64. Gün Super Lemon Haze Cbd Auto Hasat Vakti Geldimi ?

Arkadaşlar merhaba, 

Slh feminize cbd autolarım 64. Gününde.

60. Günde gübre vermeyi kestim. Sadece su ile beslemeye başladım. 67. Günde flush işlemine başlamayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz ne önerirsiniz ?

Sömeklerin durumu : https://imgur.com/a/ZtaYKNi

Ü

Üye silindi 2874

Guest
thc lerden zehir gibi görünüyor dumanın bol olsun...Benim nacinaze fikrim 1 hafta 10 gün daha bekle beyaz kılçılların bir kısmıda daha yok olsun..Ama yinede senin bileceğin bir iş tabiki...

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka belirledigin günün de flush ini yap total de bir 10 gun daha beklet bitkiyi son 3 günü karanlıkta öldür önce sonra kesersin..hasatin bol olsun

Arkadaşlar merhaba 75 gün oldu mikroskopum yok. Beyaz fistül nerdeyse kalmadı. Hasat edeyimmi lütfen yardım.

Cvp: 64. Gün Super Lemon Haze Cbd Auto Hasat Vakti Geldimi ?

Baba Haze' Alıntı:
umarım kafandaki miktarı alırsın, gübreden veya ısıktan mı bilmiyorum cılız gözüküyor bitki

Hocam bunların başına gelmeyen kalmadı. İlk growum. Firtinada kırıldılar vs. Vs.

Cok az hasat alacagim lakin artik bir önemi yok. Şuan hasatı alayimmi ne dersiniz

Bi kere flush yapmiştim. Yarin da pekmezle son flushu yapip karanlık odaya alyim bitkiyi. 3 gün de ölsün. Zaten 3 gün sonrada mercek gelir bakar hasat ederim. Mantıklı olan bu gibi.

köfteci

Yeni üye
3 gün daha bekle mikroskopla bak trikomların istediğin kıvama gelmişse öyle flush at dostum hasatın zaten çok az görünüyor oda kaliteli bir hasat olsun en azından yetiştirdiğime değdi dersin. buda benim super lemon haze im çok manyak kafası var. https://growdiaries.com/diaries/13590-super-lemon-haze

Arkadaşlar mikroskobum 2 gün erken geldi yani bugün inceleme firsatim oldu ve kafam iyice karıştı.  Tricome lar karişik. Beyaz olan var süt gibi olan var kahve rengi olan var. 
Tepeler genelde daha yoğun süt şeklinde lakin karma şekildeler.
Ne yapayım dersiniz ?

köfteci

Yeni üye
daha şeffaf kanka trikomların flush atmadıysan gübreye devam et. rakı rengi gibi bir renge dönüşecek o zaman flush atıp hasat zamanını beklersin. flush yaptıktan sonra 2 hafta beklersin o 2 haftada da %10 %20 gibi amber rengi trikomların olur hasat için güzel bir oran.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********