Altlar çiçeğe girdi üstler büyümeye devam ediyor

Robbieee

Yeni üye
arkadaşlar merhaba iyi akşamlar. Birader İspanya gezisinde hediye olarak moby dick uzun dönem getirmişti. Büyümesi durmuyor hayvanın. İlk defa bir çiçek 2m geçti iyi eğitimini verdim alttaki dalları aldım. Çiçeğe girsin diye 12/12 yaptım giriyor gibi olunca 6/18 yaptım tekrar ama alt dallar girdi üstler büyümeye devam ediyor ilk defa bu kadar uzun sürdü. büyümeyi bırakıp çiçeğe girmesi lazım kabine sığmaz oldu. ne yapmam lazım? Teşekkürler şimdiden.

ışık marshydro

Gamer

Üye
Kanka uzun dönem diyorsun 6-18 e çekersen re-veg oluyor bitki.. en az 12 saat karanlık olması lazım onun için. Böyle devam edersen çiçeğe girenleri döker bitki. Yani başıma gelmedi sadece öyle okudum. 12/12 alıp sonuna kadar öyle gitmen lazım

Robbieee

Yeni üye
Kanka uzun dönem diyorsun 6-18 e çekersen re-veg oluyor bitki.. en az 12 saat karanlık olması lazım onun için. Böyle devam edersen çiçeğe girenleri döker bitki. Yani başıma gelmedi sadece öyle okudum. 12/12 alıp sonuna kadar öyle gitmen lazım
Eyvallah kanka daha önce hep auto baktım bir kez lemon uzun baktım. Bilmiyordum. 12/12 ye çektim zaten artık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********