7 genetik deneyleri

kankam yetişmez diye birşey yok mutlaka ki yetişir ama max hasada oynayacağım, optimum koşullarda yetiştireceğim dersen belki o biraz zor olabilir ama tabi ki yetişir ve gayet de normal hasat alırsın. ama ben detay çalışıcam optimum koşullarda yetiştiricem falan diyorsan, hangi tohum bankasının genetikleri ise onun sitesinden en uygun yetiştirme koşullarına bakıp ona göre aksiyon alabilirsin. sponsor ise tohumlar orada hangi strainlerin çaprazlaması olduğu yazıyor onu kopyala, google'da aratarak bakabilirsin.
auto biraz değişik kanka

muadip

Doktor
auto oldugundan oda halolur bir sekilde diye düsünüyorum, kabine 7 bitkiyle sığabilmek ayrı ayrı ihtiyaclarını karsılamak yorucu olabilir, hareketli bi grow bekliyor arkadasımızı simdiden kolay gelsin problemsiz sonunu görür umarım.
Olur kanka bir şekilde karşıliyosun ihtiyaclarini. Bende 200×150×150 alanda 10 saksi 3 farkli genetik yaptim.
Benimkilerin farkı sadece photo olmasi çiçekleme süreleri ayni,ayni anda hasat aldim ayri ayri hasat almama gerek kalmadi.

Kurutucak farkli bir kabini varsa çiçekleme süresinin de bir önemi kalmaz.

Son düzenleme:
Olur kanka bir şekilde karşıliyosun ihtiyaclarini. Bende 200×150×150 alanda 10 saksi 4 farkli genetik yaptim.
Benimkilerin farkı sadece photo olmasi çiçekleme süreleri ayni,ayni anda hasat aldim ayri ayri hasat almama gerek kalmadi.

Kurutucak farkli bir kabini varsa çiçekleme süresinin de bir önemi kalmaz.
iyikide yazmıssın gecen gun gormustum unutmusum senin gonderdigini, su fotoğrafı örnek olarak atmak istedim.
olmazlara tutuluyorum ben, neden olmasın ki ? isteyerek yapılan emek verilen hersey meyvesini verir.

Mojito

Yeni üye
Selam dostlar, burası biraz hereketlenmis. Başlıkta da bahsettiğim gibi bu bir deney ve kalıpların dışına çıkmak istedim. Olmaz denilen şeylerin neden olmayacağını veya olursa neden olduğunu göstermek istedim. Ve bunu benim gibi tecrübesiz bir arkadasinizin yapmasinin nelere mal olacağını ne gibi sorunlar açacağını göstermek istedim.
Öncelikle evet tek genetik minimum risk maksimum hasat demek. Ama auto tohumda bir iki hafta oynar. Benzer sıcaklıklar benzer ışık saatleri sorun yaratmaz. Eğer uzun vade takilsaydim ciceklenmeye sokmam gereken süre boylari vb farklılıklar gosterebilirdi. Kabin 120*120*200 ışık 700w full spectrum led. Ayrıca tek genetik sıkıyor bircogumuzu. Farklı kafalar istiyoruz. Kuru 150 gram alacağım 4 saksı tek genetik yerine 90ar gram alacağım 7 genetik keyifciysen ve ticari bakmiyorsan yine sorun olmaz.
Son olarak burda olayimiz bir deney. Burada başım sıkıştımı sorular soracağım. Bana destek olmanız ve herkese bir rehber olması tek temennim. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha*** **
    ***** ********** ******** ****** ******* **
  • C CHaRaMBoL:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **
    *** ****** ******* ****** ****** **** ****** ******* *** ***** **** hahahaha* *** **
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** *** *** ****** ******* ****** ****** **** ****** ******* *** ***** **** hahahaha* *** **
    hahahaha** ******
    hahahahahahahaha * hahahahahahahaha
    **** hahahaha** hahahaha** ******** ******* ***** ******* hahahaha *** **** *** **** ******** ******** *** ****** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** **** ******* ********* * ***** *** **** ******** ******* **
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** ********* ******* ******** ******* **** ********* **** ********