Aile evinde kamufle yöntemleri

Testament

Yeni üye
Merhaba! Değerli forum üyeleri.

Başlıktan da anlayacağınız gibi çoğumuzun muzdarip olduğu (en azından benim) bir problemi dile getirmek istedim.

Aslın da şu an oturduğum ev bir grower için biçilmez bir kaftan niteliğin de, fakat insanın aşırı meraklı bir annesi olunca işler zorlaşıyor...

Son günlerde eve fesleğen, domates, biber, nane fideleri aldım. ??
Haliyle de kadıncağız 25 senedir bitkilerle uzaktan yakından alakası olmayan evladının bu yeşillik merakına bi anlam veremedi ve sürekli bir merak içerisin de...

Benim durumum da olupta sıkıntısına sinsice veya dahice çözüm bulabilen veya tecrübesi olan değerli forum üyelerinin fikirlerine ihtiyacım var.

Not: kızım bugün (08.05.2020) filiz verdi, fesleğenle birlikte aynı saksıyı paylaşıyorlar.

Bir müddet güneş ışığı ve yağmur suyuyla besleyeceğim, 1 hafta sonra kendi saksısına çıkacak yaklaşık bi 10-15 gün sonra da 12 saat ışık 12 saat karanlıkta 1 litrelik saksıda yetiştirmeyi düşünüyorum sanırım sog diyorlar bu tekniğe, her türlü bilgiye açığım şu dönem, yazdıklarım da bir yanlış var ise affola...

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki; bu işe amatör olarak (şimdilik hobi olarak) tek bitkiyle başlıyorum amacım dolu dolu hasat kaldırmak veya profesyonel bi düzenek kurmak değil.
Amacım az yer, az koku, hızlı hasat...

Ufak tefek sebze fideleriyle dikkat çektiğimi düşünebilirsiniz ama tek başına saksıda kızımı büyütemezdim o daha çok dikkat çekerdi...

Ayrıca hiç başlama uğraşma da diyebilirsiniz ama açıkçası kendi bitkime çok hevesleniyorum...

Hepinize sevgilerimi sunuyorum.

Testament

Yeni üye
@Rrrr sağol dostum hepimizin hasatı bol olur inşallah
----------------------------

@Nazarian hocam evet benim hatam direkt cannabis i saklamaya çalışmakla olmuş dediğiniz gibi önce bir alt yapı hazırlayıp bu duruma ev halkını alıştırmam gerekiyordu.
Maşallah siz de cannabis olmasa da bitkilerinize önem vermiş düzenek kurmuşsunuz.
Ayrıca çay yapıp içirme fikri muhteşem olmuş :D   Büyük ihtimal o çayın tadına vardıkların da sürekli isteyeceklerdir ::D
Ayrıca planınızı hayata geçirememeniz üzücü oldu umarım bol hasatlı günler sizi bekler.:)
Taktik ve planınız harika paylaştığınız için çok teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ***** ****** ****** ****** hahahaha**** * ***** ********
    +1
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha***
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahaha* ******* ** **** ****
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** **** ****** ***** ****** ****** ****** hahahaha**** * ***** ********
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** ** hahahaha*** *** hahahaha****** ***** ***** ****** ******* ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ***** ***** ** hahahaha*** *** *********
  • ax-b ax-b:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********** hahahaha ******* *** **** ***** ******
    +1
  • ax-b ax-b:
    *** ***** ********* ********** * ** ******* ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ******** **** hahahaha*** ***** ****** ****** * **** **** ******* ******* ******
  • ax-b ax-b:
    *** ****** *** ********** ********* ****** ********* ** ****** ********** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ***** **** ***** hahahaha* ********** *****
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
    deyorke deyorke: ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** ****...