Afgan kush

Pinkman087

Yeni üye
10 haftalık, tahminen ne zaman hasat ederim?

http://www.imgim.com/img_20180413_135250.jpg

http://www.imgim.com/img_20180413_135135.jpg

Pinkman087

Yeni üye
Cvp: Afgan kush

madskunk' Alıntı:
10-12. haftalarda hasat zamanı oluyor bunun bence 11. haftada kes sen kanka

Pinkman087' Alıntı:

kanka photo ise o zaman büyüteçle bi bak sen en iyisi 20-30 liraya 35x-40x büyüteçler var iş görür

Bende 1 hafta yada 10 gün düşünüyodum. Flush işlemine başlamak lazım o halde, eyv

madskunk' Alıntı:
10-12. haftalarda hasat zamanı oluyor bunun bence 11. haftada kes sen kanka

Pinkman087' Alıntı:

kanka photo ise o zaman büyüteçle bi bak sen en iyisi 20-30 liraya 35x-40x büyüteçler var iş görür

Var büyüteçte flush için soruyorum aslında, belki bi kere daha gübrelerim diye düşünüyodum

R

Ripley'sOG

Guest
Bitkinin daha en azından 3 haftası var.Ancak 3 hafta sonunda tekrar bir fotoğraf atarsınız gerekli tespiti yapabiliriz.
Ufak bir not:Hafiften bir ısı stresi gözlemliyorum.Dikkat etmeni tavsiye ediyorum bu sıralar kızının stresi pek sevmedigi dönemler.Genel olarak sağlıklı ve mutlu bitki.
Hasatın bol olsun

Kanka sen bitkinin veg donemi dahil yazmissin sanirim 10 hafta ama normalde ciceklenme 10 12 hafta arasinda hasata geliyo yani 4 haftada veg donem dersek photo bitki 16 hafta gibi bi zamanda oluyor.

Pinkman087

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Bitkinin daha en azından 3 haftası var.Ancak 3 hafta sonunda tekrar bir fotoğraf atarsınız gerekli tespiti yapabiliriz.
Ufak bir not:Hafiften bir ısı stresi gözlemliyorum.Dikkat etmeni tavsiye ediyorum bu sıralar kızının stresi pek sevmedigi dönemler.Genel olarak sağlıklı ve mutlu bitki.
Hasatın bol olsun

Teşekkürler cevabın için, veg döneminde ısı stresi yaşadılar, kabine ısıtıcı koyduğum için Sativa genetic olan diğer bitkim direk öldü, afgan indica türü güçlü olduğu için baya toparladı.

Medicalkullanim' Alıntı:
Kanka sen bitkinin veg donemi dahil yazmissin sanirim 10 hafta ama normalde ciceklenme 10 12 hafta arasinda hasata geliyo yani 4 haftada veg donem dersek photo bitki 16 hafta gibi bi zamanda oluyor.

Evet Toplam 10 du, ama veg dönemini 6 hafta tuttum ben, ısı stresi yaşadığı için bide fimming yaptım 2 defa.
Aşağı yukarı 15-20 gün arası hasat ederim gibi.

asigo64

Yeni üye

Medicalkullanim' Alıntı:

Photo bitki ne demek?

asigo64' Alıntı:
Photo bitki ne demek?

Gelişim ve Çiçeklenme evrelerini ışık ile belirleyen bitkilere Photoperiod(normal), otomatik bitkinin kafasına göre belirleyen türüne Autoflower(Auto) deniyor iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **