all mix toprak ve general hydroponics gübre kullanımı yardım!

Secretolga

Yeni üye
Merhaba Kankalar ilk growmumu yetiştiricem şuan köfteci tohumu kullanıyorum tohumları peçedede patlattım ve bardaklara koydum 6. gündeyim 3-4 cm ulaştılar gayet iyi durumdalar şimdilik all mix toprakla hangi hafta gübre kullanıcam miktarları ne alacak aşağıdaki seti aldım kullanımı hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. 

Toprak biobizz all mix 

terra aquatica pro organic bloom

terra aquatica pro organic grow

terra aquatica bloom booster

advanced nutrients big bud

Harmanovski

Yeni üye
Kanki eğer toprak lıght mıx yada normal torf falansa bitkiye 2. Haftadan sonra gübre verin diyorlar ama all mix se artı 10 gün
Benimde all mix bitkilerimi 10. Günde aldım all mixe 2 hafta sonra gübre vercem

Secretolga

Yeni üye
kanka yani 2 haftayı böyle geçirelim mi diyorsun 10. günmü gübre vermeye başlayalım gübre takvimine göre gübre vermeye başladığımız zaman  10 gün 1/4 oranında sonra ki 10 gün 1/3 sonraki 10 gün 1/2 verip 50. günden sonra verilen değerleri aynen uygulaya bilirmiyiz sence

Harmanovski

Yeni üye
Kanka zaten forumdan okuduğuma göre gübre firmaları çabuk bitsin yenisini alsınlar diye fazla yazmışlar ondan dolayı senin dediğin mantıklı oluyor
Kanka 3. Haftadan sonra gübreyi vermeye başla iyi growlar.

Secretolga

Yeni üye
sağol kanka o zaman aynen devam gübre konusunu bu şekilde halletmiş olduk yalnız tohum işi sıkıntı köfteci tohumuyla yapıyorum şuan 3 tane bardakta 28. günden sonra birini seçip saksıya geçircem inşallah dişi çıkar sanada iyi growlar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***