Amcalar!!!!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Keyifci dostlar, belki abartiryorum ama bir sey dikkatimi cekti, 25 mayis olaylarindan bir cok yeni üye geldi veya 1-2 ay önce üye olmuslar acemi falan filan..... sorular soruyorlar ve sorduklari sorular acemi grow cularin soracigi sorular degil. Ne bileyim kafama takilda da sizdede böyle hisler uyundi mi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka REIS 6. hislerim kuvvetlidir. Bundan dolayi acim bu konuyu,

Kanka

Administrator
Yönetici
abi hesap olarak değilde forum olarak ele alalım konuyu , ticarete açık tr de insanların rahatca orgutlenebıldıgı forumlar varken tr de erişime engellenmiş ve ınsanların orgutlenemedıgı bı platformu hedef alacağını dusunmuyorum en azından bize gelene kadar biliriz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Reis aciklamalarin icin tesekkür ederim, Huzursuzlugum böyle türkce ve TR de buldugum forumda sorunlar yasamadan bakalim keyfimize. Baska derdim yok

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kankam forumda ticaret yasak ip vermek yasak ip verilse bile vpnle ipler başka ülkelerde ipyi bulmalari için sunucuya erişim olması lazım baya işlem lazım onuda beceremezler ticaretin ve kişisel bilgilerin yasak olduğu bi forumda sabaha kadar polis olsa nolur olmazsa nolur bu kadarda abartmayın bu tür olayları

Rascal

Yeni üye
bende yenıyımde artık yakalanmaktan bıktım yetiştirmek amaclı araştırma yaparken geldım buraya
:) yada şöyle olabılır ıllakı alılananlar bu işi nerden ögrendın dedıklerınde ınternet üzerınden buranın adreslerınıde vermıs olabılır boyle bı forumdan ögrendım gibisinden cunku beni üç kere aldıkları ıcın ordan cıkarak boyle dusundum ondan yogunluk olmus olabılır

Kanka

Administrator
Yönetici
KANKALAR AÇIKCASI BEN SİZİN ANONİMLİĞİNİZE SİZDEN DAHA ÇOK DİKKAT ETMEYE ÇALIŞIYORUM BUYUZDEN KAYIT OLMAYAN KİŞİLERİN PROFİLİNİZE ERİŞİMİNİ KAPATTIM , FAKAT KONULARA ERİŞİMLERİ VAR BİLGİ HERKESİN HAKKI AMA SİZİNDE FİKİRLERİNİZE AÇIĞIM BURASI HEPİMİZİN FORUMU

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    clackster clackster: ******** *******