AK-48 Feminised bol topping ve budamalı 26. Gün çiçeğe ne zaman geçmeliyim?

Elt_Archer

Yeni üye
Selam kankalar
Sponsordan 2 adet ak-48 tohumlarım ve bi arkadaştan aldığım isimsiz tohumla 2. Growumu deneyimliyorum.

19 eylülde ilk yaprakları verdiler. 26. Gün

55cm ışık
%70-75 nem
Biogrow, Calmag ,voodo , tarantula , senszym, sıvı yarasa gübresi kullanıyorum.

Fotoğrafları yüklüyorum. Ve sorularım :

Çiçeğe ne zaman geçirmeliyim ?

Çok mu budama(2 kez) ve topping(2-3 kez) yapmışım?

Işık yükseliği kaç cmde olmalı ?

Yorumlarınızı bekliyorum. İyi growlar.

26. Gün budama ve topping yapıldı şuan karanlıkta olduğu için uykudayken telefon flashıyla çekilmiştir.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kankam kolay gelsin bende ak48 yapıyorum dar alana 2 tane ak 48 olmuyor bitki açılmayı ve stres eğitimini seviyor. Klon var yanında boğuyor şuanda Ben 3 ay bekledim gelişim ve vegde en az 45 gün ( 24 saat karanlık yapmadan) max da sen bilirsin çiçeğe almak için süreyi. Vegde ne kadar çok tutarsan gelişim okadar buyuk okadar hasat. ;)

Elt_Archer

Yeni üye
Kankiler şu imgyükle sitesini kullanmayın artık ya imgbb kullanın lütfen vpnden mi kaynaklıdır yada fotoları süreli olarak yüklemenizden dolayımıdır bilmiyorum ama imgyükle sitesinden atılan hiçbir foto açılmıyor

Arkadaşlar dediğiniz siteden tekrar yükledim. O güne ait fotoları.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
    H hussii: ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******