80×80×100 kabin giriş çikiş fan onerisi

Zınk

Yeni üye
çıkış fanı
ya da bunun önceki serisi olan çıkış fanı

giriş fanı
ref @higthead

higthead

Jolly Green
dostum asıl hazır setler pahalı. Growsan fıltreye dıkkat et koku salınımı yapıyor.

Yukarıda @Zınk dostumuz yazmıs aynı gecerlı alabılırsın.

sp slient 250 pahalı geldıyse.Sp slientın bır alt modelı olan bunu al. Turbıne fan dan kat kat ıyı. turbıne fana dıkkat cabuk arızalanıyor. ucuza kacıcam dıye 2 kere urune para verme boızulunca

dostum asıl hazır setler pahalı. Growsan fıltreye dıkkat et koku salınımı yapıyor.

Yukarıda @Zınk dostumuz yazmıs aynı gecerlı alabılırsın.

sp slient 250 pahalı geldıyse.Sp slientın bır alt modelı olan bunu al. Turbıne fan dan kat kat ıyı. turbıne fana dıkkat cabuk arızalanıyor. ucuza kacıcam dıye 2 kere urune para verme boızulunca
Eyvallah knk yani 80x80 kabine 100 lik giriş fani olacak 120 lik fazla gelir anladim kadarıyla

higthead

Jolly Green
Dostum tam ekipmanını yazıyorum

Çıkış fanın 250m3

Giriş fanın 100m3

Karbon filtren ise fanına uygun 100mm bogaz 360m3h

Hava kanalı 125mm çıkış fanı ve karbon filtre baglantın için

KArbon filtre askın karbon fıltre elyafın siteden bulursun.Bu yazdıklarımı eksiksiz alırsan bomba havalandırman olmuş olur.

Dostum tam ekipmanını yazıyorum

Çıkış fanın 250m3

Giriş fanın 100m3

Karbon filtren ise fanına uygun 100mm bogaz 360m3h

Hava kanalı 125mm çıkış fanı ve karbon filtre baglantın için

KArbon filtre askın karbon fıltre elyafın siteden bulursun.Bu yazdıklarımı eksiksiz alırsan bomba havalandırman olmuş olur.
Reisim yanlız aDamin elinde zaten hazır bir set varmış. Ona sadece giriş fanı lazım. Ellerinr sağlık böyle uğraştığını gördüm de eline sağlık valla

Grow Muhabbetleri
Help Users
    W WindySideTR: ** ******** **********