77 günlük Big Bud Detaylı Fotoğraflar ( İlk Growum )

Mari Avcısı

Yeni üye
77 günlük bigbud auto terasta büyüttüm açık hava günlük ortalama 8 saat güneş aldı

GÜBRELER : ADVANDEC GROW, MİCRO,BLOOM, BUD CANDY, BİG BUD, OVERDRİVE ( OVERDRİVE 2 KEZ VERDİM )

USTALAR FLASH DÖNEMİNE GEÇİŞ YAPAYIM MI YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM.
KIZIM

TRİCOMLAR

Selam kanka benim fikrim tricomlar biraz daha dolmalı şeffaflar daha fazla rakı kıvamı en ideali. Ayrıca 77 gün biraz erken geldi bana big bud yanlis hatırlamıyorsam 8 hafta çiçeği. Ama bir test edebilirsin istersen o da doğru bir yol. Flush için ikisini de uygulayabilirsin. Benim yaptığım ilk 20 lt ph kontrol etmem son 10 litrede ph ayarlar ve keçiboynuzu pekmezi eklerim 2 yemek kaşığı.

acemiceday

Müptezel
Selam kanka benim fikrim tricomlar biraz daha dolmalı şeffaflar daha fazla rakı kıvamı en ideali. Ayrıca 77 gün biraz erken geldi bana big bud yanlis hatırlamıyorsam 8 hafta çiçeği. Ama bir test edebilirsin istersen o da doğru bir yol. Flush için ikisini de uygulayabilirsin. Benim yaptığım ilk 20 lt ph kontrol etmem son 10 litrede ph ayarlar ve keçiboynuzu pekmezi eklerim 2 yemek kaşığı.
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Bez saksı kullanıyorum 11 litre flush için 30 litre vermeyi düşünüyorum. Birden mi vereyim 3 4 güne mi böleyim
Dostum bende amnesiaturk23 kankamiz ile aynı fikirdeyim. Bence daha bir hafta bekle yine 5-6 güne kontrol et farklı noktalarindan tricomlari bro

Mari Avcısı

Yeni üye
yorumun için teşekkür ederim on gün önce iki tırtık alıp hızlı kurutup içtim kafası hareketliydi biraz

Mari Avcısı

Yeni üye
Kankanın oto çizelgesine göre gittim hep 77 günde son gübreli sulaması mevcut. Overdrive ile birlikte son gübreli sulama yapayım mı sence ? Sonra flash işlemine geçeyim diyorum

MarijaneyTR

Doktor
Kanka kusura bakma bişey dicem o gübreleri kullandığın halde 77 günde bu sekil de mi oldu bitkin ? Çok zayıf kalmış ve pestiller hala beyaz bence bekle flush atma derim yinede sen bilirsin .

MarijaneyTR

Doktor
Bu arada fan yapraklarını ne zaman aldın bitkilerin çok çıplak kalmış ondan gelismiyor olabilir auto çok hassas zaten sen iki somek almışsın kafasını sevdiysen miktara bakmiyorsan kesebilirsin karar senin kanka

Greenn

Üye
Daha pistil atiyor bu bitki bencede zamani var, 1 hafta 2 sulama over ver sonra kontrol edip beyazlama cogaldiginda flust at. Su an kafasi guzel olabilir ama dahada iyi olabilir.

Kankanın oto çizelgesine göre gittim hep 77 günde son gübreli sulaması mevcut. Overdrive ile birlikte son gübreli sulama yapayım mı sence ? Sonra flash işlemine geçeyim diyo
Kankanın oto çizelgesine göre gittim hep 77 günde son gübreli sulaması mevcut. Overdrive ile birlikte son gübreli sulama yapayım mı sence ? Sonra flash işlemine geçeyim diyorum
Takvime göre gittiysen bir boş bir dolu daha su verirdim ben olsam kanka. gübre takvimlerinde çizelgeyi kullanırken bitkimizin durumuna göre de hareket ederiz. Örneğin kankanın çizelgesinde 27.gun çiçeğe başlatmış ama senin bitkin belki 34/35 de girdi çiçeğe o yüzden takvimin önde olabilir.☺️

Mari Avcısı

Yeni üye
Takvime göre gittiysen bir boş bir dolu daha su verirdim ben olsam kanka. gübre takvimlerinde çizelgeyi kullanırken bitkimizin durumuna göre de hareket ederiz. Örneğin kankanın çizelgesinde 27.gun çiçeğe başlatmış ama senin bitkin belki 34/35 de girdi çiçeğe o yüzden takvimin önde olabilir.☺️
Teşekkür ederim yorumun için 35 40 gün gibi girdi çiçeğe öyle hatırlıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********** ***** ****** *** hahahaha
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ******** ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
    O oziozi: ********** hahahaha***** ***