AK 47 IM 3.5 AYINDA HASATA YAKIN KOKMUYOR KAFASI YOK

buRROCK

Üye
eklediğim 3 fotoğrafın ilki konu sahibinin fotoğrafı sadece işaretledim. diğer ikisi internetten. işaretli organellere bakarsan birbirine çok benzediğini görebilirsin. daha detaylı fotoğraflar görmek lazım. kafa yapmadına hiçbir etkisi olamaz lafı da yanlış. hepimiz tohumlu kafa yapan sigaralar içmişizdir. yine de döllenmiş her bitki potansiyelinin tamamını gösteremez kafa yapmaz değil ama mesela %20 thc yapabilecekken 10 ya da 15te kalabilir ne kadar erken döllenirse o kadar az thc olur. söylediklerimi forumdan bir çok deneyimli arkadaş doğrulayacaktır.
kankam son aşamada erkekleyen sigaralara denk geldim. ama hepsinin de kafası vardı. Orta evrelerde erkekleyenlerin hiç kafası yoktu. ben o kadar tecrübeli değilim. doğrudur. ama ben de yeni başlamış sayılmam. ben böyle gördüm. tecrübem bu yönde varsa yaşayan aydınlatırsa sevinirim.

kankam son aşamada erkekleyen sigaralara denk geldim. ama hepsinin de kafası vardı. Orta evrelerde erkekleyenlerin hiç kafası yoktu. ben o kadar tecrübeli değilim. doğrudur. ama ben de yeni başlamış sayılmam. ben böyle gördüm. tecrübem bu yönde varsa yaşayan aydınlatırsa sevinirim.
ben kafası olmaz dedim mi herhangi bir mesajımda niye taktın şimdi

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Kanka son 3 hafta over drive kullanmalısın.somek sisirici.yapsaydin someklerin içi dolacakti .bitki sismemis
Kafası her türlü kırar ama genetik.bizim yerli olsa cacık olurdu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
    S SuperKafa: ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** ****...