75.günden selamlar (hasat edildi)

Kızların güncel halleri maalesef iyi durumds değiller ne yapsam düzelmiyor:( bugün ki sulamada sıvısı yarasa gübreside kullandım 3 ml a 3ml b 3ml big bud 5 ml yarasa gübresi verdim 3.5 litre suya
@Kanka @Aguş @ayenaxrg

Kızların güncel halleri maalesef iyi durumds değiller ne yapsam düzelmiyor:( bugün ki sulamada sıvısı yarasa gübreside kullandım 3 ml a 3ml b 3ml big bud 5 ml yarasa gübresi
Kızların güncel halleri maalesef iyi durumds değiller ne yapsam düzelmiyor:( bugün ki sulamada sıvısı yarasa gübreside kullandım 3 ml a 3ml b 3ml big bud 5 ml yarasa gübresi verdim 3.5 litre suya
@Kanka @Aguş @ayenaxrg

verdim 3.5 litre suya
@Kanka @Aguş @ayenaxrg

selamlar herkese çiçeklerim bir tık daha iyiye gitmeye başladı en son sulamada saksı başına 1.2 litre su verdim toplamda 3 ml a 3ml b 4.5ml bigbud 6ml de yarasa gübresi verdim . Tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorum. @Morded @ayenaxrg @Kanka @Aguş
@sativasever

Son düzenleme:

Morded

Kıdemli Üye
Kanka senin adına inan çok sevindim gelişme varsa. Yarasa gübresini her sulamada uygulama besin kitlemesi ne sokarsın. Bundan sonraki 2 sulamada sadece kaliteli Bi cal mag ver bence. Ve yumurta kabugu kullan çok yararını görürsün ayrıca muz kabugu da kullan. Senin sıkıntın bence verdigin an serisi gübreleri. An serisinin kendi çizelgesini uygulıyorsan cannabis için yanlış olan Bi çizelge elinden geldigi kadarının en azını ver bitkilere. Bir dahaki growunda da kullanma an serisini. Ben forumda kimyasal kullanıcılarının 10 unun 9 unda sıkıntı yaşadığını görüyorum. İşkence ediyorsun bitkilerine. Gerek yok direk organik git. Hasadın biraz az olsun ama kafanda bitkilerin de dinç olsun.

Kanka senin adına inan çok sevindim gelişme varsa. Yarasa gübresini her sulamada uygulama besin kitlemesi ne sokarsın. Bundan sonraki 2 sulamada sadece kaliteli Bi cal mag ver bence. Ve yumurta kabugu kullan çok yararını görürsün ayrıca muz kabugu da kullan. Senin sıkıntın bence verdigin an serisi gübreleri. An serisinin kendi çizelgesini uygulıyorsan cannabis için yanlış olan Bi çizelge elinden geldigi kadarının en azını ver bitkilere. Bir dahaki growunda da kullanma an serisini. Ben forumda kimyasal kullanıcılarının 10 unun 9 unda sıkıntı yaşadığını görüyorum. İşkence ediyorsun bitkilerine. Gerek yok direk organik git. Hasadın biraz az olsun ama kafanda bitkilerin de dinç olsun.
An serisinin calmagi var kanka yine onu kullanırım . An çizelgesi değilde kankanın paylaştığı tang çizelgesinş uyguluyordum direkt . Dediklerini dikkate alıp iki sulamayı callmaglı falan yapcam revive kullanayım mı sence ? Bide humik fulvik asit falan da var elimde onu kullanmam gerekir mi bir defa kullandım flushtan sonra

Bu arada çok teşekkür ederim kanka yardımların için

Morded

Kıdemli Üye
Kanka ben muzu geceden yiyorum sabaha kadar dışarda bekletiyorum. Sabaha zaten yumuşacık oluyor blendırdan sıvı olana kadar çekiyorum içine tabi birazcık çırpılmış yumurta muz ve sirke atıyorum sirke çok degil yarım kapak kadar blendırdan iyice geçirdikten sonra vericegim suya ekliyorum ph düşük çıkıcak normal olarak tabikide eger 5 lerde çıkarsa ph up ekliyorum biraz sonra ver çoşkuyu bitkilere. :D
45 yıllık tecrübenin tarifidir degerini bil kimseye demem normalde :)

Kanka ben muzu geceden yiyorum sabaha kadar dışarda bekletiyorum. Sabaha zaten yumuşacık oluyor blendırdan sıvı olana kadar çekiyorum içine tabi birazcık çırpılmış yumurta muz ve sirke atıyorum sirke çok degil yarım kapak kadar blendırdan iyice geçirdikten sonra vericegim suya ekliyorum ph düşük çıkıcak normal olarak tabikide eger 5 lerde çıkarsa ph up ekliyorum biraz sonra ver çoşkuyu bitkilere. :D
45 yıllık tecrübenin tarifidir degerini bil kimseye demem normalde :)
Eyvallah kankaammm ne kadar teşekkür etsem azdır mutlaka uygulayacağım :)

sativasever

Müptezel
An serisi esrar yetiştirmek için mükemmel bir ürün çeşitliliği sunuyor. Forumda sıkıntı yaşayan insanların bir çoğu yanlış ürün kullanımından sıkıntı yaşıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha** * * * ** *** ***** ***
  • Mest Mest:
    ******* ******** ****** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ***** ******** ********* *******
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
    ****** *** ***** **
  • kkush kkush:
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    +1
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
    ** **** **
  • kkush kkush:
    **** ******* ****** ****** hahahaha* ***** ***
  • O Ogkushh07:
    ********* hahahaha **** ***
  • Mest Mest:
    hahahaha***** *** **** ****** ******
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
    ***** ***** hahahaha**
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
    +1
  • D despotdes:
  • Mest Mest:
    *** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ****** *** ***** ***** ** ********* hahahaha* hahahaha**** ***** ** ******* *****
  • Mest Mest:
    **** ****** *** **** ******* ** ******* ****** ******** hahahaha**** ***** ** ******* *****
  • D despotdes:
    D despotdes: ** *** *** *** ********** ****** ********** **** **********