AK-47 Fem bu şekilde tutar mı?

torosemre

Yeni üye
Kankalar merhaba, sizce tutar mı bu düşüncem.
asıl growumu 2. Yada 3. Ayda düşünüyoruz
Toprak: Plagron, Biobizz light mix ve gübresiz olan farklı bi’ toprakla karıştırdım çok güzel oldular.
Gübre:
Biobizz Bio Groww, Bio Bloom, Top Max, Fish Mix.
Saksı 23 LT serinovaydı galiba tekerlekli çok şirin birşey havalandırması var altında
1 kökünü odada yetiştirsem camın kenarında perde açık şu zamanda bugün bile hava güneşliydi güneş vuruyor güneşli havalarda.
Sıcaklık 22-23 dereceyken (doğalgaz açık yetişecek olan odada) günde bir kaç saat odanın camını açıp havalandırsam haftada 2-3 güneş görse asıl growumdan önce nasıl olur? Tabi camın perdesi açık dışarının aydınlığı sürekli vuracak karanlıkta olmayacak cephe açık. 2nci aydan sonra tamamen dört dörtlük birşey istiyoruz da şimdi bu şekilde harmanlığımızı 2-3 ay sonra alacak bir şey çıkabilir mi? Dört dörtlük bir grow beklemiyorum dediğim gibi 2. 3. ayda asıl hedefimizi bağ evinde gerçekleştireceğiz. Indoor bu şekilde olur mu?
Outdoor biliyoruz konuya az çok hakimizde indoor ilk defa kankalar düşüncelerinizi bilmek isterim.

Son düzenleme:

nightowl

Üye
Boya gidebilir daha topraktan çıkar çıkmaz ışık arayacak, güneş göremediği aydınlık saatlerde ışık arayacak, arkadaşım denedi, 2 mt oldu bitki. Topping ya da lst de yapmadı, hiç ellemessen alır başını gider, kuı güneşi sonuçta, ne kadar besleyebilirki,

torosemre

Yeni üye
Boya gidebilir daha topraktan çıkar çıkmaz ışık arayacak, güneş göremediği aydınlık saatlerde ışık arayacak, arkadaşım denedi, 2 mt oldu bitki. Topping ya da lst de yapmadı, hiç ellemessen alır başını gider, kuı güneşi sonuçta, ne kadar besleyebilirki,
Peki, nasıl bi’ ışık yeterli olur sürekli ışık açık kalmasıda (geceleri dahil)zarar verir bitkiye değil mi?yoksa daha mı güzel yetişir 300w ve tek köke 300 w yeterli olur diye düşünüyorum

nightowl

Üye
Yeter fazlasıyla, 200-250 bile yeter veg'de. İlk 20 gün cfl (tasarruflu) beyaz ampül bile yeter. 20 cm'den 20-25 gün rahat büyütür cfl, 20 lira max philips fiyatı. Sonrasında 250-300 dob alır devam edersin.

bayt

Yeni üye
Kanka ben ak-47 yetiştiriyorum şu an 2 saksıya 300w veriyorum daha fazla olsa daha iyi olur ama 300w da her şey yolunda gidiyor şu an. calmag almanı da tavsiye ederim.

torosemre

Yeni üye
Yeter fazlasıyla, 200-250 bile yeter veg'de. İlk 20 gün cfl (tasarruflu) beyaz ampül bile yeter. 20 cm'den 20-25 gün rahat büyütür cfl, 20 lira max philips fiyatı. Sonrasında 250-300 dob alır devam edersin.
Kanka ben ak-47 yetiştiriyorum şu an 2 saksıya 300w veriyorum daha fazla olsa daha iyi olur ama 300w da her şey yolunda gidiyor şu an. calmag almanı da tavsiye ederim.
Kankalar peki havalandırma yeterli olur mu? Isı iyi zaten

Marazzssc

Müptezel
Bak kanka fish mix ve bio grow yapmissin sen icerde yetistirdigin icin biogrow alcaksin fish mix ve bio grow islevleri aynidir ama bigrow icerde fish mixx disarda yani senin fish mixle isin yok :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha*** ******* ********* ******* ****** ********** ********* ******** ********* ** ******** ** **** ******** ***** **** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • hazelover hazelover:
    ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • A active661:
    ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** hahahaha** *** **** ****** ********* ** ******* ******* **** * ******* * **** ********** *** * **** ********** ********* **** ******** ********** ***** **** **** ***** ********* ****** ******** ** *** *** **** ******* ***** ****** ***** *** ***** ***** ******* ********** ** **** ********** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • A active661:
    ***** * hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ** *** **** ********* hahahaha** ******** **** ***** ***** ********* hahahaha***** ******* ******* **** ********** **** ****** ** ******** ******* ********* ** ****

***** ****** ******* *** ****** *** hahahaha** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* *** * **** *** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** *** ***** ****** hahahaha ***** **** **** **** ********* hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ******* ********* ******* **** **** ******* ****** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +3
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    A ax-b: ****** **** ****** ***** *****