65.gunde White widow ilk grow

higthead

Jolly Green
dostum verdıgın lt cok az ben 20lt bez saksımın 18ı dolu 4.5 lt verıyorum 3 gune kuruyor. Tavsıyem sulamanı yaparken fazla ph ayarlı suyunu hazır tut sulamanı yap alttan runoff yanı 1 cay bardagı aktıgı zaman sulamayı kes ve verdıgın lt mıktarına bak ve bundan sonra o sekılde ver.

sertbira

Yeni üye
Eğitime özen gösterirsen gayet başarılı çiçekler yetiştirebilirsin kankam ve auto da olsa çok strese sokmadan budama yap mesela ışıksız ve zayıf dallardan oluşan bi bölge belirleyip temizle ve bunu 4-5 güne yayarak yap.

Gunahsizseytan

Yeni üye
Kardeş hayırdır sen promu oldun mastermi yaptın.. bos bos konusuyosun
Benım konuma atlayamin sensın maydonoz olan sensin..sanki beyzademiz escobar.. Hadi abicim bak işine bu çiçek hasat olunca atıcam sana
Neyi var bu kızın.ben ilk defa duydum 4 lt su ver diyen salatalık mı la bu yürü git ya
Yaptığın yorumdan yaşını zekanı tahmin etmek zor değil iyilik yaptık saçma sapan konuyorsun yürü git felan senin gibileri muhatap alan da siteye alan da kabahat konu da da çiçeğine de ...

Gunahsizseytan

Yeni üye
dostum verdıgın lt cok az ben 20lt bez saksımın 18ı dolu 4.5 lt verıyorum 3 gune kuruyor. Tavsıyem sulamanı yaparken fazla ph ayarlı suyunu hazır tut sulamanı yap alttan runoff yanı 1 cay bardagı aktıgı zaman sulamayı kes ve verdıgın lt mıktarına bak ve bundan sonra o sekılde ver.
Bırak kardeşim böylesine laf anlatma ne hali varsa görsün saçma sapan konuşuyor

higthead

Jolly Green
Kardeş hayırdır sen promu oldun mastermi yaptın.. bos bos konusuyosun
Benım konuma atlayamin sensın maydonoz olan sensin..sanki beyzademiz escobar.. Hadi abicim bak işine bu çiçek hasat olunca atıcam sana
Neyi var bu kızın.ben ilk defa duydum 4 lt su ver diyen salatalık mı la bu yürü git ya

Dostum sakin ol burası tartışma yeri değil. Şahsına ait bir yazı yok ise tartışılacak bir konuda yoktur.Burda insanlar bilgi alışverisinde bulunuyor saygı ve sevgi çerçevesinde ilerleyelim.

Dostum sakin ol burası tartışma yeri değil. Şahsına ait bir yazı yok ise tartışılacak bir konuda yoktur.Burda insanlar bilgi alışverisinde bulunuyor saygı ve sevgi çerçevesinde ilerleyelim.
Hocam engelldim zaten arkadası gereksiz konusuyor aynı zamanda küçümsüyor..ilk growum haliyle heycanlıyım ama boyle yorumlar insanın hevesini kırıyor..bak sen ne güzel yazmassın can feda eyvallah tesekkür ediyorum

google dan aratıyorum karşıma çıkıyorsun kanka, kusura bakma seni darlıyorsam eğer , takribi çiçekten sonra kaça çıkıyor suyun litresi

,15 vermi 15 perlit 70 plag light 19lt kumaş saksı

higthead

Jolly Green
google dan aratıyorum karşıma çıkıyorsun kanka, kusura bakma seni darlıyorsam eğer , takribi çiçekten sonra kaça çıkıyor suyun litresi

,15 vermi 15 perlit 70 plag light 19lt kumaş saksı

Dostum topragı ıyıce kurut ustten baktıgında parmak ıle kontrolde toprak kuru olabılıyor ama merkez nemlı kalabılıyor.En guzel yontem saksıyı kaldırdıgında kus gıbı hafıf olucak ozaman sulama gunundur ve Alttan su gelıcek sekılde 5 lt suyunu hazırla alttan su geldıgı zaman ceyrek lt vs suyu kes verdıgın mıktar belli olur. Ortalama 4 lt de falan alttan akması gerekır. Deneme yanılma ıle yazıdgım sekılde verdıgın lt yı bulucaksın.

ReLaXxX

Yeni üye
4ml grow.4ml Bloom 4 ml topmax 2 ml big bud
1.5 lt suya 3 günde bir suluyorum arada cal mag boş atıyorum..ben buraya kadar getirdim ama ilerisi için hiç bi fikrim yok ilk grow olduğu için..Bu forumdan okuduğum kadarıyla buraya kadar geldi bi el atarmisiniz durum nasıl
Ne haldesiniz son durum nedir overdrive kullanmadiniz mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G greenwolf:
    hahahaha ****** * **** ******* ********* *** **** ***** *** ******* ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
    ********** ****** hahahaha** *** ******** ********** ****** **** *** ****** ***** ** ********* **** ******** ********** ** ******** ******** ***** ****** hahahaha** * ***** ********* ********** ******* *** ******** *** ******
  • psychdelicman psychdelicman:
    **** ***** ****** hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ** ******** ******** ********* hahahaha** ******** ******* ***** ****** * ****** **** ********* *** *** ********** hahahaha***** ***** ***** hahahaha ***** ***** ********* ******* hahahaha* **
  • kkush kkush:
    **** *** hahahaha ** ********* ***** ***** ********** ***** ****** hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ** ******** ******** ********* hahahaha** ******** ******* ***** ****** * ****** **** ********* *** *** ********** hahahaha*****
  • G greenwolf:
    ***** hahahaha** hahahaha ** ***** * ** **** ****** ******* ********** ******* ** ** ** ****** ***** hahahaha** ** ******** ** ***** ** * ******* **** ***
  • kkush kkush:
    *** * ***** ***** ***** ***** *** **** ******** **** hahahaha hahahaha**** ****** hahahaha** *** ******** ********** ****** **** *** ****** ***** ** ********* **** ******** ********** ** ******** ******** ***** ****** hahahaha** * ***** ********* ********** ******* *** ******** *** ******
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
  • kkush kkush:
    ********* *** ****** **** ***** *** ******** ****** ****** ***** hahahaha* hahahaha** hahahaha** hahahaha ** ***** * ** **** ****** ******* ********** ******* ** ** ** ****** ***** hahahaha** ** ******** ** ***** ** * ******* **** ***
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*** ********** *******
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
    ******* ** hahahaha** *** ******
  • G greenwolf:
    **** *** hahahaha* ******** **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
  • kkush kkush:
    **** ********* ********** hahahaha** ***** ********
  • G greenwolf:
    ****** ******* **** * ******** ***** ******** hahahaha ******* * **
    G greenwolf: ****** ******* **** * ******** ***** ******** hahahaha ******* * **