An pH perfect grow gübresi hakkında

exudes

Üye
Beyler elime az önce ulaştı gübreler 2 tane gübre var part a part b diye hangisini vericem takvimde ben şimdi grow aldım sadece grow var ama 2 tane gönderdiler nasıl yapıcaz yardımcı olurmusunuz

Bboy

Yeni üye
Litre başına ilk ilk 2haftadaysa bitkilerin 2ml koyucan 2haftayı geçkinse 4ml yine tabloya bak orda da öyle yazar muhtemelen

higthead

Jolly Green
Dostum tabloda yazan ml ler haftalık verıcegın ml ler. Her sulama orda yazanı sakın verme. 3-4 gğne 1 sulaman var ise haftada 2 sulaman olur ve her sulama takvımde yanın yarı ml lerını verıceksın ltye. Haftada 2 sulaman oldugu ıcın ve her 2 sulamada da yarım ml lerı verdıgınde haftalık verıcegın ml lerı vermıs olursun. Grow a-b den ise mesela haftalık 4 ml yazıyor sen grow a dan 2 ml b den 2ml verıceksın her sulama.

exudes

Üye
Dostum tabloda yazan ml ler haftalık verıcegın ml ler. Her sulama orda yazanı sakın verme. 3-4 gğne 1 sulaman var ise haftada 2 sulaman olur ve her sulama takvımde yanın yarı ml lerını verıceksın ltye. Haftada 2 sulaman oldugu ıcın ve her 2 sulamada da yarım ml lerı verdıgınde haftalık verıcegın ml lerı vermıs olursun. Grow a-b den ise mesela haftalık 4 ml yazıyor sen grow a dan 2 ml b den 2ml verıceksın her sulama.
Hocam şimdi mesela ben ekicem tohumu light mix bir toprağım var 14 gün sonra gübreye başlıcam 0.5 part a 0.5 part b mi koyucam yani ilk sulamada

higthead

Jolly Green
Hocam şimdi mesela ben ekicem tohumu light mix bir toprağım var 14 gün sonra gübreye başlıcam 0.5 part a 0.5 part b mi koyucam yani ilk sulamada

Dostum bu tamamen bıtkıne gore sekıllenır.Bıtkı guzel gelısırse 10 gundede ıster gubre ama ılk basta gubrelerı koklat dedıgın gıbı 0.5ml ıle basla tekrarla sonra 1 ml cık sonra rutıne gecersın bu tamamen gelısımle alakalı ve yapılan şeyler gelişime göre şekillenir.

Mikoo

Kıdemli Üye
Gübre kullanımını iyi biliyorum
Eline bilgine sağlık. Bildigini kendjne saklarsan insanlar zRR görmez diye düşünüyorum. Ufacık yorumun bitkileri anaflaktik şoka sokturur lakin heycanli yeni growerlerin. Cok gübre degil ayarında gübre idealdir kardom. Ve kutudayazani google translate ye yazsan yine per week in her hafta olduğunu öğrenirsin. Maksat sen neyse de seni dinleyebilecekler zarar görmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** ******** ***** hahahaha*
    +1
    ****** ********* ** ******** ******* **
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** ******** hahahaha hahahaha ****** ******** *****
    +1
    hahahaha** ********** **** ******* ***** *****
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    hahahaha ******** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
    ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ***** ******** *** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **** **** ********* ******* ****** ***** ***** ********** ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ****** ******** **** ******** ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    ***** hahahaha* ***** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha********* **** **** ********* ******* ****** ***** ***** **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ********* ***** ******** ***** ******** *** *****
  • S Space44:
    ********** hahahaha ********** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** ****** *** ***** hahahaha*** *** ******* hahahaha **** ****** ******** ********** ********* ******* ****
  • S Space44:
    ** **** ** ******* ** *** ****** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ******* hahahaha **
    içiciadam içiciadam: ******* ****** ******* hahahaha **