Amcalar!!!!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostlar cok dikkatli olun, gene bir amca yakaladim FORUMDA, ve bunlarin arkasi kesilemeyek. Hic bir sekilde grow internet sayfalarindan, N11, hepsiburada gibi konumuzla ilgili malzemeyi adiniza siparis vermeyin. Kredi karti, adres gibi bilgileriniz kayitlara girmesin. Sponsorlarda sikinti yok.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Konuya yazdiklarimi oku, bu yakaladigim ilk amca degil, nasil anladim 1 yil önce üye olmus ve bugün ilk mesajini atiyor ve yazdiklaini oku. Yada söyle diyelim 6. hissim cok kuvvetli

MPT76

Üye
Konuya yazdiklarimi oku, bu yakaladigim ilk amca degil, nasil anladim 1 yil önce üye olmus ve bugün ilk mesajini atiyor ve yazdiklaini oku. Yada söyle diyelim 6. hissim cok kuvvetli
Gelin vazgecin diyor bu işten bize yani
Abi 2-3 saksi ile ugrasanlari yakalicam diye burda mesai yapcaklarina ucaklarla kg kg kokain geliyor her teraf eroin kayniyor bunlar neyle geliyor onlara biraz kafa yorsunlar turkiyede zaten gariban hep hor gorulur bizde garibaniz iste yaziklar olsun boyle sisteme

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum amac zaten fakirden alip zengine vermek degil mi bizi yönetenlerin, neyse fazla siyasete girmiyelim. aldik babayi :(

MPT76

Üye
Bu sefer onlar alıcak babayı artık insanlar biraz akillanmaya başladi gibi ama geride kalan enkazi kim nasil ne surede temizlicek nasil olucak oda muallakta

u.g

Üye
forumu biraz tarayıp fotolardan exif bilgileri ile yerini hatta fotoyu kuzeyden mi güneyden mi çektiğini bile anlarlar. yetiştirdiğim domatesede biberede, kenevirede aynı ilgiyi gösteriyorum nasıl suç zaten anlamıyorum.

@TC Nargile abi dun gece bu amca bi arkadas ile sohbet ediyoduk muhabbete daldi bi anda patladim dedi dedim konuyu ac,biraz sonra biri iki kelime yazdi,sonra detay vermedi etiketledim dedimki forumda konu ac millet bilsin bilgilensim megerse adam amcaymis sasirdim ustad

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower: