60 günlük kızlarım

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka selam 2 kızım 60 günlük 2 kızım 45 günlük sonradan ekledigim blue d. Hızlı boy attikları için digerlerine yetişecegini düşünerekten ekleme yaptım. Şuana kadar AN GROW gübresi ve calmax kullandım. Köklendirici azos kullandım saksinin etrafından kökler çıkmaya başladı genel durumlarından mutluyum. Işık 600w mh havalandırma hiç kullanmadım koku şüana kadar çok hafif bu gece blooma gecegim ve havalandirmayi acarim artık. 600w hps kullanacagım. Bloom un 2 haftası an grow ve bloom gübre kullanacagım 3. Hafta canna gübreye geçiş yapacagim ve gübre konusunda sorun yaşarmiyim son sulamayı biraz fazla tutacagım an gübreyi temizlemek adına. Düşüncelerinizi bekliyorum kankalar. @Canna

C

Canna

Guest
Dostum masallah, ama AN kimyasal gübre CANNA organik bitkin nasil bir reaksiyon verir cannaya gectiginde sana bunu söyliyemem. Bence AN serisinden devam et, HPS iyi isik cicekte

Uzay11

Kıdemli Üye
Dostum masallah, ama AN kimyasal gübre CANNA organik bitkin nasil bir reaksiyon verir cannaya gectiginde sana bunu söyliyemem. Bence AN serisinden devam et, HPS iyi isik cicekte
Kanka deneyip görecegiz yapcak bişey yok canna bloom serisini aldim şuan beklemede 2 haftada bir fota atarım sana beraber gözlemleriz. AN çok yan gübresi var ve her sulama ugraştiriyor. İşten yorgun geliyorum ve zamandan tasarruf etmem lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ****** hahahaha ** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ***** ****** *** ****** *** ******* hahahaha **** ********* ******** ********* *** hahahaha ***** *** ****** ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ******* **** ******* **** **** *** ***** ** ********** **** ****** ********* ******
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ******* *** ***** ****** *** ****** *** ******* hahahaha **** ********* ******** ********* *** *******
  • I isoT:
    ****** **** ****** hahahaha** ****** * ***** ******** ***** hahahaha **** ********* ****** **** hahahaha*** **** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* *** ********** *** *** ******* ****** ****** *** ***** **** ******** **** ***** ********* *** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** ** ***** ***** ******* ***** *** ** ******** *** ** hahahaha hahahaha** ****** * ***** ******** ***** hahahaha **** ********* ****** **** hahahaha*** **** ***
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha* **** ***** ****** ******* hahahaha******* **** ******* *** ********** *** *** ******* ****** ****** *** ***** **** ******** **** ***** *********
  • deyorke deyorke:
    ******* ****** ***** **
    ** ***** *** **** ****** ********* hahahaha* ***** ** hahahaha** ****** * ***** ******** ***** hahahaha **** ********* ****** **** hahahaha*** **** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ***** ********* ***** ******** ***** ****** ** ****** ******** ******* ****** ***** ****** **** ** *******
  • I isoT:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** ******** ***** ***** ******* ***** ********** hahahaha* *** hahahaha* **** ***** ****** ******* hahahaha******* ****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********** hahahaha*** *** ***** ********* ***** ******** ***** ****** ** ****** ******** ******* ****** ***** ****** **** ** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** *** * ***** ********** ********** ***** ******* ** ******* ***** **** ***** **** ** **** ******* ******
  • İstanbul İstanbul:
    **** *** ***** **** ******* **** ********* ***** ******* ***** ***** ******* hahahaha****
    +1
    ********** ******** ****** ******* ****** ********* ********** ****** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
  • I isoT:
    ********** hahahaha** ******* ***** ****** ***** *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** *** **** ***** *** **** **** *** ***** **** ******* **** ********* ***** ******* ***** ***** ******* hahahaha****
    ***** *** hahahaha ******* ** ***** ***** ****** ***** ***** *** ***** *** ******** ***** ****** ********* ********** ***** ********* ****** ******** *** ******** ********* **** *** ***** **** ******* **** ********* ***** ******* ***** ***** ******* hahahaha****
  • L Levrekbaz45:
    **** ******** *** ***** ******** ****** ****** ******** ** hahahaha *** *** ******* * ****** ********** ********** hahahaha *** **** ***** **** ** ****** ********* **** *********
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** ****** ********* **** ***** *** hahahaha ******* ** ***** ***** ****** ***** ***** *** ***** *** ******** ***** ****** ********* ********** ***** ********* ****** ******** *** ******** *********
    Night owl Night owl: ****** ** **** ****** ********* **** ***** *** hahahaha ******* ** ***** ***** ****** *****...