AĞAÇLAR ÇOK CILIZ

Gerrila

Yeni üye
Güneş fazla görmüyor kısım kısım görüyor gübre hiç vermedim sadece su verdim şu ana kadar 45 gün oldu
Güneşi **** et fazla önemli değil gün ışı alsın yeter nem önemli npk 20 20 20 al kardeşim gübreci den fazla hasat almak istiyosan topping yap kellerini uçur çift kelle halinde büyür
Her sulamada dedim gübreyi kullan

dışarda ilk defa yapıyorum yani sence normal mi 45 güne göre dışardaki ağaç için çok mu cılız yoksa normal mi şuanlık
bak kanka çiçek büyütmenin en temel ihtiyacı dışarda yapıyorsun onun için söylüyrom GÜNEŞ.
ondan sonra besin kalıyor zaten dışarda olduğu için havalandırmayı söylemiyorum
sen kısım kısım güneş alıyor diyorsun aralıksız 8 9 saat güneş alan bir yer bulman lazım 2 3 saat gün ışığı görse yeter ama kesintisiz 8 9 saat güneş görücek

yukarda arkadaş güneşi boşver demiş sen öyle yapma yinede sen bilirsin ama ilk tecrüben için
biobizz outdoor pack var hem hesaplı hemde güzel tecrübe kazanırsın.

Gerrila

Yeni üye
bak kanka çiçek büyütmenin en temel ihtiyacı dışarda yapıyorsun onun için söylüyrom GÜNEŞ.
ondan sonra besin kalıyor zaten dışarda olduğu için havalandırmayı söylemiyorum
sen kısım kısım güneş alıyor diyorsun aralıksız 8 9 saat güneş alan bir yer bulman lazım 2 3 saat gün ışığı görse yeter ama kesintisiz 8 9 saat güneş görücek
Kardeşim çok iyi diyonda adam gerrila grow yapmaya çalışıyor keşke ülkemizde serbes olsada evimizin bahçesinde rahat yetiştirsek sürekli ıha helikopter geziyor etrafındaki yabanı otlar iyi kamıfule olmasını sağlıyor

de güzel kardeşim gerilla grow diyorsun kendi ağzınla en temel şeyi nasıl boş ver dersin yanlış yönledirme dışarda yapıyorsa yer araştırcak yapıcak yoksa yazık 45 gün boşa emek

birde kanka ıha helikopter bunlar milyon dolarlık araçlar bizim baktığızım 2 3 kök için yanlış anlamada pervanesini döndürmezler :D

YouDet

Üye
Selam kanka. Her bitki için güneş ve besin vazgeçilmezdir. Bitkilerin yeteri kadar ışık alamadığı için boya vermiş o yüzden cılız kalmış. Işık ihtiyaçları çok fazla. Ayrı 20.20.20 NPK+Me sıvı gübre vermeye başla. Mümkünse gübretaş kullan, suda erimesi diğer markalara göre gayet iyi.
Onun dışında sıvı amino asit takviyesine başla.
Ama güneş sorununu nasıl halledersin onu bilemiyorum.

Gâvur Hafız

Yeni üye
Güneşi **** et fazla önemli değil gün ışı alsın yeter nem önemli npk 20 20 20 al kardeşim gübreci den fazla hasat almak istiyosan topping yap kellerini uçur çift kelle halinde büyür
Her sulamada dedim gübreyi kullan
Dostum güneş yoksa hiçbir şey olmaz..Zaten gün ışığını yapan da güneştir.Bu arkadaş eline bir budama makası alıp ağaçların arasını ufak ufak açacak..Güneş görürse kendini toparlar bu evlatlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Carl:
  • Carl Carl:
    ******* *** hahahaha
  • Carl Carl:
    ****** hahahaha**** *** **** **
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    ****** **** ******** **** ***** ****** **
  • Carl Carl:
    **
  • kushspirit kushspirit:
    +2
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Carl Carl:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • T tqual:
  • Tokarev Tokarev:
  • Tokarev Tokarev:
    hahahahahahahaha
  • Tokarev Tokarev:
    ***** *** hahahahahahahaha******
  • T tqual:
  • T tqual:
  • Tokarev Tokarev:
  • Tokarev Tokarev:
    ***** **** ***** *** ***** **** ******* hahahaha *** ******
  • İ İzmir grower:
    **** ***** *** ****** *** ******* hahahaha ******* ****** ******* ********** ******* ****** ****** ********* **** ********* *** ******* ***** ******** ******** *********
  • D Duman2769:
    hahahaha** ******* hahahaha
    D Duman2769: hahahaha** ******* hahahaha