Advanced Nutrients Gübre

Come10

Yeni üye
Sponsor firmadan Auto Süper Lemon Haze tohumu siparişi verdim... ( light mix toprak kullanacağım.) Forumda araştırma yapıp Advanced Nutrients Marka gübre almaya karar verdim. Advanced Nutrients Bud Factor X veya B52 alamayı düşünüyorum... Bunlardan hangisini öneririsiniz??? Bunlardan birini aldıktan sonra yine aynı marka başka çeşit  gübrelerden ( çok fazla bloom-grow çeşidi var) takviye yapmam gerekir mi ???

Come10

Yeni üye
Cvp: Advanced Nutrients Gübre

Resolut1on' Alıntı:
İlk önce 3 lü set falan al (Micro-grow-Bloom) sonra o gübreleri ister alırsın ister almazsın.    

Tavsiyenle birlikte biraz daha araştırma yaptım.Advanced Nutrients Sensi Bloom ve Grow set almayı düşünüyorum. (ilk tecrübem olduğu için) İlk önce bu setle başlayıp daha sonra ihtiyaca göre diğer gübrelerden takviye yapacağım... Yardımın için saol...

Cvp: Advanced Nutrients Gübre

Come10' Alıntı:
Sponsor firmadan Auto Süper Lemon Haze tohumu siparişi verdim... ( light mix toprak kullanacağım.) Forumda araştırma yapıp Advanced Nutrients Marka gübre almaya karar verdim. Advanced Nutrients Bud Factor X veya B52 alamayı düşünüyorum... Bunlardan hangisini öneririsiniz??? Bunlardan birini aldıktan sonra yine aynı marka başka çeşit  gübrelerden ( çok fazla bloom-grow çeşidi var) takviye yapmam gerekir mi ???

https://i.imgur.com/yGFjMRG.jpg

Kankam bunlari kullan garanti hasat 
Kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** *** ***** ****** ** ****** *** ***** **** ******* ********* *********
  • H happyworld:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ***** ****** *** ***** **
  • T Turco:
  • H happyworld:
    *** ********** **** ********* ***** * ***** ********* ****** ******** *** ***** ****** *** ***** ******** **
  • T Turco:
    ********* **** hahahaha**** ****** **** *** ****** ** ***** ***** ** *****
  • H happyworld:
    ********** ******** hahahaha** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ***** **** ****** ********* ** **** ******* ****** **** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • H Heisenberg01:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** ** * ***** ** ****** ****** **
  • T Turco:
    *** ***** ******* ****** hahahaha ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • T Turco:
    ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ***** ******** hahahahahahahaha******
  • S sspsps:
    hahahahahahahaha hahahaha ******** hahahaha* ********* ** ****** hahahaha***** *** ********** *** ****** ******
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • S sspsps:
    **** ********* ********** ******* ** *** ********* ********** ********* ********* ******
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** **** *
  • Z Zaravemari:
  • Z Zaravemari:
    ****** ***** ****** ********* ******** hahahaha* ****** ****** ******
    Z Zaravemari: ****** ***** ****** ********* ******** hahahaha* ****** ****** ******