Ak48 ve aurora indica tohumu auto bitki mi photo mu

Autonun olayı kendiliğinden çiçeklenmesi, yani sen istesen de istemesen de otomatik çiçeğe girecek.

İlk growun; az sulama yaptın, çok sulama yaptın, gübreyi çok verdin,az verdin, bitkiyi yakmaya başladın...
Photo bu hataları telafi etmeni kolaylaştırır yani bitkinde sorun varsa çiçeklenmeye sokmazsın, hatayı giderir, sağlıklı biçimde çiçeklenme dönemine girersin.

Ama auto affetmez. Hazır olsa da-olmasa da, hastalıktan geberse de, küçücükte olsa girer çiçeklenmeye belki 100gr alırsın belki 10gr. İyi bakım ve şans işi.

Photo 2 ay daha geç olabilir ama auto'dan aldığının çok daha fazlasını alman muhtemel.
3 ayda 30-40gr mı almak istersin?
5 ayda 90-100gr mı?

Önce buna karar ver kanka.

Cashh

Doktor
Autonun olayı kendiliğinden çiçeklenmesi, yani sen istesen de istemesen de otomatik çiçeğe girecek.

İlk growun; az sulama yaptın, çok sulama yaptın, gübreyi çok verdin,az verdin, bitkiyi yakmaya başladın...
Photo bu hataları telafi etmeni kolaylaştırır yani bitkinde sorun varsa çiçeklenmeye sokmazsın, hatayı giderir, sağlıklı biçimde çiçeklenme dönemine girersin.

Ama auto affetmez. Hazır olsa da-olmasa da, hastalıktan geberse de, küçücükte olsa girer çiçeklenmeye belki 100gr alırsın belki 10gr. İyi bakım ve şans işi.

Photo 2 ay daha geç olabilir ama auto'dan aldığının çok daha fazlasını alman muhtemel.
3 ayda 30-40gr mı almak istersin?
5 ayda 90-100gr mı?

Önce buna karar ver kanka.
Eyvallah kanka güzel aydınlattın. Peki dışarıda çiçeklenme sorun değil de kabin de çiçeklenme evresi nasıl oluyor Işık döngüsü ile mi

Çiçeklenmesini istediğin an 12 saat ışık 12 saat karanlık evresine geçersin.
İster 30 günlükken sokarsın çiçeklenmeye ister 80 günlükken.
Ne kadar uzun tutarsan vejetatif dönemi o kadar çok hasat ihtimali demektir.

Vejetatif dönem 18/6
Çiçeklenme dönemi 12/12 ışık döngüsü..

Cashh

Doktor
Çiçeklenmesini istediğin an 12 saat ışık 12 saat karanlık evresine geçersin.
İster 30 günlükken sokarsın çiçeklenmeye ister 80 günlükken.
Ne kadar uzun tutarsan vejetatif dönemi o kadar çok hasat ihtimali demektir.

Vejetatif dönem 18/6
Çiçeklenme dönemi 12/12 ışık döngüsü..
Kanka 80 günlükken bile Işık ile çiçeklenmeye sokabiliyosan bu auto dan çok daha avantajlı. Açık hava Toprağa ektiğimde çiçeklenmenin zamanına bitki mi karar veriyor.

Evet bende yeni başlayan kankalara photo öneriyorum. Zamanın varsa auto ile hiç uğraşmayacan kanka.
Photo birçok açıdan çok avantajlı.

Açık havada photo sonbahara doğru çiçeklenmeye girer. Genelde mayıs gibi tohumu atıp eylül-ekim gibi hasatı alıyorlar.

Cashh

Doktor
Evet bende yeni başlayan kankalara photo öneriyorum. Zamanın varsa auto ile hiç uğraşmayacan kanka.
Photo birçok açıdan çok avantajlı.

Açık havada photo sonbahara doğru çiçeklenmeye girer. Genelde mayıs gibi tohumu atıp eylül-ekim gibi hasatı alıyorlar.
Kanka cım teşekkür ederim zira photo aldım tüh vah diye auto peşine düşmüştüm hiç gerek yokmuş sayende öğrendim şimdi elimdeki photo ya yoğunlalıcam. Elimdeki ak48 veya aurora indica önce hangisini ekmemi tavsiye edersin veya bir ondan bir ondan mı birde 18 saat ışığı ne kadar zaman vereyim. Son bir sorum da elimde 150 wat Işık var 32500 lümen ilk haftalarda bunu mu vereyim daha düşük alıp mı vereyim

Kanka ben indicacıyım.
Sativa ve indica aynı anda yetiştirdim.
İlk başlarda sativacı olduğumu düşünüyordum ama kesinlikle indicanın mayıştırıcı, sakin ve doyurucu kafasını hiçbir şeye değişmem. Gündüz sativa güzel ama akşamları takılıyorsan kesinlikle indica.

Ve indica her türlü olumsuz koşullarda bana mısın demez. Sativa sıcak havalardan dolayı hasata doğru sapsarı oldu ama indica yeşil ve capcanlı bir şekilde duruyordu.

Yani demem o ki indica başlangıç için seni üzmez, her türlü olumsuzluğa karşı direncini çok iyi gösterir.

