65.gunde White widow ilk grow

4ml grow.4ml Bloom 4 ml topmax 2 ml big bud
1.5 lt suya 3 günde bir suluyorum arada cal mag boş atıyorum..ben buraya kadar getirdim ama ilerisi için hiç bi fikrim yok ilk grow olduğu için..Bu forumdan okuduğum kadarıyla buraya kadar geldi bi el atarmisiniz durum nasıl ne yapmak gerek

Valla kanka ilk grow 2 tane Auto var skıntı yok suanda..havalandırmadan gelen havayla sirkülasyonu koruyorum vantilatör calısıyor..en üst kattayım sıkıntı olmadı suana kadar

[URL unfur
Alt yaprakları buda bütün enerji ışık besin su dahil onlara da gidiyor sana güzel şekilde anlattım kardeşim çok su vermenin zararı olmaz sık sık verme ki kökler çürümesin kurulduğuna emin ol oyle sula ok aynı şeyi herkese de sormanın alemi yok diye düşünüyorum saygılarla
Kanka sana sormadım zaten işi bilen kişilere soruyorum sonucta ilk grow ve tecrübe yok
Cok su vermenin neye zararı olmaz..?saygılar kanka

Gunahsizseytan

Yeni üye
Kardeşim işi bilen demişsin yanlış konuşmak istemiyorum yardımcı olmaya çalışıyoruz yaptığın muhabbete bak acemi olduğun çiçekten belli neyse hata biz de haklısın

Kardeşim işi bilen demişsin yanlış konuşmak istemiyorum yardımcı olmaya çalışıyoruz yaptığın muhabbete bak acemi olduğun çiçekten belli neyse hata biz de haklısın
Kardeş hayırdır sen promu oldun mastermi yaptın.. bos bos konusuyosun
Benım konuma atlayamin sensın maydonoz olan sensin..sanki beyzademiz escobar.. Hadi abicim bak işine bu çiçek hasat olunca atıcam sana
Neyi var bu kızın.ben ilk defa duydum 4 lt su ver diyen salatalık mı la bu yürü git ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Night owl Night owl: ********* **** ***** *** ***** ** ***** ********** ***** *** ******** ******** **** * ********...