Ameliyat ve Cigara

dangerranger

Kıdemli Üye
iyileşme döneminde iyi bir şey değil aslında,ot değil de normal sigara,tütün iyi bir şey değil çünkü burun içinde zarar gören dokuların,mukozanın iyileşmesini geciktirir,diş çektirdikten sonra içmek de iyi değil mesela ama ben de içtim ameliyatın ertesi günü ve diş çektirdikten bir kaç saat sonra da.Çok da bir şey olmaz ama iyi değil evet.

Selam kankalar, bir arkadaşım burun ameliyatı olmayı planlıyor. Daha önce düzenli cigara içerken ameliyat olan var mı? Ne kadar önce bırakmak gerekir? Süreç nasıl ilerledi bir sıkıntı yaşanır mı? Tecrübeli arkadaşlar bir aydınlatabilirse sevinirim.
detaya girmeyip direk cevabı veriyorum hicbir sikin ti olmaz yani verilen ilaç ile THC mukayese edilemez

nasa

Doktor
Selam kankalar, bir arkadaşım burun ameliyatı olmayı planlıyor. Daha önce düzenli cigara içerken ameliyat olan var mı? Ne kadar önce bırakmak gerekir? Süreç nasıl ilerledi bir sıkıntı yaşanır mı? Tecrübeli arkadaşlar bir aydınlatabilirse sevinirim.
sağlık açısından ameliyattan ortalama 10 15 gün önceden bırakmanı öneririm hem normal sigarayı hem alkolü hemde dolu sigarayı

photo

Üye
15 gün önceden bırakmamı söylemişlerdi ama ben içtim hastanede 1 gün yattım sonra kapıya çıkınca yine içmeye başladım bende bi sorun olmadı ayrıca ameliyatta genel anestezi veriyorlar sikseler uyanma ihtimalin yok heerşey bittikten sonra kanına o ayıltacak ilacı vermeden uyanmanın imkanı yok arkadaş uyandıgını söylemiş ama imkanı yok sallamış :) ameliyattan kalkıcan sigaramı verin diyecen hemi :))
kardeş okuduğunu anla önce ondan sonra sallayanlara sallarsın ben saç ektirdim bayılttılar ve iş bitmeden uyandığımda bana yatman lazım daha fazla ilaç veremeyiz işimizi yaptırmadın saatte bir kalkıp gitmeye çalıştın dediler zaten uyandığpımdada çalışıyolardı aynen böyle oldu ben anlamam genel anesteziden kalkılırmı kalkılmazmı böyle oldu işte gülücüklerinle çok sevimlisin

mokokoo

Üye
kardeş okuduğunu anla önce ondan sonra sallayanlara sallarsın ben saç ektirdim bayılttılar ve iş bitmeden uyandığımda bana yatman lazım daha fazla ilaç veremeyiz işimizi yaptırmadın saatte bir kalkıp gitmeye çalıştın dediler zaten uyandığpımdada çalışıyolardı aynen böyle oldu ben anlamam genel anesteziden kalkılırmı kalkılmazmı böyle oldu işte gülücüklerinle çok sevimlisin

ben belli bisüre önce bırakmasını tavsiye ederim bende devamlı içerken ameliyata girdim yarım saatte bir uyanıp gitmeye çalışmışım işlerini yapamamış adamlar baya zor geçmiş saatlerce uzadı işim yarı baygın uyanırken hemşirelerin küfürlerini duydum
adam burun ameliyatını sormuş altına yazdıgın mesaja bak hemen üste bırakıyorum bu mesajı kim okusa burun ameliyatı oldugunu düşünecektir bende normal olarak öyle düşündüm ayrıca saç ekimi bende yaptırdım ondada genel anastezi yapılmıyor saç ekimi boyonca çalışılan bölgeye 5 10 dk etti eden igne yapıyorlar yani genel anastezi yapmış olamazlar imkansız benim saç ekimi 8 saat sürdü ve bu süre içinde kendimdeydim hiç de bayıltılmadım :) sende gül gülmek güzeldir:)

photo

Üye
adam burun ameliyatını sormuş altına yazdıgın mesaja bak hemen üste bırakıyorum bu mesajı kim okusa burun ameliyatı oldugunu düşünecektir bende normal olarak öyle düşündüm ayrıca saç ekimi bende yaptırdım ondada genel anastezi yapılmıyor saç ekimi boyonca çalışılan bölgeye 5 10 dk etti eden igne yapıyorlar yani genel anastezi yapmış olamazlar imkansız benim saç ekimi 8 saat sürdü ve bu süre içinde kendimdeydim hiç de bayıltılmadım :) sende gül gülmek güzeldir:)
ama beni bayılttılar kanka ben 8 9 saat baygın kaldım napıcaksın bayılttılar ve ben yarım saatte bir uyandım işte

photo

Üye
est international kanka bursada hiç memnun kalmadım bayıltçaklarını söylemdiler bile saç aldıkları yerlerde iz kaldı güzelim saçlarımın amkdular 6000 verdim 2 sene önce dedikleri kök miktarınıda uyguladıklarını zannetmyrrm uyandığımda basımda 2 tane 18 19 yasında kız vardı onlar ekmiş zaten kan tahlili bile yapmadan burnuma dayadılar tüpü bu kurumun önünden bile geçmeyin bence hangi şehirde olursa olsun yarı baygın halde ameliyattan çıktım hiç hatırmayrym arabaya binmişim eve gelmişim arabayı nasıl kullandım eve nasıl geldim hiç yok ameliyattan çıkar çıkmaz eve gönderdiler aşırı sorumsuz alarjik bi yapım var o bayılttıkları maddeden öleblirmişim bile yani

mokokoo

Üye
est international kanka bursada hiç memnun kalmadım bayıltçaklarını söylemdiler bile saç aldıkları yerlerde iz kaldı güzelim saçlarımın amkdular 6000 verdim 2 sene önce dedikleri kök miktarınıda uyguladıklarını zannetmyrrm uyandığımda basımda 2 tane 18 19 yasında kız vardı onlar ekmiş zaten kan tahlili bile yapmadan burnuma dayadılar tüpü bu kurumun önünden bile geçmeyin bence hangi şehirde olursa olsun yarı baygın halde ameliyattan çıktım hiç hatırmayrym arabaya binmişim eve gelmişim arabayı nasıl kullandım eve nasıl geldim hiç yok ameliyattan çıkar çıkmaz eve gönderdiler aşırı sorumsuz alarjik bi yapım var o bayılttıkları maddeden öleblirmişim bile yani
geçmiş olsun kanka ben ist da esteworl de ektirdim 3600 kök 2 sene önce 6000 e bende aldıkları yer belli olmuyor tabi 1 numaraya vurmazsan dengeli baya araştırdım o zaman en iyi kliniklerden biriydi genelde hüsranla sonuçlanıyor ve malesef giden geri gelmiyor eskiden benim saç inanılmaz sıktı tarak girmiyordu hayatında stres varsa kafaya çok takıyosan dökülüyor ben 3 ayda döktüm hepsini ama belli bi zamandan sonra kellik falan takmıyor insan :) muhabbet nerden nereye geldi :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...