Almanya'dan dönerken mantar growkiti getirmek

acemikoyun

Yeni üye
Kankalar selam, yakın zamanda Almanya'ya gidiyorum. Oradan da Amsterdam'a uğrayıp aşağıdaki gibi hazır kit veya mantar sporu(şırıngasız) getirmeyi düşünüyorum. Spor şişesinden sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum ama hazır kit biraz arada bıraktı. Forumda konuyu biraz araştırdım ama pek bir şey bulamadım. Aranızda daha önceden bunları getiren oldu mu? Gümrükte sıkıntı çıkarıyorlar mı? Bazı yabancı forumlarda sıkıntısız getirdiklerini söyleyen insanlar var ama sizlerin tecrübesini merak ettim.
1706963767142.png1706963780759.png

cokorama

Üye
kanka arabanı didik didik aramadıkları sürece sıkıntısız geçersin fikrimce görüntüyü anlayabileceklerini sanmıyorum

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka sansina, gümrükte bulurlarsa ve ne oldugunu anlarsa alirlar elinden, bence basilmis spor getir, yakalanma sansin sifir, sporlar aleminum kagida basilir, kagit gibi. Koy sigara paketinin icine gec rahatlikla gümrügü.

Melez

Müptezel
Kanka kesinlikle siringa veya kit bulundurma cantamda bavulumda cam olarak bile ne varsa cikardilar siringa kesin oter onun yerine print olarak al kuf halinde

acemikoyun

Yeni üye
Kanka sansina, gümrükte bulurlarsa ve ne oldugunu anlarsa alirlar elinden, bence basilmis spor getir, yakalanma sansin sifir, sporlar aleminum kagida basilir, kagit gibi. Koy sigara paketinin icine gec rahatlikla gümrügü.
Peki aluminyuma sarili olmasi xrayde dikkat cekmez mi? Senin dedigin yontem ile kucuk bir sise alip ona sivi sporu doldurarak getirme arasında kaldim Siringasini getirmem tabii ki

acemikoyun

Yeni üye
Kanka kesinlikle siringa veya kit bulundurma cantamda bavulumda cam olarak bile ne varsa cikardilar siringa kesin oter onun yerine print olarak al kuf halinde
Siringayi zaten getirmeyi dusunmuyorum ama cam olan ne var ne yok demen bi killandirdi. Normal sartlarda bong falan da getirmeyi dusunuyordum ama hepsi bir arada olursa goze batar gibi geldi suan

bu iş şans işi kanka o anda ekrana bakan guvenlıgın dıkkatınden kaçar veya kaçmaz yani tamamen şansına . çok şeyler getirdi arkadas takılanda oldu sorunsuz gelende

Yesil888

Ordinaryüs
Peki aluminyuma sarili olmasi xrayde dikkat cekmez mi? Senin dedigin yontem ile kucuk bir sise alip ona sivi sporu doldurarak getirme arasında kaldim Siringasini getirmem tabii ki
Kanka ondan dolayi sana sigara paketinin icine dipine dogru sakla dedim, sigara paketlerinin bir cogunun icinde zaten aleminyum kaplama var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******* *** *** *
  • L Levrekbaz45:
    ****** *** ******** hahahaha***
  • L Levrekbaz45:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* ****** ** ***** hahahaha **** ***** ******* ******** *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******* ****** ********* ******** ***** hahahaha ****
  • T Turco:
    hahahahahahahaha*******
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** * ** **** ******** ******** ****** ******
  • T Turco:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* ****
    +1
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha******* **** ****** *** ********** ****** **
    +1
  • T Turco:
    ********* **** ******* hahahaha* ***** ** ** hahahaha* ****** ****** ******* ********** ********** *******
  • L Levrekbaz45:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* **** hahahaha** ****** *** **** **** hahahaha* hahahaha*** hahahaha***** hahahaha* ****** ********** hahahaha**** **** ****** *** ***** ******
    +1
  • T Turco:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** *** ******** ***** ** ** ** ***** **** ********
  • T Turco:
    ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***
  • L Levrekbaz45:
    L Levrekbaz45: *** *** ******** ****** ***** ***** **** ********** ******