Başlangıç olarak ilk iki hafta 40-50w'lik bir lamba öneririm, 8-10 cm'e kadar yakınlaştırırsın.
150w fidenin ihtiyacından çok daha fazlası. Hem bebeği yorar hem boşa enerji sarfiyatı demektir.
Pervane lambalar var 50 lira, kesinlikle tavsiye ederim.

Cashh

Doktor
Kanka ben indicacıyım.
Sativa ve indica aynı anda yetiştirdim.
İlk başlarda sativacı olduğumu düşünüyordum ama kesinlikle indicanın mayıştırıcı, sakin ve doyurucu kafasını hiçbir şeye değişmem. Gündüz sativa güzel ama akşamları takılıyorsan kesinlikle indica.

Ve indica her türlü olumsuz koşullarda bana mısın demez. Sativa sıcak havalardan dolayı hasata doğru sapsarı oldu ama indica yeşil ve capcanlı bir şekilde duruyordu.

Yani demem o ki indica başlangıç için seni üzmez, her türlü olumsuzluğa karşı direncini çok iyi gösterir.

Başlangıç olarak ilk iki hafta 40-50w'lik bir lamba öneririm, 8-10 cm'e kadar yakınlaştırırsın.
150w fidenin ihtiyacından çok daha fazlası. Hem bebeği yorar hem boşa enerji sarfiyatı demektir.
Pervane lambalar var 50 lira, kesinlikle tavsiye ederim.
Lamba konusu iyi fikir iki hafta için dediğin pervane lamba nedir nerede bulunur

Vejetatif yani gelişim dönemi boyunca 18 saat ışık vereceksin, genel olarak 6-8-10 hafta önerilir.
Tamam bu kadar geliştiği yeter dediğin an 12/12 yapıp çiçeklenmeye geçersin.

Aynen 4100 iyidir

Kanka genelde 2 hafta öneriliyor ama bitkinin gelişimine göre geçiş yaparsın. Ben 10 günlükken 250'ye geçiş yapıyorum. İyi gözlem çok önemli. İyi gözlem yapamazsan iyi gelişim sağlayamazsın.

Cashh

Doktor
Kanka genelde 2 hafta öneriliyor ama bitkinin gelişimine göre geçiş yaparsın. Ben 10 günlükken 250'ye geçiş yapıyorum. İyi gözlem çok önemli. İyi gözlem yapamazsan iyi gelişim sağlayamazsın.
Kanka birde kelle çoğaltma için kelle koparma olayı var onu tam ne zaman yapmalıyım. Mevcut büyüyen iki çiçeğim var zamanında kelle koparmadım tek boya gitti 2 ay 5 gün sonra dün yaptım kelle koparma yı şimdi muhtemelen 1 hafta strese girecek bitki geç verecek ama olsun. Doğru zaman kaçıncı katta yapılır

Kanka filizlendikten sonra birinci karakter yaprakları çıkacak.
Üstüne ikinci yapraklar kat çıkacak
Üstüne üçüncü yapraklar kat çıkacak.
Dördüncü çıkarken filiz uçlarına zarar vermeyecek şekilde kesecekcin.

Görsel aramalar yaparak daha iyi anlarsın.
Cannabis topping diye İngilizce kaynaklara göz atmanı tavsiye ederim

Cashh

Doktor
Kanka filizlendikten sonra birinci karakter yaprakları çıkacak.
Üstüne ikinci yapraklar kat çıkacak
Üstüne üçüncü yapraklar kat çıkacak.
Dördüncü çıkarken filiz uçlarına zarar vermeyecek şekilde kesecekcin.

Görsel aramalar yaparak daha iyi anlarsın.
Cannabis topping diye İngilizce kaynaklara göz atmanı tavsiye ederim
Eyvallah kanka bakıcam şimdi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ****** ** *
  • L lityum:
    ***** hahahaha******** **** **** ** ******** ** ** ** ******* ***** ** ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ***** *** ********* *** ****** *** **** hahahaha****** ****** ** *
  • D dolunayloord:
  • L lityum:
    hahahaha ***** **** hahahaha******* hahahaha ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** *** ********* *** ****** *** **** hahahaha ******* ********* ****** ********* ***
  • kkush kkush:
    * **** hahahaha **** hahahaha* *** hahahaha******* ***** **** hahahaha******* hahahaha ******
  • kkush kkush:
    ** **** ** ******* ** ***** ******* ***** ******* ***** ********** ****** ****** ****** ********* ***** ********* *********
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ***** ******** ********** * ********** ***** hahahaha**** ********* ****** ********* ***
  • L lityum:
    ******** ** ******* ********* * **** hahahaha **** hahahaha* *** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ****** ** **** *******
  • L lityum:
    **** **** hahahaha***** ********* *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** **** hahahaha***** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ***** ******** ********** * ********** ***** ******** * ***** ***** **** ****** ******* ** **** ******** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    **** **** hahahaha***** ********* *****
  • kkush kkush:
    *** ****** hahahaha* ***** ***** ** ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ******** ****** *** ***** ***** ***** ***** ***** **** ****** ******* ** **** ******** ***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • kkush kkush:
    **** ********* ********* ******* ******** ******* hahahahahahahaha******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ****** ** **** *******
    kkush kkush: **** ********* ********* ******* ******** ******* hahahahahahahaha*******...