Abd 'deki Keşler neden Sade içiyor

Kankalar,benim kafama takılan bir soru şu.
Amerikadaki cigaralar bizdekilerden daha etkili thc oranlarına sahip.
Peki onlar neden sade içiyorlar.
Yani cigarayı Sade sarıp içiyorlar.
Bende birkez deniycem evde.

Tabi bayılmasam.

Bizler neden sade içmiyoruz moruklar?

Yani bizimkiler neden Tütünle karıştırıyor.Peki bizler sade içersek bişey olurmu?

Evet Yakında deniycem ve sade içmenin kafası nasıl bakıcam Hemde Mango ile yapıcam.

Yani merak ettiğim Daha önce sade sarıp içen oldumu.Ve tütünle sarıp içmeye kıyasla nasıl bir kafa yaşadı?

Kanka

Administrator
Yönetici
bız dalından yenı çıkan sigarayı ıcıyoruz ıster ıstemez nem oluyor ıcınde o yuzden tutunle karıştırıp esrarın 400 dereceye cıkmasını tütün daha rahat sağlıyor böylelıkle tha lar thc ye daha rahat donusup etkileşime girebılıyor . dıcen kı sımdı yurtdısında sade ıcıyolar evet kanka cunku adamların sigarası 1 sene kürleniyor 400 derecelere tütünsüzde çıkabılıyor :D

Lucky

Müptezel
kanka onlar işi bılmıyor ondan :) bende yurtdısındayım burdada oyle ıcerler bazı dostar elınde esrarla gelıyor bız sarınca senınkı gıbı keyıf alamıyoruz sarda ıcelım dıyorlar :)

sanaldarbe

Kıdemli Üye
biraz da keyif meselesine dönüyor anladığım kadarıyla, hollandada takılmıştım, menülerde tütünlü sigaralar ayrıydı pure sigaralar ayrıydı, keyfine göre seçiyorsun kanki canın ne isterse
pure white widow ah ah...

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Bu arada pure ot ictiginde kafasi joint den daha dusuk ve kisa sureli olur.
Kanka yazmis bunun sebebi de thca nin yeteri isiya ulasmamasi.
Pure saracaksan puro kagidi kullanacaksin o zaman istenilen isiya ulasirsin. Zenci isi ;)

Adamlarda malzeme bol kanka bizde öyle joint sarabilsek keşke ayrıca ülkedeki esrar kültürü de önemli bizde yıllardır bu şekilde esrar kullanılıyor örneğin jamaikalilarda birazcık tütün koyar
Ek bilgi:Sadece esrar olan sigaraya joint, içinde tütün olana spliff,puro kağıdına sarilana da blunt denir.Spliff ve joint isim olarak karıştırılıyor bizde

sanaldarbe

Kıdemli Üye
Adamlarda malzeme bol kanka bizde öyle joint sarabilsek keşke ayrıca ülkedeki esrar kültürü de önemli bizde yıllardır bu şekilde esrar kullanılıyor örneğin jamaikalilarda birazcık tütün koyar
Ek bilgi:Sadece esrar olan sigaraya joint, içinde tütün olana spliff,puro kağıdına sarilana da blunt denir.Spliff ve joint isim olarak karıştırılıyor bizde
isim olarak karıştırılmıyor kanka, direk bilmediğimizden her şeye joint diyoruz xD şimdi sen söleyince öğrendim :d aynı yıllardır siyahilere zenci diyor oluşum gibi, ne bilelim ayıp olduğunu be kardeşim :p

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Birinci etken tabiikide maddiyat amerikada 1 gr otun fiyati 1 paket sigaradan daha ucuz. Amerikada tutunle karistiran çok goremessin oyle bi kulturleri yok saglikli biseyin icine zehir katiyosun onlara göre saf ictigin zaman otun sana sundugu aromayi lezzeti yakaliyosun tutunle yakalayamssin tutunle karistirdigin zaman nikotininde etkisiyle daha farkli sert bi şekilde giriyo kafana saf ictiginde daha keyifli ama yanmasi daha zor avrupalilarda bizim gibi karistirip icmeyi seviyo ama ot/tutun ratiosu onlarda yuzde 70 otsa yuzde 30 tutundur bizde tam tersi olur genelde

bız dalından yenı çıkan sigarayı ıcıyoruz ıster ıstemez nem oluyor ıcınde o yuzden tutunle karıştırıp esrarın 400 dereceye cıkmasını tütün daha rahat sağlıyor böylelıkle tha lar thc ye daha rahat donusup etkileşime girebılıyor . dıcen kı sımdı yurtdısında sade ıcıyolar evet kanka cunku adamların sigarası 1 sene kürleniyor 400 derecelere tütünsüzde çıkabılıyor :D
Kral Kanka şey sorucam.Cigarayı yetiştirmesinden tutta.Herşeyini anladım.Kürlenme ne demek.Adamlar 1 yıl bekletiyormu ne yapiyor?

Kanka Sen Adamsınnnnnnn.Aynen böyle bilgi küpümüz helal olsun

barocan32

Yeni üye
hacı cidden tütün büyük bir etken ben bi kere saf türk sardım kafama girmedi sonra yarı yarıya tütünle kırdım cidden güzel bi kafası vardı muhtemelen kankamın dedigi gibi o sıcaklıkdan öyle oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****