Adli tıp saç tırnak uyuşturucu testi

Rolling51

Yeni üye
Knkalaar selamın aleyküm. 
Daha önce hiç adli tıpa uyusşturucu testi için saç ve turnak veren biri var mı yada tanıdığı... durum biraz ciddi knkalar bilgisi olanlar yorum atarsa sevinirim .

yokmubiseyin

Yeni üye
kankacım hükümet mi yakaladı iş için filan mı ?  çok arkadaşım idrar tahlili verıyor adlıye de aç bıras  daha konuyu sana yardımcı olayım

Rolling51

Yeni üye
Cvp: Adli tıp saç tırnak uyuşturucu testi

yokmubiseyin' Alıntı:
kankacım hükümet mi yakaladı iş için filan mı ?  çok arkadaşım idrar tahlili verıyor adlıye de aç bıras  daha konuyu sana yardımcı olayım

Knka paket oldum inkar ettim savcı  benden saç ve tırnak istedi kan idrar değil adli tıpa gönderdi tabi bu süreç gerçekleşmesinde aradan 3.5 ay geçti ben o 3.5 ay da hiçbirşey içmedim  gittim saç ve tırnak verdim adli tıpa acaba çıkarmı çünkü öncesi içtik. Ama yaklaşık 4 aydır içmedim etki edermi bu taz olayları yaşayan çok az insan var acaba var mı etrafımda bidiğin

Caylakadam

Yeni üye
Kankacım Geçmiş Olsun. Kimyasal Bi Uyuşturucu Kullandıysan Eğer Çıkar THC içeren esrar içtiysen o zaman içerisinde temizlenir. Allah Yardımcın Olsun .

Rolling51

Yeni üye

OCaylakadam' Alıntı:
Kankacım Geçmiş Olsun. Kimyasal Bi Uyuşturucu Kullandıysan Eğer Çıkar THC içeren esrar içtiysen o zaman içerisinde temizlenir. Allah Yardımcın Olsun .

Ya normal ot içiyorum arada maruk oluyor kimyasal bonzai tarzı birley içmem zaten bakalım bu hafta içi belli olacak

Demonofhell' Alıntı:
Geçmiş olsun birader saç ve tırnak tan 6 aya kadar kesin çıkıyor

Kardeşim doğru diyorsun ama bazı adli tıp doktorları da 3 ay diyor kesin birley yok o yuzden buraya yazdım acaba başına gelen varmıdır yol göstermesi anlamımda

r u high?

Yeni üye
tek seferlik kullanimsa saliva 0-24 saat, kan 6-24 saat, sacta cikmaz. duzenli kullanimsa saliva 0-24, kan 7 gune kadar, sacta 3 aya kadar. idrar olayi baya karisik ve degisken. burada 6 aya kadar kesin cikan diyenleri sallama sen. ne ictigin, ne siklikla ictigin, ne kadar zamandir kullandigin filan asiri degistirir sonuclarini. umarim bir sorun yasamadan atlatirsin kanka.

Rolling51

Yeni üye

r u high?' Alıntı:
tek seferlik kullanimsa saliva 0-24 saat, kan 6-24 saat, sacta cikmaz. duzenli kullanimsa saliva 0-24, kan 7 gune kadar, sacta 3 aya kadar. idrar olayi baya karisik ve degisken. burada 6 aya kadar kesin cikan diyenleri sallama sen. ne ictigin, ne siklikla ictigin, ne kadar zamandir kullandigin filan asiri degistirir sonuclarini. umarim bir sorun yasamadan atlatirsin kanka.

Knka inşallah ya **** memleketinde 2 gr esrar için yapmadıkları muamele kalmadı sanki eroin vuruyoz altı üstü esrar dunyanın en baskıcı  ülkesi iran da bile serbest ama bizdr sürekli boş beleş işler. 3.5 aydır alkol bile içmiyorum bu hafta içi belli olcak inşallah temiz çıkarım çok zor muhabbetler sizlerde dikkat edin  knka olay sonuçlansın iyikötü bu başılıpın altına yazıcam

Eko123

Yeni üye
Kanka kullaniciyim dediysen sac ve tirnaktan istemesi normal uzerinde bulunan sigara fazlaysa bunu yapar saticiyim dersen bisey istemezler onlar senin ne kadar siklikla yogunlukla kullandigini dogrulamak icin yapiyorlar bisey olmaz

dalga

Yeni üye
Öncelikle geçmiş olsun moruk.Anladığım kadarıyla sana denetimli serbestlik vermişler ve sen o süre içerisinde dalga içmemişsin .Bu durumu yaşayan çok arkadaşım oldu ve o süre zarfında ayık gezenlerin testinde hiçbir şey çıkmadı yani içini rahat tut birşey çıkmaz .

