amnesia photo çiçeklenme ye almayı düşünüyorum

varmibisey

Kıdemli Üye

Işık vivaled 120 watt quantum board fimer45 cm %70 (30 watt da kırmızı ışık var çiçeklenme de açıcam)
Toprak klassman l+ perlit
Gübre hepsi full pack

Yaklaşık 44 günlük baya bir kelle oldu
Pazar günü yarı oranda bloom gübrelerine başlayıp ışığı 12/12 yapmayı düşünüyorum siz ne diyorsunuz kankalar hafta sonu file de çekicem son sulamayı boş yaptım azot fazlalığı vardı

----------++++++++++++++++++----------

Çiçeklenmeye gireli 5.5 hafta oldu önetileriniz varmıdır kankalar güzel tricome bastı çok da güzel kokuyor yapış yapış daha 3 hafta sürer diye tahmin ediyorum minumum

@Abu Hay'OT @mami10_ @OttoMan347

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Bana kalsa biraz daha beklet ufak daha bitki. Bloom alınca tepede pistili gördükten sonra 1 hafta daha growa devam et sonra başla bloom gubrelerine

Son düzenleme:

Denizbey

Üye
cocuk daha bu bitki ne ciceklendirmesi kanka az sabırlı ol az daha büyüsün gelişsinki sana güzel tatlar sömekler versin 10 saındaki cocuktan halter kaldırmasını bekleme yani 17 18 ine bi gelsin adam sonra kafandaki planı yap bence sahsi fikrim knk

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kankacım selam. sefire katılıyorum azıcık daha zamanı var bloom için. file germeden önce biraz daha ger bebeyi, kırmadan incitmeden. azcık stres dalgası yay,ben bebeleri 2 günde 1 yayıyorum hem genişliyor hem kelleden alt kelleler geliyor hem stres tiricom bastırıyor daha pistilde.. şiddetle tavsiyemdir

Bana kalsa biraz daha beklet ufak daha bitki. Bloom alınca tepede pistili gördükten sonra 1 hafta daha growa devam et sonra başla bloom gubrelerine
Hocam konuma bakacaktin sanirim unuttun bende duvarina yazamiyorum senin bir sorun var sanirim benim konuya ustalık yapar misin musait oldukca;

Ai_can

Yeni üye
Selam kral bende photo yapıyorum 10. haftasında boyu baya uzadı çiçeklendirmeye nasıl başlarım toprak lightmıx genetik ne tam olarak bilmiyorum big gibi bişeydi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********