Acil abilerim denetim ile ilgili allah rızası için yardımcı olun

Ceks01

Yeni üye
Abilerim ben askerden önce 1 fişek ot yakalatım denetim vermiş hakim geldikten sonra idrae verdiler ilki kirli çıktı ot içmişim :) şimdi bu gün 15 geçti yani 2. İdrarıma idrar verirken yapmam gereken bişey varmı acil yardım ablerim yoksa dosyam kapanacak svcılıga gidecek.... ilki temiz değil diye 6 ya uzayacak ama 2 tane temiz vermesem dsoyam kapanacak

Kanka idrar örneği vermeden 10 dakika önce tuvalete gir işe.Sonra kendini zorla ve 2-3 litre su iç. Hızlı bir şekilde tuvaletin gelecektir. Ve içtiğin suyu işeyeceksin. Dolayısıyla temiz çıkacaktır.

Ceks01

Yeni üye
He walla abi içiyoz ne yapalım otur abi uğraşıyolar bizle miğde ilacı at su iç kesin yazıyo haberde ama tam detay vermemiş hangi il felan

Arkadasın dedigi gibi full su icip verirsen herhangi bir deger vermediğin İcin icmis kabul ediliyorun artı sansım deneyim diyorsan, sirke icecen kardesim o zaman da kirli icmis kabul ediyorlar degerleri sıfırlıyor ama sansını dene her türlü cıkacak zaten sirke ic ver Bi sonucu bize bildir artı ilk denetimden gecemessen 6 kere 15 günde bir verecen 1 i pis 5 i temiz seklinde o zaman nası duracan icmeden onu düsün bence

Biröğrenci

Yeni üye
6 test hakkın var 3 tane peş peşe temiz vermen gerekiyor yarında kirli verirsen ki muhtemelen vericeksin en net çözümü söyleyeyim içme kardeşim 45 gün içme 3 kere temiz ver sonra samba filan programa takarlar o sırada istediğini yaparsın tabi danışmanını tav etmezsen o da idrar örneği isteme hakkına sahip.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
He walla abi içiyoz ne yapalım otur abi uğraşıyolar bizle miğde ilacı at su iç kesin yazıyo haberde ama tam detay vermemiş hangi il felan
Bizim bir arkadaş tabi oranın ortamını daha evvel gitmediğim için bilemem ama küçük bir kavonoza eşinin , arkadaşının idrarını koyar orada tuvalete girdiği zaman değiştirirdi akıl vermiş olmayayım ama o hallediyordu işe yarar mı bilemem

Zmn123

Üye
Abilerim ben askerden önce 1 fişek ot yakalatım denetim vermiş hakim geldikten sonra idrae verdiler ilki kirli çıktı ot içmişim :) şimdi bu gün 15 geçti yani 2. İdrarıma idrar verirken yapmam gereken bişey varmı acil yardım ablerim yoksa dosyam kapanacak svcılıga gidecek.... ilki temiz değil diye 6 ya uzayacak ama 2 tane temiz vermesem dsoyam kapanacak
Ne yapsanda boş 1gun fark var arada cok şu içip verirsen temiz çıkar ama şu ictiginn belli olur bidaha isterler bende denetime gttm

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bandaleros Bandaleros: ** ****