Rolling51

Yeni üye
Yok knka ben denetim almadım öyle birşey yok. Benim verdiğim saç telinde temiz çıkmazsa denetim alırım . Eğer temiz çıkarsa beraat alcam . Senin dediğin olay denetim serbestlikte kan idrar veriyosun benimki adli tıpta veriliyor. Bakalıö inşallah çıkmaz  bide foto açılmıyor

dalga' Alıntı:
Öncelikle geçmiş olsun moruk.Anladığım kadarıyla sana denetimli serbestlik vermişler ve sen o süre içerisinde dalga içmemişsin .Bu durumu yaşayan çok arkadaşım oldu ve o süre zarfında ayık gezenlerin testinde hiçbir şey çıkmadı yani içini rahat tut birşey çıkmaz .

.

Rolling51

Yeni üye

astateoftrance' Alıntı:
Saçta 90 güne kadar çıkıyor, geçmiş olsun bende denetim yedim 2 gün sonra ilk idrar testini vereceğim /:

Knka ben denetim yemedim eğer saç telinde çıkarsa denetim olcak. 90 günde eminsen bende çıkmaz 3.5 ay oldu çünkü var mı hiç arkadaşlarından adli tıpa saç veren

Maruk

Yeni üye
Naptiniz isviçre bankasinimi soydunuz sac tirnak nedir idrar tahlili alirlardi hep ne yakalattin da öyle oldu:D

Rolling51

Yeni üye

tuyluseftalii' Alıntı:
Hocaö kimyasal kanda çıkar cgara saç turnak ve sidik ancak 3 ayda çıkmaz rahat ol darlamayın adamı kankalar

Eyvalşah kardeşim sağol cuma günü belli olcak bakalıö

Maruk' Alıntı:
Naptiniz isviçre bankasinimi soydunuz sac tirnak nedir idrar tahlili alirlardi hep ne yakalattin da öyle oldu:D

Knka arkadaşla beraber yarım kilo ya yakın esrar marijana karışık yakalandık arkadaş kabul etti ben kabul etmedim? avukat tuutum avukat iyi çıktı bana verilen kararı kaldırdı ama yine de beraat kararı vermek için saç testi istediler bakalım belli olcak 3 güne kadat eğer saçta çıkmazda hiçbirşey olmayacak bana

greentrip

Yeni üye

Hocam içiciyim dediysen sıkıntı yok tahlil falan filan uğraştırıcaklar seni ki 3 ay gecti diyosun ha olurda tahliller sonucu çıkarsa fazla dert etme denetimli serbestlik ile belirli bi sure boyunca ayda 1 kere diye hatırlıyorum gidip kontrole gireceksin 6 veya 12 ay boyunca yani sonuc olarak iradene sahip çıkman gerekicek ki amateme postalanmayasın bildikleklerim bu kadar

Not: Bi arkadaşımın yaşadığı sureci anlattım belki sistem değişmiştir senin biraz daha araştırma yapmanda fayda var

Rolling51

Yeni üye

greentrip' Alıntı:
Hocam içiciyim dediysen sıkıntı yok tahlil falan filan uğraştırıcaklar seni ki 3 ay gecti diyosun ha olurda tahliller sonucu çıkarsa fazla dert etme denetimli serbestlik ile belirli bi sure boyunca ayda 1 kere diye hatırlıyorum gidip kontrole gireceksin 6 veya 12 ay boyunca yani sonuc olarak iradene sahip çıkman gerekicek ki amateme postalanmayasın bildikleklerim bu kadar

Not: Bi arkadaşımın yaşadığı sureci anlattım belki sistem değişmiştir senin biraz daha araştırma yapmanda fayda var
Kardesim onceki yorumlari okumadin galiba benim olayim farkli ben kan idrar vermiyorum. Saç ve tirnak veriyorum denetim serbestligi biliyorum zaten bilmeyen yok nasil birsey oldugunu . Benim ogremek istedigim 3.5 ay kullanmadim sac ve tirnak testinde uyusturucu çıkar mi.

Hsyn84

Yeni üye
Dayım narkotik kardeşim ona sordum senin için 4-6 ay arası saç ve tırnakta çıkar diyor. İnşalah yırtarsın avukatın iyiyse ona bırak bu işleri derim. Geçmiş olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ates31 Ates31:
    ** ******* ******** ********* *** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha*** **** *** ****** ***** ******* * **** ***** **** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ** *** ** hahahaha* **
  • H Holland*:
    ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ********** **** ********* ******** ******

• D despotdes:
  • D despotdes:
    ******* * ****** hahahaha ***** ********** ***
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** ** **** *** **** * ******* ****** ***** ** ******** ** ********** *** ***** hahahaha* ** ******* *****
  • H Holland*:
  • D despotdes:
    hahahaha ******* ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
    ******** **** *** ** ***** ***** hahahaha********** ******* ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • ghostt7 ghostt7:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ** hahahaha ***** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ***** ***** ******* ******** **
  • ghostt7 ghostt7:
    ghostt7 ghostt7: ******* ** **** ***** ** *** *** ** **** ******** ** **** ***