60.günden selamlar Auto cheese

Ea64

Üye
sevindim kardeşim iyi olmuş bitkin daha da gelişir, dediğim gibi en az 20 lt saksı gerekiyo hatta photo bitkiye 30 40 lazım ki kök yapsın, lst ni iyi yapmışsın iyi bi hasat alırsın umarım hasat alınca buraya gramajını yaz merak ettim :D
Sagol bro ama bitki max 20g veriri hatta 20g verse kuru sevinçten uçarım somekler asiri kucuk kaldi çünkü. Umarim senin hasatinda da istedigin gibi olur sende garajı yaz bende merak ediyorum senin bebekleri

Ea64

Üye
iyiyim kardeş sömekler formunu aldı bundan sonra 20 25 gün şişmesi sürer diye düşünüyorum sen ne yaptın seninkiler ne alemde ?
sağolasın knka elimizden geldiğince bakıma devaö. öyle ahım şahım bir şey yok ama devam ediyorlar çiçeğe ve çiçeklerin üzerinde dişilik organında beyaz çizgiler çıktı küf korkusu sardı beni küf olabilir mi acaba ?

Ea64

Üye
Bro napiyorsun ne oldu kızın hali kac gr alabildin kafa raporun nedir ?
Bu arada benim o küçücük somekler hala büyümeye devam ediyor kuf sorunum var ama biraz

Bro napiyorsun ne oldu kızın hali kac gr alabildin kafa raporun nedir ?
Bu arada benim o küçücük somekler hala büyümeye devam ediyor kuf sorunum var ama biraz
bro valla bizimkilerde büyümeye devam ediyor 90.günü sömekler şişiyor hala son hali olsun atıcam gramajı ve sömek fotolarını ama bişey cakozladık bizim bitkiler cheese değil lemon og imiş siparişi karıştırmışız ,sömeklerde yanarlı dönerli ilginç renkler ortaya çıktı :D

Ea64

Üye
bro valla bizimkilerde büyümeye devam ediyor 90.günü sömekler şişiyor hala son hali olsun atıcam gramajı ve sömek fotolarını ama bişey cakozladık bizim bitkiler cheese değil lemon og imiş siparişi karıştırmışız ,sömeklerde yanarlı dönerli ilginç renkler ortaya çıktı :D
Haydaaaa iyimis knka nasil limon,narenciye kokusu geliyordur simdi sömeklerden

PH down olarak 1,5 lt suya 3 damla limon sıkıyorum, 6.2'lere iniyor 7.4'lük su. Gübre olarak sardunya besini alıyorum koçtaş filan gibi yerlerden. Her türlü çiçek açan bitki gübresi çalışır arkadaşlar. Yarım kapak koy, sırtını sıvazla, gazla... Havalı isimlere aldanıp aynı molekülü dolarla ithal etmenize gerek yok. Zaten kenevir komando gibi bir hayvan. Bıraksan Die Hard 5,6,7,8 serisini çeker.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********