Casperkartal

Yeni üye
Kankalarım Advanced Nutrients Ph Perfect serisini denemek istiyorum ama çok garantici bi adamım.Musluk suyunu 2 gün havalandırdıktan sonra gübreleri ekliyorum.Bu ph perfect olayı musluk suyu için geçerli midir ? Bebeklerimi heba etmek istemem çünkü.Daha önce kullanıp sonuç almış biri yardımcı olursa çok sevinirim.

bozo

Yeni üye
ben denemedim ama tohumsuz bir videosunda bayağı bahsetmişti işe yarıyo diye garanticiysen kanka ve musluk suyu kullanakcaksan bir rezervuar kullanmanı tavsiye ederim ...

Casperkartal

Yeni üye
Cvp: An Ph Perfect

bozo' Alıntı:
ben denemedim ama tohumsuz bir videosunda bayağı bahsetmişti işe yarıyo diye garanticiysen kanka ve musluk suyu kullanakcaksan bir rezervuar kullanmanı tavsiye ederim ...

Öyle yapıcam kanka alttan hava vericem havalanması içinde

bozo

Yeni üye

Casperkartal' Alıntı:
bozo' Alıntı:

Öyle yapıcam kanka alttan hava vericem havalanması içinde

kanka kullandığın alanda ısı problemin varsa rezervuar için küçük bir akvaryum ıstıcısı kulanmanı tavsiye ederim

EmreGanja

Yeni üye

Casperkartal' Alıntı:
Kankalarım Advanced Nutrients Ph Perfect serisini denemek istiyorum ama çok garantici bi adamım.Musluk suyunu 2 gün havalandırdıktan sonra gübreleri ekliyorum.Bu ph perfect olayı musluk suyu için geçerli midir ? Bebeklerimi heba etmek istemem çünkü.Daha önce kullanıp sonuç almış biri yardımcı olursa çok sevinirim.

EmreGanja

Yeni üye

Casperkartal' Alıntı:

Kanka bence hiç ph falan düşünmemek için sırma su kullan. Sırma suyun ph değeri 6,75 biz evde zaten sırma su kullanıyoruz damacana olarak çiçeklerede onu kullanıyorum hiç phla falan uğraşmıyorum çeşme suyu bence risk phla da uğraşmak istemiyosan bence dene

rastaman

Kıdemli Üye
çeşme suyunu 24 saat kapağı açık şekilde dinlendirirsen kloru uçar, ph perfect sistemi de çalışır o suda sıkıntı olmaz. garantici olmak istiyosan ph ölçer al gübreleri karıştırdıktan sonra kontrol et kanka

najher

Yeni üye
Kanka PH Perfect gerçekten de ölçüm cihazı ile ölçtüm musluk suyu ph değeri normalde 7.1 falan çıkıyor gübreden sonra tam 6.5 net oluyor hep hatta PH değer çok daha yüksek su ile de denedim net 6.5 .6.3 arası oluyor her daim

Melankolik

Yeni üye
Merhaba, bu set ph perfect denilen ph dengeleyiciye sahip midir diye soracaktım. Yazmamışlar 
http://www.magicplant.net/advanced-nutrients/815-grow-bloom-micro-hidroponik-ve-toprak-icin-sivi-gubre-set.html

Yazmamışlarsa yoktur herhalde, benimki de soru mu, diğerlerinde yazıyor ph perfect diye

Bunu sorayım bari, sadece bu ürünü alsam tohumdan hasada kadar sadece bunu kullanabilir miyim acaba?
http://www.magicplant.net/advanced-nutrients/158-grow-hidroponik-ve-toprak-icin-sivi-gubre.html

autodwarf

Yeni üye
satici firma yazmamis ihmal etmis ama urunun uzerinde ph perfect yazmaktadir   tek grow ile olmaz 3lu set alman lazim bunlar birbirlerini tamamlamaktadir!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ******** ******** ** ******* ****** ********** ****** *** ******* hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ********* ********** ****** ******** ****** ******* ****** ** *****
  • A ax-b:
    +1
  • A ax-b:
    **** hahahaha** **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ******* *** *** ********* ******** ********* ***** ******
  • F furkani000:
    ***** ** ***** ********** ***** ****** ***** ********** **** ****** hahahaha*** ** *** *** ******* ******** **********
  • A ax-b:
    **
  • F furkani000:
    *** ******** ** ******** ******* ******** hahahaha***** ***** ***** **** **** ***** ****** ******** **** **** *** ***
  • F furkani000:
  • A ax-b:
    ******* ******* *** ***** ** **** *** ******* ***** ***** ***** ******* hahahaha*** ******
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha** ********** hahahaha* **** ******** **
  • A ax-b:
    ***** ** ***** ********** ****** ** ***** hahahaha**** ***
  • A ax-b:
    ****** hahahaha** ****** ****** ********** ***** ***** ****** *******
  • F furkani000:
  • A ax-b:
    **** ***** * ********* ********* ***** ***** **** ********** *** ***** ****** ****** ******** ******* **** **** hahahaha*** ******** hahahaha** ******* ***
  • F furkani000:
    ******* ******* *** ***** ** **** *** ******* ***** ***** ***** ******* hahahaha*** ****** ** ********* **********
  • A ax-b:
    ** *** **
    A ax-b: ** *** **