6 Blue Dream 4 Amneisa Haze 5 EKİM START. 25 EKİM Güncel

Kankalar Selamın aleyküm Kazasız Belasız Growlar

Bugün Tohumları Peçeteye Koydum Maceraya Tekrar Başladık Sayılır

Normalde 22 Tane Birden Koyucaktım Elektrik Parası Dikkat Çeker Tribiyle 11 e İndirdim 1000w Cob Led'de Devamke

6 Blue Dream 4 Amneisa Haze Koydum
0.5 Pet Şişeyi Yarıdan Biraz Fazla Musluk Suyu İçinede 10 Damla Oksijenli Su Ekleyip Kızları Islatıp Saklama Kabını Güzelce Kapatıp Işık Görmeyen Oda Sıcaklığı Biyere Koydum Bakalım Bu Growda Nelerle Karşılaşacağız

Konuyu Güncel Tutmaya Çalışıcam

5 EKİM Salı

8 EKİM Cuma 2021

Kankalar Selamın Aleyküm

Tohumlar Patladı Kendine Geldi Bardağa Aktardım
3 cm Kök Civarı Saldılar Üstlerini Fazla Sıkıştırmadan 0.5 Cm Toprağa Gömdüm Ufakdan Nemlensin Tarzında Toprağı Tohumları Patlatırken Kullandığım Oksijenli Sudan Kalan Aynı Suyla Az Suladım Oturma Odasına Koydum Ertesi Gün Normal Kabin Odasına Koycam

8 EKİM Cuma

Selamın Aleyküm Kankalar Dün gece Bardağa Aldık Bugün Başlar Çıktı 2-3 Tanesinde Gecikme Var Onlarda Yakında Çıkar 300 W İle 2-3 Gün Kendilerine Gelmelerini Beklicem Yavaş Yavaş Yükselticem

11EKİM Pazartesi

1 Tane Hastamız Var Diyerleri Devamke

25 EKİM P.tesi

Kankalar Selamın Aleyküm

İlk Gübreli Sularını 15. GÜN Verdim Bitane Bitkide Tohumken Toprakdan Çıkamama Durumu Oldu Hayata Tutturduk Fakat Büyümesi Geri Kaldı Sabırla Bekliyoruz

Bu Eski Foto LST Yaptım Atarım Yakında

Son düzenleme:

DopamiN

Üye
ben 550w cobled ile 2 bitki bakıyorum sanki anca yetti gibi 11 bitkiye 1000w cobled yeterli gelir mi acaba

(tutku)

Üye
iyi growlar o bitkilerden o ışıkla istediğin verimi alamazsın malesef.ayrıca daha önce açmış olduğun konuda gördüm grow yapacagin yer 11 bitki yetiştirmeye müsait degil belkide bana öyle geldi resimden kaça kaç bilmiyorum

Son düzenleme:

Kimde Bu

Müptezel
Işığa en az 1000w cob daha atman lazım bitki başı en az 200w vermezsen emeğin boşa gider

WDT

Üye

Normalde 22 Tane Birden Koyucaktım Elektrik Parası Dikkat Çeker Tribiyle 11 e İndirdim 1000w Cob Led'de Devamke

0.5 Pet Şişeyi Yarıdan Biraz Fazla Musluk Suyu İçinede 10 Damla Oksijenli Su Ekleyip Kızları Islatıp Saklama Kabını Güzelce Kapatıp Işık Görmeyen Oda Sıcaklığı Biyere Koydum Bakalım Bu Growda Nelerle Karşılaşacağız

5 EKİM Salı

Hayırlı olsun kardeşim. Takip edicez güncel tut. Herşey yolunda giderse bu ışık kısa süre sonra yetersiz kalacak dostum.Tavsiyem nacizane , Ben şimdiden hps bakmaya başlardım kanka. Dumanın bol olsun dostum

Eyw kankalar saolun şuan için ışık eklemesi düşünmüyorum bitki başı 10 kelle almayı planlıyorum ışığı düngün yayarsam yeter 1000w fakat file yapmam lazım fileyi düzgün olarak kelle leri dağıtırsam sıkıntı kalmaz yer müsait oda B 280 E 160 20 ye yakın bitki sığar fakat ışık eklemek şartıyla
İşden güçden fırsat bulabilirsem biraz üzerlerine titricem güzel Bi eğitimle planladığım verimi alırım diye inanıyorum

İnanmak Başarmanın Yarısıdır :))

Bigbut

Müptezel
Haklısın inanmak başarmanın yarısıdır.
Fakat bilimsel kaideler var, o ışıkla yapabileceğin bitki 4 bilemedin 5 olacaktır o kadar bitkiyle boşuna uğraşma derim ben.

sativasever

Müptezel
1000w qb ile bile 11 bitki fazla sen cl ile yapıyorsun. Tavsiyem sayıyı düşür 2-3 tanesi ile balkon grow yap

WDT

Üye

5 EKİM Salı

8 EKİM Cuma 2021

Kankalar Selamın Aleyküm

Tohumlar Patladı Kendine Geldi Bardağa Aktardım
3 cm Kök Civarı Saldılar Üstlerini Fazla Sıkıştırmadan 0.5 Cm Toprağa Gömdüm Ufakdan Nemlensin Tarzında Toprağı Tohumları Patlatırken Kullandığım Oksijenli Sudan Kalan Aynı Suyla Az Suladım Oturma Odasına Koydum Ertesi Gün Normal Kabin Odasına Koycam

8 EKİM Cuma

Selamın Aleyküm Kankalar Dün gece Bardağa Aldık Bugün Başlar Çıktı 2-3 Tanesinde Gecikme Var Onlarda Yakında Çıkar 300 W İle 2-3 Gün Kendilerine Gelmelerini Beklicem Yavaş Yavaş Yükselticem

Dostum güncel foto varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** hahahaha* ******** ** ****** *** **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ********** ******** **** hahahahahahahaha****
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahaha* *******
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ***** ******** **** ******** ***** ****** ** **** *** ****** ***** ******* ****** **** ******** ***** ********* *** ** *** ********* ****** ******
  • D despotdes:
    ***** ********** *** ******** * * **** hahahaha** **** hahahaha***
  • kkush kkush:
    *** *** ** ** ****** ****** hahahaha*** ********* **** hahahaha* hahahaha* ********* hahahaha* **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha******* **** **** ***** ******** **** ******** ***** ****** ** **** *** ****** ***** ******* ****** **** ******** ***** ********* *** ** *** *********
  • kkush kkush:
    **** hahahaha* **
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** ****** ***** ***** ******* **** *** ******** ********** hahahaha *** ******** ***** *** ** hahahaha *** *** ** ** ****** ****** hahahaha*** ********* **** hahahaha* hahahaha* ********* hahahaha* **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ******* ******* ******* hahahaha** ***** ****** **********
    kkush kkush: ******* ******* ******* hahahaha** ***** ****** **********