75.günden selamlar (hasat edildi)

3 adet auto blue dream yetiştirmekteyim ve ilk growum binbir türlü sıkıntı yaşadım şu zamana kadar iki hafta öncede saksı başına 10lt suyla flushladım çiçekleri ama hala pek düzelme olmadı . Flushtan sonra silasın önerisi üzerine humik fulvik asit aldım ve saksı başı 4ml ph ayarlı suya koyup verdim . Sonrasında ise devam ettiğim gübreler sensei bloom a-b ve big bud şuan bunlarıda litre başına 1 ml olarak veriyorum pek iç açıcı durumda değil kızlarım ve nem makinem de bozuldu üstüne havlu falan idare ediyorum 10 gündür yardımlarınızı bekliyorum kızlarımı kurtaralım :(

ayenaxrg

Üye
Kanka bitkinin yaşamını elinden almışsın flush ağır gelmiş hasarını baya etkiler Gr olarak düşürür seni moral bozma ben 1 2 hafta gübreli devam et boostunu güzel kullan ve flush yapmadan kes derim eğitimlerin kafalar felan çok güzel eline sağlık

Kanka bitkinin yaşamını elinden almışsın flush ağır gelmiş hasarını baya etkiler Gr olarak düşürür seni moral bozma ben 1 2 hafta gübreli devam et boostunu güzel kullan ve flush yapmadan kes derim eğitimlerin kafalar felan çok güzel eline sağlık
Teşekkür ederim kankam . Silasın önerisi üzerine flushladım herşey iyi giderken birden sararmaya başladı yapraklar aykırı bişeyde yapmadım aslında . Gübrelemeye aynı şekilde devam edeyiö dimi ?

Morded

Kıdemli Üye
3 adet auto blue dream yetiştirmekteyim ve ilk growum binbir türlü sıkıntı yaşadım şu zamana kadar iki hafta öncede saksı başına 10lt suyla flushladım çiçekleri ama hala pek düzelme olmadı . Flushtan sonra silasın önerisi üzerine humik fulvik asit aldım ve saksı başı 4ml ph ayarlı suya koyup verdim . Sonrasında ise devam ettiğim gübreler sensei bloom a-b ve big bud şuan bunlarıda litre başına 1 ml olarak veriyorum pek iç açıcı durumda değil kızlarım ve nem makinem de bozuldu üstüne havlu falan idare ediyorum 10 gündür yardımlarınızı bekliyorum kızlarımı kurtaralım :(

Kanka ben şahsen ilk grow da kimyasal gübrelere başlayana çok sıcak bakmıyorum her bitkisinde sorun olan ilk defa grow yapan kişiler de kimyasal gübreleri kullanmak olarak görüyorum bence yarasa gübresi al ve uygula belki sömekler in gr oranını daha yükseltirsin. Allah sabır versin inşallah hasatta mutlu eder seni.

Kanka ben şahsen ilk grow da kimyasal gübrelere başlayana çok sıcak bakmıyorum her bitkisinde sorun olan ilk defa grow yapan kişiler de kimyasal gübreleri kullanmak olarak görüyorum bence yarasa gübresi al ve uygula belki sömekler in gr oranını daha yükseltirsin. Allah sabır versin inşallah hasatta mutlu eder seni.
Bu saatten sonra faydası olur mu knk bide nasıl uygulayacağım?

Morded

Kıdemli Üye
Olur kanka sömekler güzel şişer yarasa gübresi şerbeti yapcan kanka alırken de dikkat et kullanıma uygun hazır gübre olsun yani yakılmış gübre olsun youtube de şerbetinin nasıl yapman gerektiğinin videoları var izleyebilirsin kullandığın an gübreler in hepsine 100 basar bence hemde organik yani :)

Kanka

Administrator
Yönetici
aga sen napıyosan tam tersini yap :D aslında baksan şunlara dehşetül vahşet birşey çıkarmış ama sen buna izin vermemişsin gibi :D hasatı al bundan zamanı gelınce sonrakı grow cok daha ıyı deneyımlerle ıyı bı sonuc cıkarıcagını tahmın edıyorum

Kanka yanlış bişey yapmadım aslında senin paylaştığın çizelgeyi uyguluyordum ve çokta güzel gidiyordu ph vs her şeye dikkat ettim çiçeklenmeye girdikten bir hafta sonra kafayı yedi çiçekler :D

Morded

Kıdemli Üye
kanka selamlar bugün yarasa gübresi geldi https://www.turkuvazgubre.com.tr/mobil/500-ml-turkuvaz-organik-sivi-yarasa-gubresi--urun1866
Bu markayı temin ettim litreye ne kadar uygulayayım sence ? Bide diğer gübrelerle birlikte vereyim mi sadece yarasa mı olsun ?
Kanka ben daha önce hiç sıvı olanını kullanmadım genelde outdoor yaptıgım için şerbet yaparak verdim yada direk topragın üzerine toz halinde döküp sulama yaptım ama sıvı gübre olanın da etkili oldugunu duydum kullanan arkadaşlara sorarsan daha net Bi cevap alırsın. Şu an kendi uygulayacağım gibi sana tavsiye vermek istemiyorum. Maazallah Bi sorun filan olur sorumlusu olmak istemem. Kanka Aguş cahil kush kankalara Bi sor cahil kush full organik gideceğini söylemişti sıvı olan hakkında daha iyi bilgisi olacagını düşünüyorum. Hasadın bol olsun

Kanka ben daha önce hiç sıvı olanını kullanmadım genelde outdoor yaptıgım için şerbet yaparak verdim yada direk topragın üzerine toz halinde döküp sulama yaptım ama sıvı gübre olanın da etkili oldugunu duydum kullanan arkadaşlara sorarsan daha net Bi cevap alırsın. Şu an kendi uygulayacağım gibi sana tavsiye vermek istemiyorum. Maazallah Bi sorun filan olur sorumlusu olmak istemem. Kanka Aguş cahil kush kankalara Bi sor cahil kush full organik gideceğini söylemişti sıvı olan hakkında daha iyi bilgisi olacagını düşünüyorum. Hasadın bol olsun
Tamamdır kankam çok teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** **** ****** ***** ******* hahahaha*
  • B bouuw:
    ********** ***** ****** hahahaha
  • B bouuw:
  • B bouuw:
    ****** ****** * **** * ******** hahahaha*** ***** *** ******** **** *******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **
  • M muharremince:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** ** hahahaha* hahahaha* ***** ****** ********** **** *** ********* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ****** ** hahahaha
    M muharremince: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** **...