acil yardım dostlar

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Takma kafanı bişeyolmaz esrar güçlü bitkidir millet dalı kırıyo thc fazla uretsındıye bişey olmaz sen bu aşamada bukadar tetik olursan grow sana keyiften çok işkence olur bitki sorun olursa sölersana

dougy

Üye
Takma kafanı bişeyolmaz esrar güçlü bitkidir millet dalı kırıyo thc fazla uretsındıye bişey olmaz sen bu aşamada bukadar tetik olursan grow sana keyiften çok işkence olur bitki sorun olursa sölersana
tamamdır dostum daha yeniyim onun acemiliğiyle anlık reaksıyonlar veriyorum. çok teşekkürler

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Fark ettim oyüzden sıkıntı yapmanı istemedim için uyardım hepimiz geçtik bu yollardan bende aynı tripleri yaşadım sonra saldım tıkır tıkır işliyo keyifvalmaya bak canlı yetiştiriyon o sölüyo eksiyi fazlayı sana bi tavsiyemde fazladan uzakdur gübrede suda bırak kurusun ama çok ıslak olmasın gübreyede çizelgenin yarısı başla ufak ufak artır azın çaresi var çoğun zor oluyo toparlaması herzaman bi tık az ver izle o isterse söler sana

dougy

Üye
Fark ettim oyüzden sıkıntı yapmanı istemedim için uyardım hepimiz geçtik bu yollardan bende aynı tripleri yaşadım sonra saldım tıkır tıkır işliyo keyifvalmaya bak canlı yetiştiriyon o sölüyo eksiyi fazlayı sana bi tavsiyemde fazladan uzakdur gübrede suda bırak kurusun ama çok ıslak olmasın gübreyede çizelgenin yarısı başla ufak ufak artır azın çaresi var çoğun zor oluyo toparlaması herzaman bi tık az ver izle o isterse söler sana
aynen oyle yapıyorum suya gübreye boğmuyorum dostum. gübreli suyu var dinlenmiş sekılde. suyu kademeli olarak arttırıyorum. sadece kafama takılan birşey var 600 hpsnın altına aldım 17 günü ısıgı 65 cm üstüne koydum fazla gelmez dimi ışık.
Dert edecek bir şey yok kanka işlevsiz yapraklar zaten onlar. Sıkıntısız bol hasatların olsun :)
çok teşekkürler kankam içime su serptin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ******* ******* ******* **** *** ***** ******** ********** ******** ** ******** ******* *** *** ******* ********* **********
  • H happyworld:
    **** *** *** hahahaha** * ***** ** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
    H happyworld: hahahahahahahaha