Abimmm :)

Ancolot

Üye
Kanka kafam cok iyi ben cikiyorum, varsa baska sorun, yaz.Ayilinc cevap yazarim.

Basla kanka, 21-22 temmuz gibi basla ayni zamanda amino asit yani varsa bosst gübresinede basla. Amino asit yoksa, linkteki amino asiti al. 15 eylüle kadar 1 lt 1 ml ver, sonra 1 lt ye1,5 ml.
Kanka yeni düşebildim buralara kusura bakma cannazym kullanıyorum şuan 20 temmuz gibi canna flores ve dediğin gibi amino asite başlıcam. Elimde PK13/14 da var hangi zaman kullanıcağımı bilmiyorum yanlız bi bilgin varmıydı ?

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka yazdigim tarihte canna flores ve boosta basla, yoksa boost önerigim amino asiti al. PK 13/14 de de Agustos sonunda basal. en az 6 kere ver.Hasat 10 gün kala PK isi bitsin.Cannazym ile amino asit ayni isi gören gübre degil. Amino asit boostun yaptigini yapiyor.Gönderdigim linki googla tercüme ile okursan hangi canna gübresinin ne is yaptigini ögrenirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kateneinn kateneinn:
  • R Rudee:
    ****** ******* ** *** ****** ***** *** ******** *** ******* **** **
  • R Rudee:
    *** ****** ** ******* ***** ******* hahahaha* ********** ****** hahahaha
  • R Rudee:
    ***** * ***** **** *** ********** ******** ********** **** **
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
    ********** ********** ****** *** ****** ****** ********* **** **** ******** ******** *** hahahaha* *****
  • kateneinn kateneinn:
    ******* *** ********** ********* ******* ****** ****** ********* ***** hahahaha * *****
  • R Rudee:
  • R Rudee:
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
    **** ***** ********* ******** **** ********* hahahaha ******* ******
  • kateneinn kateneinn:
  • R Rudee:
    ****** ******* ****** ** ****** hahahaha*** *********
  • R Rudee:
  • R Rudee:
    **** **** ******** ********* ******** ******** ********** ****** ******* **** *********
  • B Belonq:
    ** ***** **** ***** **** ***** ******* hahahaha ********** ********
  • Trefalgar Trefalgar:
    ******* hahahaha** ***** **** ***** **** ***** ******* hahahaha ********** ********
  • B Belonq:
  • Trefalgar Trefalgar:
    **** ***** hahahaha******
  • B Belonq:
    * * *
  • U ulas0o:
  • U ulas0o:
    hahahahahahahaha
  • U ulas0o:
    ** ******* ****** ******* ******* ******** hahahaha***** ***** ******* ****** ******
    U ulas0o: ** ******* ****** ******* ******* ******** hahahaha***** ***** ******* ****** ******