ACİL UYAP MESAJ GELDİ SÜRPRİZ İDRAR

altrip

Yeni üye
Birkaç konuda bahsettim Denetim sürecim bittikten sonra çağırdılar diye. Şimdi uyap mesajı geldi. başına bu olay gelmiş kişilere sorum var.

İzmir Uyuşturucu Madde (Kullanmak Amacıyla) Suçları Bürosu (TCK 191/1 Maddesi gereğinde) nin ******* sayili dosyasinda ******* EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE MÜRACAAT ETMENİZ, HAKKINIZDA BULUNAN MAHKEME KARARI GEREĞİNCE KAN VE İDRAR ÖRNEKLERİNİ VERMENİZ. AKSİ TAKDİRDE HAKKINIZDA YAKALAMA KARARI ÇIKARTILACAĞI İHTAR OLUNUR. B001

Karakola gider gitmez kağıt verecekler herhalde aynı gün içinde mi gitmek gerekiyor 1-2 günümüz daha oluyor mu?

erteletebilir miyim sizce karakolu arasam biraz daha gün kazanabilir miyim yapan var mı ?

hafta sonu iş günü olarak dahil sayılmıyordur. Mesaj salı akşam geldiyse çarşamba 1 perşembe 2 cuma 3. pazartesi 4. salı 5. İş günü oluyor salı günü gitsem oluyor herhalde.

yowzah17

Üye
ben kimyasala basliyorum, keth cizeriz artık. idrardan iki üç günde çıkıyor. bizi en çok bu devlet kimyasala teşvik ediyor. muhtemelen kendileri de bu piyasadan para yapıyorlar. esrarı bitirmeye çalışıyorlar, grow olayı olabildiği için. olay bir uyuşturucu mücadelesi değil, esrarı bitirmek.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Birkaç konuda bahsettim Denetim sürecim bittikten sonra çağırdılar diye. Şimdi uyap mesajı geldi. başına bu olay gelmiş kişilere sorum var.

İzmir Uyuşturucu Madde (Kullanmak Amacıyla) Suçları Bürosu (TCK 191/1 Maddesi gereğinde) nin ******* sayili dosyasinda ******* EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE MÜRACAAT ETMENİZ, HAKKINIZDA BULUNAN MAHKEME KARARI GEREĞİNCE KAN VE İDRAR ÖRNEKLERİNİ VERMENİZ. AKSİ TAKDİRDE HAKKINIZDA YAKALAMA KARARI ÇIKARTILACAĞI İHTAR OLUNUR. B001

Karakola gider gitmez kağıt verecekler herhalde aynı gün içinde mi gitmek gerekiyor 1-2 günümüz daha oluyor mu?

erteletebilir miyim sizce karakolu arasam biraz daha gün kazanabilir miyim yapan var mı ?

hafta sonu iş günü olarak dahil sayılmıyordur. Mesaj salı akşam geldiyse çarşamba 1 perşembe 2 cuma 3. pazartesi 4. salı 5. İş günü oluyor salı günü gitsem oluyor herhalde.
Stress yapma kirve salla sende pazartesiye

kanka11

Üye
yowzah arkadaşın dediği gibi kimyasal vücuttan 3 gün içinde izi bile kalmadan atılıyorken 5 iş günü verip çağırmaları komik yakalama çıkartacaklarmış neye göre çıkartacak acaba belki sen telefonu kulanmıyorsun artık bu mahkeme kararı nedir kimi kağıtlarda mahkemye gerek olmadan diyor kimine mahkeme kararı dıyor yazdıkların TCK maddesinde veya erteleme süresi içinde uymazsanız yakalama çıkartırım diye bi madde yokki bence avukat tutup gidin karakola veya nereye gideceksiniz ve itiraz edin

Siqertenkele

Kıdemli Üye

Telefonla bidaha aradı karakol ne zaman gelebilirsin diyo zaten pazartesi geleyim dedim tamam dedi

kanka11

Üye
Telefonla bidaha aradı karakol ne zaman gelebilirsin diyo zaten pazartesi geleyim dedim tamam dedi
+2-3 milyon içicilikten haksız ve hukuksuz şekilde işlem yaptıkları insanları bu şekildemi uyuşturucu maddeden uzak tutup bıraktıracaklarını düşünüyolar sürekli telefondan arayıp rahatsız ederek yada yakalama çıkartırım diyerek mi peki 5 yıl erteleme süresi bittiğinde ne yapacaklar akıldan bilimden uzak cahillikte zirve yapmışlar kimi ne için çağırdıklarını bile bilmiyolar birde anlamadığım 1 hafta itiraz süresi varken neden onu tebliğ etmiyorlar oda entrasan

A.c.a.b

Üye

Kanka durum nedir

Kankam ilk aramalarından kaç gün sonra geldi bu sms ?

Siqertenkele

Kıdemli Üye
İlk aramayı açmadım sonra aileden birini aradılar oda açmadı ses etmedim 1 hafta sonra mesaj geldi savcılığa gitmem için sonraki gün gene karakol aradı idrar için gelmen lazım ne zaman gelebilirsin dedi bende haftaya gelebileceğimi söyledim 2 hafta ertelemiş oldum . Aradıklarında da 3 gündür içmiyordum zaten .

altrip

Yeni üye
İlk aramayı açmadım sonra aileden birini aradılar oda açmadı ses etmedim 1 hafta sonra mesaj geldi savcılığa gitmem için sonraki gün gene karakol aradı idrar için gelmen lazım ne zaman gelebilirsin dedi bende haftaya gelebileceğimi söyledim 2 hafta ertelemiş oldum . Aradıklarında da 3 gündür içmiyordum zaten .
Bu idrar verdikten sonra temiz mi verildi bilgi alınamıyor değil mi. Şimdi kirli çıkmış olsa denetimden birine de soramazsın kimse bilgilendirmicek kirliyse dosya kapandı diye eve kağıt mı gelecek acaba yoksa öğrenmek mümkün mü

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Hastanede barkod yapıştırıyo o kağıdı sonra geri polise teslim ediyorsun barkodun fotoğrafını çektim hastaneden bakabilirim umarım .

jampuan

Yeni üye
Bugün beni de aradılar, perşembe cuma ancak gelebilirim dedim, 2020 den kalma mevzu. 1 aydır ağzıma koymadım, temiz çıkar mı sizce ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******