Acemi grower için sistem kurmama yardımcı olurmusunuz

yldrm58

Yeni üye
Arkadaşlar forumda biraz gezdim ve iç mekan bitki yetiştiriciliği yapmak istiyorum sizden ricam bi setup kurarmısınız benim için gübre olarak adv serisi düşünüyorum setup taki malzemeler türkiyede bulabiliceklerim olursa sevinirim ortalama 1.5 2 kg arası bi hasat almak için nasıl bi kabin ışık vs tüm ürünleri listeliyebilirmisiniz isimleri ile teşekkür ederim

Not: forumda yeniyim yanış yere konu açtıysam lütfen uyarın

Okso

Üye
O miktarda hasat almak bı tık zorlar ilk grow için benim ilk grow tek bitki 30 40 grama razıyım üstadlar yardımcı olur ama okadar bitkiye ilk growda bakamassın diye düşünüyorum

Arkadaşlar forumda biraz gezdim ve iç mekan bitki yetiştiriciliği yapmak istiyorum sizden ricam bi setup kurarmısınız benim için gübre olarak adv serisi düşünüyorum setup taki malzemeler türkiyede bulabiliceklerim olursa sevinirim ortalama 1.5 2 kg arası bi hasat almak için nasıl bi kabin ışık vs tüm ürünleri listeliyebilirmisiniz isimleri ile teşekkür ederim

Not: forumda yeniyim yanış yere konu açtıysam lütfen uyarın
1 2 KİLO alman imkansız bu işin profu olman lazım ha hasat alırsın şöyle baya bi büyük sistem kurman lazım 100m2 belki daha büyük alana bi sistem kurman lazım ve tohumdan bloom ve hasata kadar en iyi şekilde bakman lazım

Ya ben 2 kilo falan istemiyorum :D bana yardımcı olur musunuz baştan sona kadar ne yapmam gerektiği hakkında ve ekipmanlar hakkında

yldrm58

Yeni üye
kanka sistemi kurarmısın ben acemiyim ama yanımdaki kişilerin 20. hasatı belki ve 10 15 alıyolar ben sadece burda setup için daha bilgili birisi varmı o yüzden sizden istedim böyle bişey

Önce bir
kanka sistemi kurarmısın ben acemiyim ama yanımdaki kişilerin 20. hasatı belki ve 10 15 alıyolar ben sadece burda setup için daha bilgili birisi varmı o yüzden sizden istedim böyle bişey
Önce 1-2 saksıyla başla daha önce hiç saksıda herhangi bir bitki baktınmı onunla konuşup dertleştinmi yani saksı toprak bitkiye alışkınmısın evet diyorsan küçük bir sistem kur forumu iyice oku anla anlamadığın yeri sor sonra kendine ve şartlara güveniyorsan işi büyütürsün ama benden sana kanka tavsiyesi çok açılma mutlak boğulursun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    ** hahahaha hahahaha ***** ****** **** *** hahahaha*** ********** ***** **** ** *****
  • M Marryhuana:
  • T Taha2580:
  • ByAgriliSerseri ByAgriliSerseri:
    hahahahahahahaha ******** hahahaha ** ********* ** * * ** ******** ********* **** ***** *** **** ********* **** ***** ********* ******** *** *
  • T Taha2580:
    *** **** ********** hahahaha** ** ****** ****** ********
  • T Taha2580:
  • M Marryhuana:
    *** ********* ********** ******** ****** ** **** ******** ******* **** ***** *
  • NewGardener NewGardener:
  • P PitchBlack:
    ****** ********** ***** ***** *** ***** **** ******** ******* ** ***** ******
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • M Marryhuana:
    *** * **** ********** hahahaha** ********* ********** ******** ******** ****** ********* **** ********** ***** ***** ****** ***** ***
  • T Taha2580:
  • MusT+ MusT+:
  • KOVACI KOVACI:
    ******** ***** ******** ********** **** ***** *** ** ** * ***** ****** ***** ********* ***** hahahaha** * ***** ** ** ***** **** ******** **** ** ********** ****** *** hahahaha * *** **** ***** **** hahahaha ********* ********* *
  • KOVACI KOVACI:
  • KOVACI KOVACI:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    hahahaha**
  • MusT+ MusT+:
  • KOVACI KOVACI:
    hahahaha ******* ******
    KOVACI KOVACI: hahahaha ******* ******